Eric III

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

Ja jednak uważam, że dzieckiem powinna zająć się Amber...i nie wiem czy nie z Deaconem, bo po osttanich wydarzeniach stwierdzam, że Rick się nie nadaje na tę rolę :nie:
Kaska
Posty: 544
Rejestracja: 2007-03-03, 12:07
Lokalizacja: Węgierska Górka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaska »

A tak nawiasem mówiąc, to nie mogę się już doczekać końca wątku toczącego się wokół Amber, Ricka i dziecka. :ziewam:
No i wszystkie moje ulubione postacie się wykończyły: Sheila w więzieniu, Morgan w psychiatryku, a Tayor nie żyje...
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1692
Rejestracja: 2007-03-08, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Adex-fan Brooke pisze:Co do EricaIII to trochę gafa że dostał takie imię gdy nie jest prawdziwym Forresterem, jak sądzicie?
Nie uważam tego za gafę ::jezyk:: . Amber wzięła dziecko Becky i wmówiła Rickowi, że jest jego. Gdyby kłamstwo się nie wydało, do dzisiaj zapewne byliby małżeństwem, chyba że przeszkodziłoby im coś innego :wink: Gdyby Amber była wtedy taka szczera, byłoby o 1000 razy nudniej.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ale trzeba pamiętać że to jednak nie jest prawdziwy EricIII, ten prawdziwy o tym samym imieniu spoczywa na pustyni. ::kwasny::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

Adex-fan Brooke pisze:Ale trzeba pamiętać że to jednak nie jest prawdziwy EricIII, ten prawdziwy o tym samym imieniu spoczywa na pustyni. ::kwasny::
Wiecie co mnie najbardziej denerwuje? Że przez cały ten czas Rick ani razu nie był na grobie syna :cry:
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1692
Rejestracja: 2007-03-08, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

SallyFan pisze:Proszę państwa,
Otóż nie wszystko jeszcze stracone!
Znając "Mode" w najbliższych, lub dalszych odcinkach dowiemy się, że Becky spała również z Ridge'm (ohh, ona jest wręcz oryginalna!) i to jego dziecko.
Jeżeli Becky miałaby z jakimś z Forresterów spać, to chyba z Thorne'm ::jezyk:: :wink: On ją tak chwalił w pracy, że jest taka dobra, ambitna i wyrozumiała dla pracowników FC, a zatem scenarzyści mogli jakiś romansik między nimi wprowadzić ::rad:: .
Wówczas mielibyśmy czworokąt miłosny, albo nawet pieciokąt:
Brooke-Becky-Thorne-Macy-Kimberly, gdyby Macy nie zginęła ::cojest:: ::cojest:: ::cojest::
Wtedy to dopiero Thorne byłby rozrywany przez te kobity ::loll:: . Wcale nie wiadomo, czy wybrałby kochaną Bruki :nie: Sceny mogłyby być bardzo interesujące ::cojest:: :zeby:

[ Dodano: 2007-04-06, 15:02 ]
Adex-fan Brooke pisze:Ale trzeba pamiętać że to jednak nie jest prawdziwy EricIII, ten prawdziwy o tym samym imieniu spoczywa na pustyni. ::kwasny::
Od urodzenia jest Forresterm i niech już nim pozostanie, chociaż zgadzam się, że jest to idiotyczne ::loll::
Gdyby ciągle mu zmieniano imię i nazwisko, tylko dlatego, że niedojrzała Ambrosia miała wielką potrzebę kłamania, to niewiadomo byłoby jak już na niego wołać ::cojest::
:arrow: najpierw Eric Forrester III
:arrow: później może Ambroży Moore ::loll:: ::cojest::
(po tym jak Rick wyrzucił Amber i dziecko z domu i oboje zamieszkali z Becky)
:arrow: następnie C.J. Garrison III - albo przynajmniej nazwisko powinno być zmienione
(kiedy Becky poślubiła C.J.a)
:arrow: teraz Deacon Sharpe II, w miedzyczasie nadal Eric Forrester III ::cojest::
Wariactwo byłoby zupełne

[ Dodano: 2007-04-06, 15:06 ]
Leon pisze:E tam... Powinni go oddać do adopcjii jakiejs rodzinie... Nie ma dziecka nie ma problemu zwlaszcza ze kazdy uwaza ze to jego...
Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać, tymbardziej, że wszyscy dookoła go kochają ::cojest:: ::loll:: Nawet Deacon zaczyna czuć sympatię do Erica. Ale co tu się dziwić, w końcu mały Eric to najsłodsze dziecko :serce: w B&B
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 2006-09-13, 20:31
Lokalizacja: Warmia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szogunka »

I jedyne nie mówiące, nie chodzące. Czemu robią z niego wieczną kalekę? Ile on już ma lat?
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Kaska pisze:Po ostatnich wydarzeniach uważam, że mały Eric powinien być z Amber i z Deaconem. Widać, że Deacon go polubił, a Amber zdała sobie sprawę, że nie pasuje do Ricka, więc nie ma się nad czym zastanawiać! :)
Też tak uważam . Lepiej dla dziecka będzie gdy będą go wychowywać Amber i prawdziwy ojciec . Nie mówię ,że Rick będzie gorszym tatą ,ale on jest za młody , studiuje i przed ojcostwem powinien się wyszaleć . Poza tym Deacon lepiej pasuję do Amber niż Rick .
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1692
Rejestracja: 2007-03-08, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Szogunka pisze:I jedyne nie mówiące, nie chodzące. Czemu robią z niego wieczną kalekę? Ile on już ma lat?
Dziwne, jedne dzieci się rodzą, a nim zdążysz mrugnąć okiem i już są nastolatkami :zeby:
Mały Eric to rzeczywiście odosobniony przypadek w MNS. Widocznie takie są potrzeby filmu. Cały czas akcja kręci się wokół tego dzieciaka. Rick, czy np. Bridget nie mieli tej okazji, więc trochę szybciej zaczęli raczkować, chodzić, mówić, a on.... :nie: Jestem bardzo ciekawy, za ile mniej więcej odcinków, Eric zacznie chodzić i jak to się przełoży na miesiące w tv ::rad:: ::ysz::
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

Wiecie co? A ja pamiętam odcinek, w którym dzieckiem zajmowała się Becy to raz chodził tam :zeby:
Kaska
Posty: 544
Rejestracja: 2007-03-03, 12:07
Lokalizacja: Węgierska Górka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaska »

Szogunka pisze:Ile on już ma lat?
Z tego, co niedawno powiedział Jonnatan wynika, że ma trzy lata. Mówił, że Deacon może się nim opiekować jeszcze 18 lat, a w Stanach pełnoletnim się jest w wieku 21 lat. Proste działanie matematyczne. :)
No i wszystkie moje ulubione postacie się wykończyły: Sheila w więzieniu, Morgan w psychiatryku, a Tayor nie żyje...
weronika

eric... ;(

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: weronika »

Nie wiem czy ktoś napisał to co ja - wokół tego dziecka, jak wokół jajecka, normalnie... Stephanie się nim interesuje, a to nie jej dziecko.... tragedia!
anka_
Posty: 978
Rejestracja: 2007-03-10, 12:08
Lokalizacja: Szczecin ;)

Re: eric... ;(

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: anka_ »

weronika pisze:Stephanie się nim interesuje, a to nie jej dziecko.... tragedia!
A to źle, że dziecko jest kochane, otoczone opieką?
Co złego, to nie ja ;)
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 2007-02-15, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

Re: eric... ;(

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

anka_ pisze:
weronika pisze:Stephanie się nim interesuje, a to nie jej dziecko.... tragedia!
A to źle, że dziecko jest kochane, otoczone opieką?
Weronice chodziło chyba o sposób tego kochania i opiekowania się Erikiem
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
weronika

Re: eric... ;(

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: weronika »

Tiril pisze:
anka_ pisze:
weronika pisze:Stephanie się nim interesuje, a to nie jej dziecko.... tragedia!
A to źle, że dziecko jest kochane, otoczone opieką?
Weronice chodziło chyba o sposób tego kochania i opiekowania się Erikiem
Mniej więcej o to. Ale też o to, że ona się wtrąca do nie swoich spraw! (ja tak sądzę;))
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość