Ziggy Deadmarsh

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Szon
Posty: 107
Rejestracja: 22 wrz 2007, 19:28
Lokalizacja: Antarktyda

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szon »

Ja też bardzo polubiłem Ziggy'ego. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

W jakim wieku jest aktor? Wygląda tak gdzieś na 29 lat w odcinkach. :roll:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Najpierw trzeba wspomnieć,że jest niemiłosiernie przystojny i fajnie się ubiera np. w dzisiejszym odcinku. :zeby:

Ziggy to enigmatyczna postać. Jestem bardzo ciekaw,czym się zajmuje i tak naprawdę nie wiem,czy on jest dobry,czy zły. Załatwił te leki Amber,czyli miał wkład w jej nałóg,a potem wykazał wspaniałomyślność i odradzał jej nadużywanie leków. Ale skoro ma takie znajomości,to nie wiadomo co tam jeszcze ukrywa. Może należy do mafii?
Co do tego,czym się zajmuje,to podejrzewam,że jest bezrobotny,czyli nie zajmuje się niczym,przynajmniej niczym na 'serio'. :zeby:
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

No, Ziggy jest całkiem niezły, głos ma fajny, i na pewno nie można powiedzieć o nim, że jest zniewieściały :wink:
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Podoba mi się jego "brak zachamowań" :zeby: Jak gdyby nigdy nic podchodzi sobie do Sheili i denerwuję ją :twisted: Gdyby on wiedział kim ona tak naprawde jest ::chytry::

Teraz Ziggy ubiera się już lepiej, napewno inaczej w porównani do tego co widzieliśmy jeszcze niedawno ::jezyk::
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

No Ziggy jest świetny!! :serce: :serce: Świetnie się zachowuje. Taki luzak w ogóle,tak jak powiedziałeś,nic sobie nie robi z Sheili. :zeby:
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Thorne pisze:Świetnie się zachowuje. Taki luzak w ogóle,tak jak powiedziałeś,nic sobie nie robi z Sheili. :zeby:
No właśnie! To jest super! Ale żeby sobie nie nagrabił. :twisted:
Fajnie, że jest z Sheilą szczery i mówi jej wszystko co o niej myśli. Wczoraj np. dobrze powiedział, że Eryka tę całą manię Forresterówską odziedziczyła po matce, Sheila jej to na siłę 'wtłoczyła' do głowy ::rad::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Strasznie był zdumiony kiedy dowiedział się o przeszłości Sheili. Ja bym nie była zaskoczona takimi rewelacjami na temat kogoś kto przy pierwszym spotkaniu przykłada mi noż do gardła
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Dziś zauważyłem że w napisach końcowych nie ma już Ziggi'ego :cry: Chyba więcej go już nie zobaczymy, wielka szkoda :(
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Szkoda :( Bardzo go polubiłem.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11905
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Nawet nikt nie wspomniał o jego ostatniej scenie w MNS. Fajnie pocałował Sheilę na pożegnanie. :zeby: Szkoda, że już odszedł z serialu. Liczyłem, że nawiąże jakiś romans z panią Lovejoy vel Carter...
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Jeśli to prawda, to szkoda, że Ziggy zniknął. Polubiłem tę postać, mimo, że zachowywał się dość nietypowo wobec Sheila'i. W ogóle się jej nie bał. On przecież posiadał bardzo cenną wiedzę na temat tej postaci. A żmoże Sheila w tajemnicy się go pozbyła, stąd to tajemnicze zniknięcie? Jeśli nie, to jego "pożegnanie" wpisuje się w długa listę rozstań z bohaterami bez informacji i ostatecznego wyjaśnienia wątku. Po prostu zniknięcia bez sensu. ::kwasny::
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Przecież pożegnał się z Sheilą, dziękował jej itd. A Sheila nic by nie zrobiła jedynemu facetowi, którego lubiła w ciągu ostatnich kilku jak nie kilkunastu lat, a nawet jeżeli, to musiała by się do tego długo zmuszać i to byśmy pewnie zobaczyli ;)
Dawidek
Administrator
Posty: 9796
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ja nie mam na myśli jego pożegnania z Sheila'ią. Mi chodzi tylko o to zniknięcie, jesli rzeczywiście ono jest faktem. Po prostu nie spodziewałem się, że się tak szybko pozbyli tej postaci, ciekawej, nawiasem mówiąc. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BeLieF i 0 gości