Sheila vs. Morgan

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Amber Forrester

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Amber Forrester »

A no tak zapomniałam o tym:/

Ale Amber chyba przed 2005 rokiem nie bedzie mieć wspólnych scen z Morgan.
Tkk_Bolly
Posty: 3361
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

I co z powrotem Sheily graną przez Kimberly Brown do ATWT? Coś ta sprawa ucichła
Polecam odcinek As the world turns z 29 maja , bo tam aktorka która grała Sugar :!: w Modzie na Sukces .Sugar to była pomocniczka Sheily(2003) .Później miała bodajże operacje twarzy i przybrała twarz Kimberly Brown. W ATWT oczywiście była aktorka Robin Mattson, ale tylko gościnnie.Ale wyglądała cudnie :serce: o wiele lepiej niż z czasów BB 8)
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Po tym jak Lauren zastrzeliła Sheile w Y&R byłoby już całkiem bez sensu aby ożyła w jeszcze innym serialu, to chyba była plotka.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Spencer
Posty: 566
Rejestracja: 05 cze 2010, 23:13
Lokalizacja: Z piekła

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spencer »

Morgan lubiłem a Sheili nie znosiłem. Morgan została skrzywdzona przez Stefę, dlatego jej zachowanie jest usprawiedliwione, Sheila z kolej przez swój egoizm stała się wariatką, trochę ją lubiłem w latach 1995-1998.
:twisted: BAD FELLOW & HOT STUFF 8)
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Żyj i nie przepraszaj za to że żyjesz. ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości