Kristen i Tony

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

Kristen i Tony

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Chyba przyda się temat o Kristen i Tonym? Rodzi nam się nowa para. Co o tym sądzicie? Wg mnie są fajni, miłość od pierwszego wejrzenia i zazdrosna Sofia, która nawet zaatakowała Kristen zrywając jej ramiączko :zeby: Kristen w zasadzie znamy a co o Tonym myślicie? Podrywacz czy romantyk? Kibicujecie już im? Czy może uważacie że co nagle to po diable? ::chytry::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Ja rozumiem ,że Kristen podoba się Tony ,ale żeby odrazu na pierwszym spotkaniu z nim się całować . ::rad:: ::ysz:: Z drugiej strony Forresterówna ( jak wiemy z jej opowieści ) nie miała faceta od dawien dawna . ::rad::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

W sumie co strasznego w pocałunku na pierwszym spotkaniu jeśli ktoś sprawi dobre wrażenie ::jezyk:: Co prawda to było trochę śmieszne że tak zkumali się przy pierwszej wizycie i to w interesach ::rad:: ale widocznie coś ich ciągnie do siebie ::jezyk::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Patrycja
Posty: 396
Rejestracja: 19 lut 2007, 17:30
Lokalizacja: Ropczyce

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patrycja »

Tony i Kristen to narazie moja ulubiona para.Świetnie paują do siebie.Tony nie jest za stary dla Kristen.Ani ona nie jest za stara dla niego.Przecież w Modzie... zdarzają się sytuacje kiedy jedna osoba jest dużo starsza od drugiej.Nie dziwi mnie to ,że pocałowali się w dniu kiedy się poznali.Przecież istanieje coś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia.
W skrócie blondynka+goraca krew=niezła para
Cosmo
Posty: 1730
Rejestracja: 08 wrz 2006, 21:45
Lokalizacja: Mysłowice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cosmo »

Ja kibicuję tej parze. Pasują do siebie. ::ok:: A ta Sophia to jest jakaś taka dziwna, nie lubię jej.
Kaska
Posty: 544
Rejestracja: 03 mar 2007, 12:07
Lokalizacja: Węgierska Górka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaska »

Moim zdaniem nie pasują do siebie. Jak już wcześniej pisałam Tony wygląda, jak wyrośnięty chłopczyk, a Kristen, jak kobieta. :P m
No i wszystkie moje ulubione postacie się wykończyły: Sheila w więzieniu, Morgan w psychiatryku, a Tayor nie żyje...
Martin Rode
Posty: 992
Rejestracja: 14 paź 2005, 17:49
Lokalizacja: Europa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martin Rode »

Też to zauważyłem, że Kristen wygląda o wiele dojrzalej o Tonyego. Jakby był młodszym bratem. Ale mimo wszystko uważam, że pasują dos iebie. Fajna z nich parka.
Nie było ciągnącego się przez wiele odcinków rodzącego się uczucia i biadolenia nie powinienem/winnam z nim byc, bo jest od Forresterów/Spectry. Para jest OK!
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 wrz 2006, 20:31
Lokalizacja: Warmia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szogunka »

Mam nadzieję, że Tony nie jest nałogowym podrywaczem, bo Kristen to fajna dziewczyna. Zasługuje a fajnego faceta. :D
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 28 kwie 2006, 13:32
Lokalizacja: opoczno

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paulincia »

Według mnie Oni do siebie pasuję i bardzo przyjemnie razem wyglądają ::rad:: Liczę na to, że będą z nimi ciekawe wątki ::rad::
dominik
Posty: 1162
Rejestracja: 09 gru 2006, 11:43
Lokalizacja: Mielec

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominik »

I z zazdrosną Sofią oczywiście :D
Patrycja
Posty: 396
Rejestracja: 19 lut 2007, 17:30
Lokalizacja: Ropczyce

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patrycja »

Kaska pisze:Moim zdaniem nie pasują do siebie. Jak już wcześniej pisałam Tony wygląda, jak wyrośnięty chłopczyk, a Kristen, jak kobieta. :P m
Pewnie uwazasz tak dlatego ,ze Kristen od wielu lat grała w serialu,a Tony dopiero co zaczął grac w mns.Też takie coś czasami mam
Onyks
Posty: 388
Rejestracja: 26 maja 2007, 10:16
Lokalizacja: nie pamiętam

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onyks »

Nie lubię tej pary. To wszysko dzieje się za szybko. Nie minęło nawet 5 spotkań, a Tony już woli Kristen od sojej wspólniczki.Sofia jest według mnie o wiele ładniejsza i jej ognisty temperament sprawia, że bardziej mi się podoba u jego boku.Uważam jednak, że nie ma zbyt wielkich szans na wygraną. Zawsze jednak pozostaje mieć nadzieję.
dominik
Posty: 1162
Rejestracja: 09 gru 2006, 11:43
Lokalizacja: Mielec

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominik »

Trochę za szybko to wszystko się dzieje.
Patrycja
Posty: 396
Rejestracja: 19 lut 2007, 17:30
Lokalizacja: Ropczyce

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patrycja »

dominik pisze:Trochę za szybko to wszystko się dzieje.
Właśnie to jest we wszystkim najlepsze.Bo nie znosze jak w 10 odcinkach leci scena z tymi samymi osobami.Bo to staje sięnaprawde nudne
Ambrossia Moore
Posty: 513
Rejestracja: 01 sty 2007, 19:16
Lokalizacja: Beverly Hills

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ambrossia Moore »

Mam nadzieję, że ten związek nie skończy się na samym zauroczeniu. ::ok:: Chociaż polubiłam Sofi'ę to kibicuję im, bo naprawdę do siebie pasują. ::rad::
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości