Sofia Alonso

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Cosmo pisze:
paulincia pisze:
Onyks pisze:Kocham Sofię. Jest inteligentna, dobra i ładniejsza od Kristen. To z nią powinien być Tony.
Dlatego, ze jest twoim zdaniem ładniejsza? Więc nie liczy sie to, ze Tony kocha Kristen? Tylko to, ze jest ładniejsza?? ::plask wczolo:
Paulinciu, ja nauczyłem się już że z niektórymi osoabmi z tego forum nie warto dyskutować... Bo i tak nic z tego nie wyjdzie.
Też mi się tak wydaje :zeby:
A co do Sofii zdaje mi się że jej uroda jest na takim samym poziomie jak Kristen ::chytry::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Olunia
Posty: 78
Rejestracja: 2006-06-29, 20:50
Lokalizacja: gliwice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Olunia »

Sofia jest ładna i ostatnio zmieniła sie na lepsze.A juz myślałam ze bedzie knuła jakies intrygi.
Irma
Posty: 401
Rejestracja: 2007-04-01, 19:37
Lokalizacja: woj.podlaskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Irma »

Olunia pisze:.A juz myślałam ze bedzie knuła jakies intrygi.
A ja właśnie miałam nadzieję że bedzie coś knuła nie wierzę w to że tak nagle zapomniała o Tonym i życzy im jak najlepiej mam nadzieję że to się zmieni
Onyks
Posty: 388
Rejestracja: 2007-05-26, 10:16
Lokalizacja: nie pamiętam

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onyks »

paulincia pisze:
Onyks pisze:Kocham Sofię. Jest inteligentna, dobra i ładniejsza od Kristen. To z nią powinien być Tony.
Dlatego, ze jest twoim zdaniem ładniejsza? Więc nie liczy sie to, ze Tony kocha Kristen? Tylko to, ze jest ładniejsza?? ::plask wczolo:
Nie chodziło mi oto, że powinien z nią być, bo jest ładniejsza. To tylko dodatek. Pisałem także o zaletach jej umysłu i duszy. Poprostu o jej urodzie wspomniałem tak przy okazji. Nie spodzieałem się, że wywoła to takie reakcje. Chciałem tylko podkreślić, że nie tylko pasuje do niego pod względem charakteru, ale także jest bardzo ładna. Poza tym to kwestia gustu i równie dobrze dla mnie ona może być piękna, a dla kogoś innego nie. Po co od razu doprowadzać do kłótni?

[ Dodano: 2007-06-30, 21:06 ]
Paulinciu, ja nauczyłem się już że z niektórymi osoabmi z tego forum nie warto dyskutować... Bo i tak nic z tego nie wyjdzie.[/quote]
Muszę przyznać, że czuje się lekko obrażony, ale nieważne. Liczy się tylko, że Sofia jest piękna, inteligentna i w końcu pogodziła się z utratą Antonia. Może wreszcie ktoś ją doceni. Poprostu kocham Sofię i nic na to nie poradzę. Lubię ją od początku i będę ją lubić do końca, ale mam nadzieję, że ten konie nigdy nie nastąpi i ona zostanie w tym serialu na zawsze.
Beja
Posty: 1289
Rejestracja: 2007-06-06, 17:59
Lokalizacja: Bełchatów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beja »

Olunia pisze:Sofia jest ładna i ostatnio zmieniła sie na lepsze.A juz myślałam ze bedzie knuła jakies intrygi.
I bez intryg Sofii Kristen i Tony mają problemy. Myślę, że na razie Sofia nie będzie się wtrącać do ich związku.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Zapowiadała się bardzo ciekawa postać (szczególnie po scenach zazdrości), a jednak... No właśnie, szkoda, że Sofia nie ma żadnego wątku, mogłaby być ciekawą postacią...
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1692
Rejestracja: 2007-03-08, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

W "Modzie..." nigdy nie ma dużo wątków :roll: W porównaniu do innych seriali tu mamy może ze 3 ::loll:: Producenci juz nie chcą angażować Sofii w coś większego. A szkoda.
Irma
Posty: 401
Rejestracja: 2007-04-01, 19:37
Lokalizacja: woj.podlaskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Irma »

Ja na początku myślałam że Sofia będzie miała jakiś wątek. Jak Kristen i Tony byli razem myślałam że Sofia będzie walczyć o Tony'ego a nie się od razu z tym pogodzi. Zapowiadało się ciekawie
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Sofia to taka ładniejsza wersja Kimberly. 8) Jest jedną z piękniejszych kobiet, które pojawiły się w MNS. Uwielbiam jej akcent. :serce:
justyna18
Posty: 340
Rejestracja: 2007-02-16, 15:15
Lokalizacja: Z daleka..

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyna18 »

Sofia dziś bardzo ładnie wyglądała. :serce: Kocham tej jej akcent!
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Wyglądała jakby była w samej bieliźnie, a nie w sukience ::rad:: ::jezyk::
Ogólnie postać jest fajna, taka druga Darla ::jezyk::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Druga Darla?! Chyba przesadzasz -to że teraz z wrednej babki zrobili z niej słodką idiotkę to jeszcze do Darli jej daleko.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Zobaczymy, jak dalej potoczą sie losy Sofii ( o ile takie w ogóle będą)...
Tak mi się jakoś skojarzyło dzisiaj, kiedy Sally powiedziała do niej "przynieś kieliszki...", zawsze od tego była Darla ::jezyk::
Patrycja
Posty: 396
Rejestracja: 2007-02-19, 17:30
Lokalizacja: Ropczyce

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patrycja »

Sofia to dosyć sympatyczna postać.Dziwi mnie tylko ,że tak szybko pogodziła się ze stratą Toniego.To niebywałe ,żeby tak poprostu zrezygnowała z niego.No i przyjażń z Kristen.Co za postać !?Jeśli chodzi o trójkąt Sofia&Tony&Kristen to przypomina mi się Brook&Ridge&Taylor.Ale tylko wtedy gdy Brook zrozumiała gdzie jest jej miejsce
WWW.WALDEMARMILEWICZ.FORA.PL

Wypracuj własną opinie na temat tej strony. Wejdż na nią!!!

Zapraszam
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1692
Rejestracja: 2007-03-08, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Jestem pewien, że od samego początku wątku Kristen i Tony'ego scenarzyści planowali wprowadzenie w nim problemu choroby. Sofia była czymś w rodzaju dodatka. Jeszcze przed poznaniem prawdy na temat HIV, obie panie pogodziły się. Walka między nimi musiała zostać zażegnana, gdyż w zanadrzu było już coś innego (mocniejszego). Nie wyobrażam sobie, żeby w sytuacji, kiedy Tony jest chory, a Sofia i Kristen patrzą na siebie spodełba. Ciekawe tylko, czy Sofia będzie miała jakiś ciekawy wątek...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości