Ziggy Deadmarsh

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Bo przestało go cokolwiek łączyć z Forresterami.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Abec pisze:Bo przestało go cokolwiek łączyć z Forresterami.
Ale przecież aktor ma duży potencjał, postać też to mogli go wplątać w inny wątek. Np. Amber, albo kogoś innego. Przecież w Modzie poznać kogoś z kimś nie jest trudną.

P.S. Dawidku, już któryś raz rzuciło mi się w oczy, że źle odmieniasz imiona niektórych bohaterów. Np. w Twoim ostatnim poście tutaj napisałeś "Sheila'ią", a powinno być Sheilą. :wink:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Mogliby go dać chociaż do końca wątku Amber vs. Erica... Przecież w tym odcinku jak Amber "wybiła" szybę policja chciała się widzieć z panem Deadmarsh'em, a sąsiedzi skierowali go do jego mieszkania :zmiesz:: I to bardzo dziwne że właściciel osiedla nie zainteresował się takim hałasem i zamieszaniem :zmiesz::
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mareczku, miałem nadzieję, że Ziggy się odezwie i przynajmniej zainteresuje się tą sprawą. A tu zonk. Przecież on jest właścicielem tego osiedla, lub przynajmniej administratorem. Więc powinien on sie pokazać w pierwszej kolejności. To kolejna, dziwna wpadka scenarzystów. Oni momentami nie widzą konsekwencji swoich kroków. ::kwasny::

B@r, nie wiem czy dobrze robię. Może zbytnio komplikuję tę pisownię. Uważam, że w polskim języku powinno się konsekwentnie używać apostrofu przy odmienianiu zagranicznych imion i nazwisk, albo pozostawić bez odmieniania. W drugim przypadku zdania dziwnie by brzmiały. Wiadomo, że niektórych imion, czy nazw sie nie odmienia, np. Stephanie, Oslo czy Tokio. Z tymi apostrofami jest po prostu "wolna amerykanka". Raz się ich używa, a raz nie. Wydaje mi się, że językoznawcy powinni jasno sie w tej sprawie wypowiedzieć. Jeśli chcecie kontynuować dyskusję na ten temat, to możemy się przenieść do "O wszystkim i o niczym".

Ja ze swojej strony postaram się tak konstruować zdania, by uniknąć tych nieszczęsnych odmian imion bohaterów.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja też żałuje że Ziggy nie dostał jeszcze jakiegoś wątku.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Pewnie większość z nas żałuje, Ziggy wnosił do serialu fajny powiew świeżości ;) Trochę jak rodzice Becky, tylko jeszcze bardziej ;)
Dawidek pisze: B@r, nie wiem czy dobrze robię. Może zbytnio komplikuję tę pisownię. Uważam, że w polskim języku powinno się konsekwentnie używać apostrofu przy odmienianiu zagranicznych imion i nazwisk, albo pozostawić bez odmieniania. W drugim przypadku zdania dziwnie by brzmiały. Wiadomo, że niektórych imion, czy nazw sie nie odmienia, np. Stephanie, Oslo czy Tokio. Z tymi apostrofami jest po prostu "wolna amerykanka". Raz się ich używa, a raz nie. Wydaje mi się, że językoznawcy powinni jasno sie w tej sprawie wypowiedzieć. Jeśli chcecie kontynuować dyskusję na ten temat, to możemy się przenieść do "O wszystkim i o niczym".
Proszę bardzo: http://www.forummns.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#135374
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości