Barwy Szczęścia

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Dante pisze:Niestety Julka i Paweł jak zawsze wrócili tylko gościnnie i zanim się pojawili, to już właściwie zniknęli.
i.
No niestety. Ale chociaż wrócili Zenek, Basia i Sara. A co myślisz o tym nowym bohaterze co się pojawił w pubie u Kostka? Jakiś podejrzany.
Dante
Posty: 51
Rejestracja: 05 lut 2010, 15:44
Lokalizacja: ii

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dante »

mailo pisze: No niestety. Ale chociaż wrócili Zenek, Basia i Sara. A co myślisz o tym nowym bohaterze co się pojawił w pubie u Kostka? Jakiś podejrzany.
Wydaje mi się, że będzie to ciekawa postać ::chytry:: Nieźle załatwił sobie pracę u Kostka. I chyba trochę podrywa Edytę. Mam nadzieję, że trochę namiesza, bo wtedy będzie ciekawie :)
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 862
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Spoiler odnośnie Marii Pyrki:
Izabela Kuna żegna się z serialem "Barwy szczęścia". Po siedmiu latach na planie "Barw szczęścia" Kuna odchodzi. Serialowa Maria z "Barw szczęścia" po raz ostatni pojawi się na ekranie w odcinkach emitowanych jesienią. I to wcale nie jest pewne, że Maria Pyrka nie wróci do "Barw szczęścia", bo bohaterka grana przez Izę Kunę na pewno nie umrze.
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Adex-fan Brooke pisze:Macie jakiś link na scenę z nim? :)
Nie wiem dokładnie o jaką scenę chodzi, ale tutaj jest z prawie najnowszego odcinka od 3:44 minuty:


http://vod.tvp.pl/seriale/obyczajowe/ba ... 2/18616799

Jakub Tolak gra Zbyszka - karierowicza i homofoba, który jest pośrednio związany z wątkiem pary Władek-Maciek oraz z postacią Beaty (wszyscy pracują w jednej firmie). Ostatnio trochę zmienił się na lepsze.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Zrobił się jeszcze bardziej przystojny, ale wydał się drobny przy tej wystrzyżonej glorii :lol: Czyli w tym serialu jest gejowska para? Pewnie nie mają nawet scen pocałunków? :lol:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
sharkinator
Posty: 610
Rejestracja: 26 lut 2010, 21:13
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sharkinator »

I to dość ważna para chyba. Jeden z nich ma nawet syna.
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:Zrobił się jeszcze bardziej przystojny
Haha, to mój kolega. :D I czy ja wiem? Dla mnie ciągle wygląda tak samo. Teraz może zmężniał, no ale wiek robi swoje.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

To pewnie mu to przekażesz :lol: W każdym bądź razie Daniel w Klanie był postacią, którą doceniałem i lubiłem co oczywiście musiało mieć związek z tym jak aktor go zagrał.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

sharkinator pisze:I to dość ważna para chyba. Jeden z nich ma nawet syna.
Zgadza się, ta para jest w serialu równie ważna i ma równie ciekawe wątki, co inne pary. Ja się czuję na tym forum w mniejszości, że oglądam BSz, ale o 20:00 lecą inne seriale też, więc rozumiem, że nikt nie ogląda ;) .
Ostatnio zmieniony 06 mar 2015, 22:32 przez mailo, łącznie zmieniany 1 raz.
Elmoo
Posty: 1824
Rejestracja: 28 wrz 2013, 22:01
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elmoo »

B@r pisze:Haha, to mój kolega.
O, a mógłbyś może go spytać czy chciałby wrócić do "Klanu"? Jestem bardzo ciekawy, bo wielu na pewno chciałoby jego powrotu. :wink:
mailo pisze:Ja się czuję na tym forum w mniejszości, że oglądam BSz
Szczerze to nie lubię tego serialu od czasów, kiedy Julia i Paweł odeszli. Zrobił się straszny śmietnik, strasznie dużo bohaterów i pobocznych wątków. Czasem obejrzę, jak u babci jestem.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Elmoo pisze:[
Szczerze to nie lubię tego serialu od czasów, kiedy Julia i Paweł odeszli. Zrobił się straszny śmietnik, strasznie dużo bohaterów i pobocznych wątków. Czasem obejrzę, jak u babci jestem.
No widzisz ja akurat głównie oglądam dla Katarzyny Glinki, bardzo ją lubię. W serialu też ma ciekawe wątki min teraz kiedy jest z ojcem swojego dziecka, którego wcześniej nie znała, bo był anonimowym dawcą do in vitro :lol:

Adex-fan Brooke pisze:j wystrzyżonej glorii :lol:
::ysz:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll:: ::loll::
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2934
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 16
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Ważny spoiler: Maria grana przez Izabelę Kunę zostanie uśmiercona
http://swiatseriali.interia.pl/newsy/se ... Id,2156737
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Trochę słabo. Wcześniej uśmiercili jej męża granego przez Olafa Lubaszenkę (dobrze kojarzę?), a teraz ją. :roll: Skoro Kuna nie chciała grać, to mogli w ostateczności zmienić aktorkę i tyle.

Moim zdaniem twórcy polskich seriali za bardzo boją się recastów. Pod tym względem mogę pochwalić w zasadzie tylko "Klan", gdzie często dochodzi do zmian aktorów grających kluczowe postacie i dobrze.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5131
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Wczoraj i dzisiaj był wątek ze śmiercią Marii. Dzisiejszy odcinek super, bardzo realistyczne ale nieprzesadzone reakcje bohaterów. Polecam fanom "Klanu", "wyluzowanej Kasi" i "naturalnej Trojanowskiej" jak wygląda gra aktorska w serialach: http://vod.tvp.pl/24481002/odc-1430
Elmoo
Posty: 1824
Rejestracja: 28 wrz 2013, 22:01
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elmoo »

Średnio im to wyszło, to wszystko dzieje się jakoś za szybko. Przede wszystkim nie rozumiem jak Hubert dotarł do Helsinek w tak krótkim czasie. W jednej scenie Hubert dowiaduje się o śmierci Marii, a w następnej już jest w Helsinkach (akcja działa się ciągle tego samego wieczoru). Grę aktorską wyróżniłbym u aktora grającego Marka oraz serialowych córek Marii (Iwona, Agata). Za to rodzice Marii zareagowali nadmiar spokojnie. I co jeszcze... fajnie, że wplątali też w ten wątek inne główne bohaterki - Martę i Kasię.
Ogólnie Pyrków spotkała tragedia życiowa. Najpierw zmarł im ojciec, teraz matka.
Ciekawy jest wątek homoseksualny Władka i tego piłkarza. Tylko mogliby dać jakieś mocniejsze sceny z nimi niż tylko przytulanie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości