| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Deacon Sharpe
Autor Wiadomość
B@r 
CEO Forrester Creations

Wysłany: 2007-02-09, 16:59   Deacon Sharpe

Co uważacie o ojcu Małego Eryka, Deaconie? :wink:

kimberly1990 

Wysłany: 2007-02-09, 17:06   

Jak na razie jest strasznie chamski (np. sposob w jaki wypowiedzial sie o Becky) ::kwasny:: I źle mu z oczu patrzy ::jezyk:: Ale za to przystojny ::jezyk::

Damians 
Brooke!

Wysłany: 2007-02-09, 17:11   

Deacon zapowiada się na prawdziwy czarny charakter :twisted: ::jezyk::
I bardzo dobrze, bo w MNS właśnie takiego kogoś brakuje...
Szczerze mówiąc, to spodziewałem się, że to będzie jakiś biedny niechluj, a tu nawet miła niespodzianka, ma własny klub, dziewczynę- która wygląda równie podle jak on- oj, zapowiada się ciekawie... ::chytry:: ::jezyk::

Robi 
Brooke Logan

Wysłany: 2007-02-09, 17:13   

W końcu prawdziwy facet w Modzie . Ciekawie się zapowiada , poczekajmy na dalszy ciąg wydarzeń ::rad:: :zeby: .

Kamil 

Wysłany: 2007-02-09, 17:21   

Mimo, że Deacon jest wielką wredotą, to zrobił na mnie ogromne wrażenie ;) Kogoś takiego brakowało MNS, przynajmniej coś się będzie działo. Tak przynajmniej czuję. Patrząc na plastikowego Kena (czyt. Ricka), sierotkę CJ-kę, "napakowanego" Ridga i Connora prosto z solarium, można odetchnąć ::krzyw::

Piotrek16 

Wysłany: 2007-02-09, 18:22   

Deacon ma na nazwiko Sharpe ( przecierz jest to dział Niespoilerowy ) :|

Kamil 

Wysłany: 2007-02-09, 18:32   

Piotrek16 napisał/a:
Deacon ma na nazwiko Sharpe ( przecierz jest to dział Niespoilerowy ) :|

::cojest::

Sorry ::krzyw:: ale to mnie rozwaliło. I co z tego, że ma na nazwisko Sharpe.. ^^

SallyFan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-09, 19:00   

Też miałem zamiar założyć ten temat, ale po tym jak nazwisko zostanie wyjawione.

Deacon jest fajny. Nareszcie jakaś nowa postać - w końcu pozbyli się Macy i Becky, oraz Giovanni'ego, Adama i Tawny, a doszła tylko Morgan :| Wreszcie jakiś nie-Forrester ::jezyk:: I fakt - otoczka super ::rad::
Przypadła mi do gustu dziewczyna Deacona :mrgreen: Plastikowa ::rad::

Kamil 

Wysłany: 2007-02-09, 19:06   

SallyFan, chyba pomyliłeś terminy ::chytry:: Bo jeśli ona jest plastikowa, to boję się pisać jaka jest Kimberly :mrgreen: Ona jest ... rockandrollowa ^^ Dangerous Girl ::krzyw::

LoLex 
Sex and the City

Wysłany: 2007-02-09, 19:13   

Ale dajcie spokój. Przecież nazwisko to nie spoiler.

Jeśli chodzi o Deacona, to na razie nie mam jeszcze zdania o nim. Musiałbym go trochę poobserwować. Na razie rzuciło mi się w oczy takie psychodeliczne spojrzenie.

GL Forever 

Wysłany: 2007-02-09, 19:14   

Jego tekst o Becky był rozwalający. Nie wiedział, że Becky nie żyje :(

Adex-fan Brooke 
:)

Wysłany: 2007-02-09, 19:30   

To prawda że kogoś takiego brakowało w B&B :twisted: Zapowiada się ciekawie, na pewno zawsze was ciekawiło kim jest prawdziwy ojciec EricaIII
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...

Szogunka 
Szogunka

Wysłany: 2007-02-09, 19:35   

Ciekawiło, oj ciekawiło :)
Ale nie w moim typie (urody), bo na jego "pobyt" w modzie już się cieszę. Namiesza. Cieszyłam się z Morgan, ale ona jakaś :ugrzeczniona". Na razie. Natomiast chyba jeszcze nie był tak chamski i obcesowy jak nasz Deacon, Zatkało mnie na "dziwkę babilońską". Ale kurde on namiesza. Musi.

Electra
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-09, 19:43   

Deacon mnie poprostu rozwala....
To taki typ faceta, który najbardziej lubie (usidlaćxD). Psychodeliczne (lub jak kto woli => przyjarane) spojrzenie, super ciuchy, intrygujące usposobienie, cięty język. Taki niby macho, nikt mu nie podskoczy itd itp a jak pozna laske ktora go powali na kolana, to potulny jak baranek. Zakładam się, że Deacon właśnie taki będzie (wiem to z własnego doświadczenia :wink: ). No w każdym razie Rickuś się próbuje stawiać, ale z Deaconem szans nie ma i chyba sam to wie :zeby: . Jestem totalnie ciekawa, co będzie dalej....

Tomala 

Wysłany: 2007-02-09, 20:09   

Deacon ma super teksty. Nareszcie takie jak sie rzeczywiście używa w życiu. No bo np. ździra to takie naciągane. Nikt z moich znajomych tak nie mówi. A wogóle pojawienie się Deacona mam wrażenie jakby coraz bardziej przybliżało TVP1 do tych nowszych odcinków (chodzi mi o lata 2003, 2004) ::chytry::

Odpowiedz do tematu