Brooke Logan Forrester

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

anita42 pisze:Wspomnę jeszcze, że ostatnio aktorka paskudnie wygląda przez to, co sobie znowu zrobiła z twarzą.
Chyba to kwestia tego, że aktorka właśnie nic nie robi z twarzą i naturalnie się starzeje, a my jesteśmy przyzwyczajeni, że aktorki mają skórkę gładka jak walec :lol:


I Nick także już zawiódł Brooke na całej linii, mam nadzieję, że jak tylko dowie się prawdy, to natychmiast zostawi tego brudnego majtka i zwów będzie z Ridge'm.
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 2006-12-12, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

KKL strzeliła sobie jakiś czas temu botoks na usta, to widać i od tego czasu jej usta wyglądają strasznie; takie przecinki, tak jak Taylor wyszły za duże, to jej zdecydowanie za małe :D
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 2007-09-07, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Nie oglądałem serialu przez jakiś czas, patrze wczoraj a Brooke jest taka gruba. :lol: Moja koleżanka przyznała to samo. Ustom się nie przyjrzałem, ale z tego co napisał Mikiks wynika, że mamy drugie silikonowe monstrum. :lol: Tylko bardziej ukryte. :lol: W końcu piersi sobie też kiedyś poprawiała. :roll: Cóż tak to jest z tym "naturalnym" pięknem. ::jezyk:: Poza tym Brooke wychowała sobie godną następczynię. Tak dobrą, że za jej męża ( który wcześniej należał do niej) też się zabrała.
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2887
Rejestracja: 2008-12-20, 19:21
Lokalizacja: Stąd
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Damians pisze:I Nick także już zawiódł Brooke na całej linii, mam nadzieję, że jak tylko dowie się prawdy, to natychmiast zostawi tego brudnego majtka i zwów będzie z Ridge'm.
A ona jego nie zawiodła? Zrobiła to samo, co on jej - zdradziła, tyle że jako pierwsza. Wcześniej też nie zachowywała się tak, jak powinna narzeczona.

Śmieszne jest, że Lang czepia się Hunter i wyzywa od "silikonowego monstrum", kreuje się na absolutnie naturalną, a sama też idzie pod skalpel i poprawia, co jej nie pasuje. Ostatnio wygląda strasznie niekorzystnie. Nie pisałem tego, żeby nie być posądzonym o czepianie się, ale od kiedy pojawiła się Donna, to Brooke strasznie się postarzała - dziwny kolor skóry, twarz, usta. W porównaniu z młodszą Logan Brooke nie wypada najlepiej.
Ostatnio zmieniony 2010-02-06, 17:50 przez Pottermaniack, łącznie zmieniany 2 razy.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Brooke drugim silikonowym monstrum ::loll::
Ktoś musi odwiedzić okulistę, ale tym kimś na pewno nie jestem ja.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Pottermaniack pisze:Śmieszne jest, że Lang czepia się Hunter i wyzywa od "silikonowego monstrum", kreuje się na absolutnie naturalną, a sama też idzie pod skalpel i poprawia, co jej nie pasuje. Ostatnio wygląda strasznie niekorzystnie. Nie pisałem tego, żeby nie być posądzonym o czepianie się, ale od kiedy pojawiła się Donna, to Brooke strasznie się postarzała - dziwny kolor skóry, twarz, usta. W porównaniu z młodszą Logan Brooke nie wypada najlepiej.
Po pierwsze KKL jeszcze daleko do HT.

Po drugie ,,silikonowe monstrum'' jak i inne epitety które niby aktorki sobie zarzucały były wymysłem gazety.

Po trzecie , to temat o Brooke, a nie o KKL czy innych aktorach .
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 2007-09-07, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Robi pisze: Po trzecie , to temat o Brooke, a nie o KKL czy innych aktorach .
Skoro to wiesz to dlaczego offtopujesz :?:


Ciekawe jak Brooke zareaguje, kiedy dowie się o zdradzie jej męża z córką. W zasadzie nie powinna mieć do niej pretensji, bo w końcu tego typu zachowania chcąc nie chcąc wpajała jej przez całe życie. Kiedy wczoraj Bridget wymieniała listę jej byłych aż wybuchnąłem śmiechem, że tak swobodnie o tym mówi.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Joe pisze:Skoro to wiesz to dlaczego offtopujesz
Nie offtopuje tylko zwracam uwagę. ::krzyw:: Niestety część userów nie potrafi rozmawiać na temat,bo brakuje im argumentów ::plask wczolo:
Damians pisze:I Nick także już zawiódł Brooke na całej linii, mam nadzieję, że jak tylko dowie się prawdy, to natychmiast zostawi tego brudnego majtka i zwów będzie z Ridge'm.

Nie aż tak jak Ridge, ale prawda jest taka, że powinni być razem. Moim zdaniem Forrester już poczuł jak to jest być samemu.
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 2007-09-07, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Robi pisze:
Joe pisze:Skoro to wiesz to dlaczego offtopujesz
Nie offtopuje tylko zwracam uwagę. ::krzyw:: Niestety część userów nie potrafi rozmawiać na temat,bo brakuje im argumentów ::plask wczolo:
To jak nazwiesz post z 18.01? Zwracaniem uwagi? ::krzyw:: W takim razie myślisz, że jak zwracasz uwagę ( nie wiadomo po co ), to masz prawo pisać nie na temat?


Moim zdaniem Forrester już poczuł jak to jest być samemu.
Brooke też powinna, bo robi dokładnie to, co Ridge kiedyś. Wybiera jednego a kocha innego.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Joe pisze:To jak nazwiesz post z 18.01? Zwracaniem uwagi? W takim razie myślisz, że jak zwracasz uwagę ( nie wiadomo po co ), to masz prawo pisać nie na temat?
Jeżeli ktoś chcę dyskutować,a nie ma pojęcia na dany temat i zaczyna pisać nie temat należy zwrócić komuś uwagę. ::krzyw:: Pisanie o KKL w temat o Brooke jest śmieszne ::krzyw:: Tak samo jak dalsza polemika na ten temat ::krzyw::
Joe pisze:Brooke też powinna, bo robi dokładnie to, co Ridge kiedyś. Wybiera jednego a kocha innego.
Co ,,powinna'' :?: :lol:
Brooke kocha Ridge ,a Ridge ją i to nie ulega wątpliwości. Natomiast Nick to raczej zauroczenie, chęć ustabilizowania swojego życia, którego nigdy jej nie dał Forrester.
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 2007-09-07, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Robi pisze:należy zwrócić komuś uwagę. ::krzyw:: Pisanie o KKL w temat o Brooke jest śmieszne ::krzyw::
O ile mi wiadomo od zwracania uwagi jest admin. ::krzyw:: Może dla ciebie to śmieszne, ale faktem jest, że sam to robisz. :lol:
Robi pisze:Co ,,powinna'' :?: :lol:
Poczuć jak to jest być samemu ( Widzę, że nawet swoich postów nie czytasz uważnie :lol: ). Może wtedy otrzeźwiałaby i zaczęła podejmować rozsądne decyzje.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Joe pisze:O ile mi wiadomo od zwracania uwagi jest admin. Może dla ciebie to śmieszne, ale faktem jest, że sam to robisz.
Admin to człowiek, nie maszyna. Nie zawsze siedzi na forum i pilnuje porządku ::krzyw:: Poza tym zaśmiecanie forum bo ktoś nie potrafi pilnować się wątku jest dla większości userów na tym forum jest rażące. ::plask wczolo:
A tak szczerze, śmieszna jest ta sytuacja, bronisz prawa do łamania regulaminu ::loll::
Joe pisze:Poczuć jak to jest być samemu ( Widzę, że nawet swoich postów nie czytasz uważnie ). Może wtedy otrzeźwiałaby i zaczęła podejmować rozsądne decyzje.
Przcież Brooke była sama przez wiele lat , właśnie przez Ridge. Teraz ona dała mu nauczkę, zobaczymy czy Forrester wyciągnie z tego wnioski. ( Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem zapewne z Twojej strony mniej byłoby wyobrażeń,a więcej faktów, ale dla jasności cudów nie wymagam ::loll:: )
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 2007-09-07, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Robi pisze: Admin to człowiek, nie maszyna. Nie zawsze siedzi na forum i pilnuje porządku ::krzyw:: Poza tym zaśmiecanie forum bo ktoś nie potrafi pilnować się wątku jest dla większości userów na tym forum jest rażące. ::plask wczolo:
Aha, czyli jak inni zaśmiecają to jest źle a jak ty zaśmiecasz to jest dobrze? Dziwne rozumowanie. ::krzyw::
Robi pisze:A tak szczerze, śmieszna jest ta sytuacja, bronisz prawa do łamania regulaminu ::loll::
Ja niczego nie bronię ::jezyk:: Ty nie dość, że go łamiesz to przestrzegasz innych to jest dopiero śmieszne/ przykre. :lol:
Robi pisze:Przcież Brooke była sama przez wiele lat , właśnie przez Ridge. Teraz ona dała mu nauczkę, zobaczymy czy Forrester wyciągnie z tego wnioski.
Niby jakie? Że jest niedojrzała emocjonalnie , bo wiąże się z mężczyzną, kochając innego? Była sama ( przez "wiele" lat), ale chyba nie ma to znaczenia, bo dalej postępuje nielogicznie.
Robi pisze:Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem zapewne z Twojej strony mniej byłoby wyobrażeń,a więcej faktów, ale dla jasności cudów nie wymagam ::loll::
Czyli wg ciebie nie umiem czytać ze zrozumieniem, bo mam inne zdanie na dany temat? Rozumiem, że już wyczerpały ci się argumenty, ale żeby od razu próbować mnie obrazić, jakie to płytkie. :zeby:
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Joe pisze:Aha, czyli jak inni zaśmiecają to jest źle a jak ty zaśmiecasz to jest dobrze? Dziwne rozumowanie.
Zwrócenie uwagi aby ktoś nie zaśmiecał forum jest offtopem ::krzyw:: Poza tym lepiej odrazu zwrócić uwagę aby potem nie namnożyło się postów nie na temat. ::krzyw::
Joe pisze:Ja niczego nie bronię Ty nie dość, że go łamiesz to przestrzegasz innych to jest dopiero śmieszne/ przykre.
Jasno napisałeś co sądzisz o mojej reakcji za łamanie regulaminu ( i kto tutaj nie wie co piszę ::loll:: ) Odkąd jesteś na forum jest śmiesznie - to jedyny plus :lol:
Joe pisze:Niby jakie? Że jest niedojrzała emocjonalnie , bo wiąże się z mężczyzną, kochając innego? Była sama ( przez "wiele" lat), ale chyba nie ma to znaczenia, bo dalej postępuje nielogicznie.
Kocha Nicka , daży go uczuciem i gdyby przyglądać się na to rozumem Marone jest znacznie lepszą partią dla każdej kobiety niż Ridge. Brooke to widzi i chce nie tylko dla siebie ,ale i dla swoich dzieci jak najlepiej. Dawna Logan zapewne poszłaby za głosem serca, teraz inaczej potraktowała sprawę. Z jednej strony postąpiła dobrze, bo w życiu liczy się stabilność, ale z drugiej Ridge już ( mam taką nadzieje ) dojrzał aby w końcu zacząć życie z Brooke, bez intryg Stephanie i Taylor.
Joe pisze:Czyli wg ciebie nie umiem czytać ze zrozumieniem, bo mam inne zdanie na dany temat? Rozumiem, że już wyczerpały ci się argumenty, ale żeby od razu próbować mnie obrazić, jakie to płytkie
Nie, twierdzę jedynie, że jeżeli ktoś nie ma argumentów ( tak jak w Twoim przypadku dobitnie to widać w poście 20.28 ) a próbuje wejść w dyskusje jest śmieszne. Na prawdę aż przykro się czyta takie posty. Czym innym jest dyskusja na temat interpretacji pewnych faktów , a czym innym łapanie się czegokolwiek aby tylko coć ( już nie ważne co ) udowodnić. ::plask wczolo:
Dawidek
Administrator
Posty: 9890
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 25
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Już większym offtopem jest dyskusja o tym, czy ktoś z Was łamie regulamin, niż opisywanie wyglądu KKL. Dla mnie cała ta dyskusja nie ma większego sensu. KKL wciela się w rolę Brooke, więc widzimy, co się z nią dzieje, także pod kątem wyglądu. Zamiast kłócić się, czy został naruszony regulamin, lepiej byłoby odesłać siebie i kolegów/koleżanki do właściwego tematu i tam do woli dyskutować o wyglądzie aktorki. Gdybym karał ostrzeżeniem za każdy najmniejszy offtop, to bym Was wytrzebił. Sami się nie potraficie pilnować, a potem takie kwiatki wychodzą.

Wracając do tematu, wątpię by Ridge był dojrzalszy, on zawsze musi mieć obok siebie dwie kobiety. Lepiej byłoby gdyby Brooke do niego nie wracała i została sama. Na Nicka to ona nie zasługuje. Jeśli mają się męczyć, oskarżać o zdrady, to Brooke niech sobie lepiej go odpuści i zostanie sama. Przyda jej się to. Mogłaby się w tym czasie zastanowić nad swoimi związkami z facetami.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość