Brooke Logan Forrester

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1672
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 3
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Joe pisze:Nie oglądałem serialu przez jakiś czas, patrze wczoraj a Brooke jest taka gruba. :lol: Moja koleżanka przyznała to samo. Ustom się nie przyjrzałem, ale z tego co napisał Mikiks wynika, że mamy drugie silikonowe monstrum.
Faktycznie coś jest na rzeczy :lol:
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Dawidek pisze:Lepiej byłoby gdyby Brooke do niego nie wracała i została sama. Na Nicka to ona nie zasługuje.
To samo napisałem już wcześniej, Brooke powinna zostać sama i całkowicie się pod tym względem zgadzam z Tobą Dawidku.

Co dyskusji z forumowym stróżem porządku ( swoją drogą może to jakiś kompleks niedoszłego admina :lol: ) nie będę jej dalej kontynuował, bo w ostatnim poście przyznał mi rację, że to co robił to offtop. :lol: Co do interpretacji moich słów to czytać po polsku też nikogo nie mam zamiaru uczyć, dlatego uważam temat za zamknięty. :lol:
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

PetroPython pisze:
Joe pisze:Nie oglądałem serialu przez jakiś czas, patrze wczoraj a Brooke jest taka gruba. :lol: Moja koleżanka przyznała to samo. Ustom się nie przyjrzałem, ale z tego co napisał Mikiks wynika, że mamy drugie silikonowe monstrum.
Faktycznie coś jest na rzeczy :lol:
Nic nie ma na rzeczy, aby bronić źle zoperowanej Taylor chwytacie się abstrakcyjnych argumentów z kosmosu ::loll:: ::plask wczolo:
Brooke wygląda bardzo dobrze.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Damians pisze:Brooke wygląda bardzo dobrze.
Niektórzy twierdzą, że ,,naturalne'' przytycie to coś okropnego, więc kosmos jest jak najbardziej na miejscu :lol:
Brooke już tyle przeżyła, że wie czego chce. Widać to po jej argumentacji, ,,bicie serca'' odłożyła na bok, po to aby wybrać mężczyznę, które da jej stabilizację. Nick pod tym względem jest najlepszym kandydatem. Oczywiście nie jest ideałem, co widać po jego zachowaniu. Zamiast porozmawiać z Brooke poszedł do łóżka z jej córką. Choć odnoszę wrażenie, że on ją nadal kocha. Logan natomiast jest jego niespełnionym marzeniem, które zdobył i nie wie co z tym dalej zrobić. Trzeba jednak także powiedzieć, że Ridge dojrzał. Przeszedł wiele i teraz wie czego chce. Zrozumiał co stracił i próbuje to teraz naprawić. Oczywiście kibicuje mu w tym. Ale uważam również, że nauczka, którą zafundowała mu Brooke była na miejscu.

PS: Masz rację Dawidku, lepiej podać link do odpowiedniego tematu niż brnąć w dyskusję, która nie przynosi żadnych rezultatów. Postaram się nie dyskutować z osobami, którzy mają problemy z czytaniem i stosują prowokacje. Przepraszam, już nie będę ich ośmieszać ( a w zasadzie sami to robią ) :lol:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Brooke fajnie teraz postępuje bo: nie obraziła się na Bridget, wspiera Ridge'a i Phoebe w sprawie Taylor, nie przyjęła nadal Nicka i ogólnie świetnie sobie radzi na polu zawodowym jak zawsze oraz nie daje się manipulować Stephanie.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Dzisiaj wróciła nasza stara "dobra" Brooke. :P :lol: ::jezyk:: ::rad:: :mrgreen:
Tylko jeszcze brakowało "Bierz mnie Nick". :mrgreen: Ale scena końcowa drugiego odcinka genialna. :P
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2884
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Jej zachowanie jest po prostu żenujące. ::kwasny:: "Nie chciałam ci wierzyć, że Ridge mnie skrzywdzi, że nie będę z nim szczęśliwa, że jeszcze pożałuję tej decyzji" - nie przypomina wam to czegoś? Tak, sytuacja z Nickiem sprzed kilku miesięcy. :roll: Nawet jej niektóre wynurzenia są takie same, tylko imiona "wybranka serca" pozmieniane. Bo teraz odkryła, że w głębi serca nie marzyła o Forresterze, tylko o Kapitanie. I ponownie nie liczy się z tym, że mężczyzna jest zajęty, ma narzeczoną. Nie liczy się kompletnie z uczuciami innych, w tym nie widzi też tego, że robi z Nicka i siebie idiotów.
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Scenarzyści kolejny raz ośmieszają postać Brooke a tu taka cisza? ::ke:: " Pozwól mi zachować resztki godności" , ale przecież sama się jej pozbawia i wraca na taras. Swoją drogą jest gdzieś jeszcze na YT " Bierz mnie Nick!"? To było bezbłędne. ::loll::
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Odkąd w serialu pojawił się Nick, Brooke jest nie do zniesienia (z przerwami, kiedy była żoną Ridge'a). To co ona wyprawia nie mieści mi się w głowie. To już trwa 4 lata, a w MNS pewnie jeszcze dłużej! Nie dziwię się Ridge'owi, że już jej nie chce po czymś takim. Co prawda chciałbym, żeby byli razem i żeby skończyła się ta huśtawka Brooke, ale rozumiem Ridge'a.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

To co teraz to pestka :) Ale zgadzam się że zachowywała się teraz głupio i słusznie Ridge ją kara zabawiając się z Ashley a biedna Stephanie łudzi się że to coś więcej, niepoprawna optymistka :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Raczej permanentna naiwniaczka bez honoru i szacunku do samego siebie. Daje tylko tragiczny przykład swoim dzieciom, które w przyszłości w najgorszym wypadku będą się wstydzić za jej zachowanie a w najgorszym cierpieć przez nią boleśnie, albo popełniać takie same błędy. :x
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Joe pisze:Raczej permanentna naiwniaczka bez honoru i szacunku do samego siebie. Daje tylko tragiczny przykład swoim dzieciom, które w przyszłości w najgorszym wypadku będą się wstydzić za jej zachowanie a w najgorszym cierpieć przez nią boleśnie, albo popełniać takie same błędy. :x
Mówisz o Stephanie? Fakt tak może być, ale to temat o Brooke ;)
Co do niej nie uważam że jest niepoprawną optymistką, ale na pewno jest niepoprawnie zakochana w Ridge'u :) i to jest piękny wieloletni wątek, współcześnie na Tvp1 Ashley to tylko kolejna drobna przeszkoda na drodze Brooke.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Nie oczywiście miałem na myśli Brooke, gwoli jasności wolę to napisać, bo po tym jak interpretujesz w zabawny sposób różne słowa ( tematy spoilerowe), śmiem twierdzić, że naprawdę tak pomyślałeś. :P
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Joe pisze:śmiem twierdzić, że naprawdę tak pomyślałeś.
Nie dziwię się ;) bo jak tu widać masz tendencję się gubić gdy z takim zapałem poświęcasz tu czas na Brooke. :D
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

To może skup się w swoich postach w tym temacie na Brooke a nie na mnie, bo widać, strasznie nie daje ci to spokoju. :lol:
A co do samej Logan, to ciekawi mnie jej reakcja, kiedy dowie się, że jej jajeczka są w Taylor (jak to brzmi) zapłodnione spermą Nicka. Ciekawe czy obecne argumenty będą dla niej miały wtedy znaczenie. Szczerze wątpię.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości