Przestępstwa w "MnS"

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Sheila poniosła karę za swoje czyny ale uciekła z więzienia już kilkakrotnie.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Robi pisze:Sheila poniosła karę za swoje czyny ale uciekła z więzienia już kilkakrotnie.
O to mi chodziło :wink:
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

W więzieniu był też Ridge, o ile pamiętam, chodziło o postrzelenie Granta. Nawet toczył sie przeciwko niemu proces sądowy, ale dostał wyrok w zawieszeniu i został wypuszczony.
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Dawidek pisze:W więzieniu był też Ridge, o ile pamiętam, chodziło o postrzelenie Granta. Nawet toczył sie przeciwko niemu proces sądowy, ale dostał wyrok w zawieszeniu i został wypuszczony.
Bo okazało się, że to nie on strzelał :wink: .
Tim
Posty: 2227
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:32
Lokalizacja: woj. Śląskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tim »

Primok pisze:
Dawidek pisze:W więzieniu był też Ridge, o ile pamiętam, chodziło o postrzelenie Granta. Nawet toczył sie przeciwko niemu proces sądowy, ale dostał wyrok w zawieszeniu i został wypuszczony.
Bo okazało się, że to nie on strzelał :wink: .
To Rick strzelał. Jak to się w końcu skończyło tzn. jaki wyrok zapadł?
Dr. House : "You want to make things right? Too bad. Nothing's ever right."
sbsssj
Posty: 13
Rejestracja: 26 lut 2008, 23:59
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sbsssj »

Rick postrzelił Granta, ten wiedział o tym ale oskarżył Ridge'a (generalnie wynikało to z ówczesnych stosunków między panami, to sprawa na oddzielny temat :wink: ). Kiedy Grant powiedział Ridge'owi, kto był faktycznym sprawcą, ten postanowił przyznać się do winy i oskarżeń przeciwko niemu. W sądzie (głównie też za sprawą Granta, który wywarł wpływ, aby ten wydał łagodny wyrok) Forrester dostał zawiasy (został zwolniony za kaucją).

No i stanęło na tym że oficjalnie to Ridge postrzelił Granta. Więcej na ten temat nie można napisać, bo to dział NieSpoilerowe. :P

Pozdrawiam :P
Nikt nie będzie żył za Ciebie...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

W końcu porucznik Backer ( nie wiem jak się jego imię piszę ) powoli dochodzi do rozwiązania potwornej zagadki, śmierci Darli. Najprawdopodobniej w końcu doprowadzi sprawę do końca. Tylko musi zdobyć jakiś dowód. Bo jakoś po dzisiejszym odcinku straciłem wiarę w to, że Taylor przyzna się i zachowa honor.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Robi pisze:W końcu porucznik Backer ( nie wiem jak się jego imię piszę )
Porucznik nazywa się Brad (Bradley) Baker. :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2884
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Brad Baker jak Bradley Bell, albo jak Bold and Beautiful. :P
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Czas na ankietę weekendową. Pytanie dotyczy Ridge'a i ostatnich wydarzeń. Co Waszym zdaniem powinien orzec sędzia w sprawie Forrestera? Głosowanie potrwa do niedzielnego wieczora. Dyskusja mile widziana. :wink:

Pomysłodawcą ankiety jest Damians.
Spencer
Posty: 566
Rejestracja: 05 cze 2010, 23:13
Lokalizacja: Z piekła

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spencer »

Ridge powinien otrzymać karę w zawieszeniu za to że tyle czasu ukrywał prawdę i wrobił Nick'a. Stefa powinna pójść siedzieć na długie lata :mrgreen:
:twisted: BAD FELLOW & HOT STUFF 8)
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Żyj i nie przepraszaj za to że żyjesz. ;)
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Zaznaczyłem opcję, że powinien dostać zawiasy.
Do więzienia nie powinien pójść, bo nie zabił, jak mówi Stephanie "tego chłopca". Jedyną jego winą jest późniejsze wrzucenie ciała do wody i milczenie. Ale to akurat popierałem, bo Nick w pełni zasłużył na więzienie, szkoda, że go wypuścili. Powinien tam zgnić.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Trudny wybór.

Wybrałem ostatecznie "nie", bo wg mnie "zawiasy" to też trochę za wysoki wyrok (co innego jakby Ridge celowo wrabiał Nicka, a wiemy, że tak nie było). Powinien wg mnie dostać ileś tam godzin prac społecznych. :wink: Szkoda, że nie ma takiej opcji w ankiecie.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Damians pisze:Zaznaczyłem opcję, że powinien dostać zawiasy.
Do więzienia nie powinien pójść, bo nie zabił, jak mówi Stephanie "tego chłopca". Jedyną jego winą jest późniejsze wrzucenie ciała do wody i milczenie. Ale to akurat popierałem, bo Nick w pełni zasłużył na więzienie, szkoda, że go wypuścili. Powinien tam zgnić.
Powinien siedzieć za niepopełnioną zbrodnię? Nicka można nienawidzić, ale on jest niewinny, nie zabił Shane'a, więc tylko Ridge powinien ponieść konsekwencje za ukrywanie prawdy i zatarcie miejsca zbrodni. Stephanie jako wspólnik podobnie powinna odpowiedzieć jak swój syn.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

DeaconFan pisze:Powinien wg mnie dostać ileś tam godzin prac społecznych. :wink:
20 godzin zamiatania ulic :lol:
A taka ciekawostka, moją koleżankę kiedyś złapały kanary w autobusie miejskim w Kołobrzegu i miała wybór: mandat albo ileś tam godzin pracy społecznej przy sadzeniu kwiatków w centrum :lol: Oczywiście wybrała sadzenie kwiatków :mrgreen:

B@r pisze:Powinien siedzieć za niepopełnioną zbrodnię
W tej kwestii oczywiście - Nick jest całkowicie niewinny.
Ale powinien siedzieć za wile innych rzeczy, szantażowanie Forresterów wymuszenie, przejęcie majątku Massimo itd.
Mogłem dodać też bycie niewiernym mężem, ale to obróciłoby się przeciw Brooke :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości