Deacon Sharpe

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
fanka mns
Posty: 254
Rejestracja: 19 lut 2006, 15:49
Lokalizacja: Bayern

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fanka mns »

Zastanawiam się, czy on pamieta jeszcze o swoich dzieciach, po co była ta cała walka o małego Eryka? Po to, zeby dac go na stałe do dziadków???
Amber była wolna, tez jakos nie wykazała inicjatywy w tej sprawie..hmmm a taka rozpacz była.
Niestety Deacon myśli jednak innymi czesciami ciała jak widac, chyba, ze robi to dlatego, zeby Jackie została mamusia dla małego Di??? ::loll::

I ogólnie trzeba przyznac, ze jednak się narzuca Jackie z ta swoją dziwną szczęką powracającą do normy . ::ok::
Nie lubię tej postaci, czasem ma przebłyski normalności ale mimo wszystko jestem na NIE :twisted:
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Brooke wspominała ,że obecnie jest opiekuńczym ojcem w stosunku do Hope.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Robi pisze:Brooke wspominała ,że obecnie jest opiekuńczym ojcem w stosunku do Hope.
Tak, a małego D zdaje się tylko do dziadków Moore'ów czasem podrzuca. :wink: Bardziej zastanawiający jest fakt, dlaczego Rick tak całkowicie odciął się już od małego D/Eric'a. 8) Też tak niby kiedyś walczył o prawa do opieki nad nim w sądzie... ::kwasny::
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

fanka mns pisze:Niestety Deacon myśli jednak innymi czesciami ciała jak widac, chyba, ze robi to dlatego, zeby Jackie została mamusia dla małego Di???
Kiedy jak kiedy, ale inną częścią ciała teraz napewno nie myśli, bo inaczej nie próbowałby się za wszelką cenę związać z dużo starszą, zamężną kobietą :wink: . Chociaż patrząc na Jackie można mieć wątpliwości :P .
Susie88
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2008, 17:10
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Susie88 »

Deacon to podstępna szuja. Może kocha Jackie ale takie manipulowanie i pieprzenie, że zasłużyła na tą firmę jest mocno przesadzone. Nie zasłużyła na to. Massimo nie był święty ale gdyby wiedział że jest z Deaconem nie dostałaby tego. A Deacon jak zwykle chce coś wykorzystać. Żałosne.
Susie's got your number , Susie says is right ;)
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2884
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Deacon w obecnych odcinkach jest koszmarny, widać, że jego postać dosięgnęła już dna, chociaż mam wrażenie, że zacznie się dowiercać jeszcze głębiej...
Oby Mass szybko wrócił do zdrowia i rozprawił się z "nędznym żygilakiem" :D
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

I pomyśleć, że kiedyś mi się podobał ::loll:: ::loll:: W obecnych odcinkach Deacon jest koszmarny ,straszny i niech już zniknie :evil: To jak zachowywał się , co mówił do Massima... Horror! :( A biedny Mass musiał to wszystko znosić. Lubiłam Deacona w roku 2001 najbardziej :) Wtedy, gdy z Amber był. Chwilę jeszcze, gdy był z Macy. A teraz mam go po prostu dość :x
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Deacon to okropna postać ,a przynajmniej dla widza , ciągle jedno i to samo . Teraz zacznie się ślinić do nowej pani - Pagie ? czy jakoś tak. Oby pomysł Nick'a wypalił i jego matka będzie w końcu wolna.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

A ja ciągle lubię Deacon'a, a to ta Pejcz ( jakie znaczące imię ::loll:: ) ma za zadanie ślinić się do niego; on zachowuje się normalnie, przecież nic złego nie robi.
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2884
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Robi pisze:Deacon to okropna postać ,a przynajmniej dla widza , ciągle jedno i to samo . Teraz zacznie się ślinić do nowej pani - Pagie ? czy jakoś tak. Oby pomysł Nick'a wypalił i jego matka będzie w końcu wolna.
Dokładnie. Niech ten żenujący związek zakończy się jak najszybciej, tak samo jak dalszy żywot Deacon'a w "Modzie..."
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Większość bohaterów zaczeło akceptować Deacon'a , już nie czują do niego takiej odrazy aby do niego nie przyjść na party . Jedynie Stephanie miała wątpliwości i została w domu, może to i dobrze , skoro potrafi tylko szpiegować i podsycać konflikty rodzinnę.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Zapomnieliście wspomnieć, że Deacon jednak oparł się tej całej Paige. ::chytry:: ::jezyk:: :) Mam tylko teraz nadzieję, że oprze się on również tej intrydze, którą przygotowują Mass i Heather. :|
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2884
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Wątpię, nie zapominaj, kto ją uknuł :wink: Znajomość ze Stephanie zobowiązuje do perfekcyjnych intryg.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Właśnie na Vivie leci program gdzie jurorem jest Sean Kanan i wygląda niesamowicie dobrze, jakoś w B&B się tak dobrze nawet nie prezentował :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Właśnie widziałem dzisiaj fragment tego programu. Widziałem też już go w tym programie kilka tygodni temu. Ale w tym "Antytalent Show" to chyba jurorzy są nie zawsze ci sami, bo nie w każdym odcinku on jest.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości