M jak miłość

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 27 sie 2005, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

M jak miłość

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Forrester »

Warto w tym temacie napisać coś o serialu "M jak miłość" - najlepszym obecnie polskim serialu. Może B@r mógłby wrzucić jakieś ciekawe filmiki z "MjM"? :D
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Ależ proszę :wink: M jak miłośc oglądam tylko dla Dominiki Ostałowskiej. Zapraszam również wszystkich na jej forum. http://www.dominikaostaowska.fora.pl/viewforum.php?f=1
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Podobało mi się jak Marta była z Jackiem. Szkoda, że scenarzyści postanowili tak szybko zakończyć ich małżeństwo :( Kto jest Waszym ulubionym bohaterem/bohaterką w tym serialu, bo B@ra na pewno Marta :) Ja lubię Kamila, Magdę i Kingę.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2006, 17:15 przez wiwi, łącznie zmieniany 1 raz.
Bartex
Posty: 687
Rejestracja: 11 wrz 2005, 20:05
Lokalizacja: z Wisteria Lane

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartex »

Ja też wiwi bardzo lubię wątek młodzieży w stolicy. Ostatnio nie mam czasu oglądać, ale studiuję na bieżąco spoilerki, to mniej więcej to, co się dzieje wiem. Myślę, ze nie jest to zły serial. Bardzo podoba mi się nacisk scenarzystów na korzenie rodzinne i na to, jak wiele Mostowiakowie dla siebie znaczą. Myśle, że zasłużenie dostają tyle nagród, bo odwalili kawał dobrej roboty.
Pozdrawiam
Kiedy zapadnie ciemność, każdy z nas potrzebuje jakiegoś światła... nawet tego najmniejszego.
Mary Alice Young.
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Wątek młodzieży w MjM bardzo mi się podoba! Szkoda tylko,że związek Kingi i Piotrka napotkał kryzys,mam nadzieję,iż ekipa scenarzystów powróci w tej kwestii do dawnego schematu.
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 27 sie 2005, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Forrester »

Zgadza się, wątek młodych jest naprawdę świetny w tym serialu. Może B@r mógłby wrzucić jeszcze jakieś filmiki z Magdą i Pawłem, Kingą i Piotrek i Kamilem?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17550
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Nie lubię tego serialu, zerkam czasem jak nie mam całkowicie nic do roboty akurat, zauważyłem że robi się coraz bardziej przesłodzony - a wątek młodych wydaje się być coraz bardziej denerwujący -za mało akcji, intryg itp.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Oglądam,chociaż wkurza mnie troche dziwne traktowanie w tym serialu kobiet...Babki wpadają bez względu na wiek i są tym faktem zszokowane jakby nie wioedziały skąd się dzieci biorą,a poza tym kobieta jest stereotypowo pokazywana i jakoś tak podporządkowywana facetom.Hania to już szczyt dobroci,aż mdła postać,taka przesłodzona i milutka,obiadek ugotuje,mężusia posłucha,zteściową za pan brat,nie no przesada.Albo kiedyś jak Małgosia chciała założyć na jakąś impreze fajną sukienke to jej mąż jej nie pozwolił(!!!)bo niby zbyt skąpa.Myślałam,że zrobią z tego afere i wyśmieją stefana a scenarzysta która jako kobieta powinna myśleć normalnie o takich sprawach zrobiła tak,że ideał Hania porozmawiała z Gośką i ta zgodziła się sukni nie zakładać.Przez to zrażam się do tego serialu coraz bardziej.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17550
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Niestety faktem jest iż polskie seriale prezentują kobiety stereotypowo.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Boldfanka »

Adex, zacznij oglądać "Samo Życie" - świetny serial . Ale ostatnie odcinki są trochę smutne.
Oglądając ten serial bardzo często się wzruszam, aż sama się sobie dziwię.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17550
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Boldfanko jestem mniej-więcej w temacie "Samego życia" od dłuższego czasu zerkam jak akurat nie mam w tej chwili calkiem nic innego do roboty -wiem że z polskich seriali ten wydaje się właśnie jednym z lepszych.- postać Dony i Marii jest ciekawa.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Ryan Lavery

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryan Lavery »

Ja również nie przepadam za "M jak miłość". Moim zdaniem, serial ten nie odstaje fabułą i mierną jakością od "Klanu", "Plebanii" czy "Na dobre i na złe". Jest tu pełno sztucznych postaci tj. Marta lub Małgośka. Nie podoba mi się również sam fakt robienia "na siłę" gwiazdora ze Steffena Mollera. Nie uważam żeby był "znakomitym" aktorem (zero styczności z aktorstwem wcześniej) ani nie uważam żeby jakoś szczególnie się wyróżniał... Może po prostu polskiej widowni wydaje się przesadnie egzotyczny skoro pochodzi z Niemiec... Ale na polu aktorskim niewiele sobą reprezentuje.... Również lubię "Samo życie" (Dona :: bow :: )
Torpedzia
Posty: 40
Rejestracja: 12 lis 2005, 12:37
Lokalizacja: z torpedy

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Torpedzia »

Martin pisze:Ja również nie przepadam za "M jak miłość". Moim zdaniem, serial ten nie odstaje fabułą i mierną jakością od "Klanu", "Plebanii" czy "Na dobre i na złe".
Nie to co "Moda na sukces", co nie? Tam to dopiero mamy super ciekawą fabułę. Aż mnie trzęsie jak zbliża się emisja odcinka.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5126
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Czasami ogladam - z wyjątkiem scen z Martą, Marysia i Renią. Wtedy muszę zamykać oczy bo nie moge na nie patrzeć... kto tam dał te straszne kobiety?? :shock: (napisałbym "straszne baby" ale nie chce urazić nikogo:) ) Bardzo podoba mi sie Kinga - ma fajna figure i twarz, poza tym to ciekawa postać.

Pozdrawiam
Brooke
Posty: 1061
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:10
Lokalizacja: :)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooke »

Ja tam lubię "M jak miłośc". Czytałam gdzieś nie dawno, że wkrótce pożegnamy się z Kasią Cichopek, dlatego bo ma zbyt wiele nauki na ostatnim roku studiów!! Nie ma jej byc przez rok.:( W serialu wyjedzie do Anglii na rok do pracy!!
[you] Jesteś fanem B&B zajrzyj tutaj =>
http://modanasukces.boo.pl/Forum/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości