W dniach 20 - 21 kwietnia (sobota - niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie działało, lecz mogą pojawiać się komunikaty o błędach, strona w całości lub części może się nieprawidłowo wyświetlać.

Z archiwum X (The X-Files)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Ta seria leciała w 2002 na TVP2 po "Seksie w Wielkim Mieście" (w środy ok. północy), istotnie odcinki były świetne - bardzo zabawne :)
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

Dziś na polsacie był odcinek tego serialu.Czy wie ktoś czy to są nowe odcinki czy jakieś stare powtarzają?Pamiętam,że dawniej ogłądałam czasami Archiwum.Muzyczka była przerażająca do tej pory mam dreszcze jak ją słysze ::bojesie:: Dzisiejszy odcinek był całkiem niezły ale w ogóle nie pamiętam dawniejszych więc niewiem czy to już ogłądałam kiedyś :P
Team Hunter:)A jak!
FanStefci
Posty: 1654
Rejestracja: 19 lip 2006, 21:39
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanStefci »

Misiu, był to pierwszy odcinek 7 serii. Była ona już kiedyś pokazywana przez TVP2, ale było to dobrych kilka lat temu. Ja już ten odcinek kiedyś widziałem (właśnie 7 seria, była ostatnią, którą śledziłem regularnie), ale pamiętałem go jak przez mgłę. :)

Chyba w poniedziałkowe wieczory będę teraz regularnie włączał Polsat. 8)
Steph is da gangsta!! 8) Spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=YdSNyGA2Gn8 8)
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

:shock: siódmy sezon nie wiedziałam,że tyle ich jest.Oj ja też będe oglądać ::ok::
Team Hunter:)A jak!
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Z Archiwum X ma aż 9 sezonów to jest 202 odcinki.
Dziś Polsat wyemitował S07E01 czyli odcinek 140.
Nobody does it better
B@r
Posty: 8441
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Alexandrze, wczorajszy odcinek który wyemitował Polsat nie jest tak naprawdę pierwszym odcinkiem 7 sezonu. Wczoraj Polsat puścił nam odcinek 7x03 pt: "Hungry".
Ale bez obawy, 7x01 i 7x02 jeszcze będą. Nektóre kraje (w tym od wczoraj Polsat) emitują Archiwum w kolejności w jakiej powstawały epizody....
7 lat temu na TVP2 były dobrze puszczane odcinki wg kolejności wyświetlania w USA.

Wczorajszy odcinek był zupełnie inny niż wcześniejsze. Mulder i Scully pojawiają się wręcz epizodycznie i są tłem dla bohatera odcinka. Scenariusz do tego odcinka napisał sam Vince Gilligan!
Najciekawsze w owym bohaterrze odcinka, mutancie było to, że nie był on zły. Próbował walczyć sam ze sobą, miał wyrzuty sumienia, ale głód był silniejszy od niego.
Ostatnia scena z Panią psycholog i ostatnie słowa chłopaka po postrzale poruszające:

- Dlaczego?
- Bo nie potrafię udawać.

Chłopak wolał żeby go Mulder zabił i żeby nie muszał się zmagać sam ze sobą.

ObrazekObrazek
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

Fajnie, że Polsat puścił Z Archiwum X :D Widziałam tylko kilka odc i nadrobię zaległości :wink: A pierwszy odc był obrzydliwy pod koniec jak odkleił te włosy i uszy :P Drugi odc jest spox :)
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

Tak ,a ja właśnie jadłam kolacje :? ::ysz:: Ten wyssany mózg brrr....
Team Hunter:)A jak!
B@r
Posty: 8441
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Wow, 1 sezon w X files już w kioskach!

Cena 9,90 (pierwszy numer), kolejne chyba beda po 24,90 (w prenumeracie troche taniej)

Wydanie w formie książki. Zdjęcie na przedzie okładki przypomina wydania zachodnie, w środku natomiast znajduje sie pare artykułów o zjawiskach paranormalnych, spisku rządu US oraz krótkie recenzje odcinków dodanych do numeru.

Na płytce 4 pierwsze odcinki, format 4:3 (ale innego chyba nie ma :wink: ), ścieżka dźwiekowa: angielska (brak napisów) i polski lektor, brak jakichkolwiek dodatków.

Jesli sie posiłkować dołączona ulotka to dodatki beda tylko na ostatniej płycie 2 sezonu. Przedstawiona jest tam też lista odcników 5 pierwszych sezonów (szkoda że tylko tyle, może im zabrakło miejsca).

I do tego zdjęcia wydania:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Bardzo modne stało się teraz dodawanie seriali do gazet. :)
Wreszcie nadeszło polskie wydanie XF!
Kupuje ktoś? :)
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Moda na dodawanie seriali do gazet bardzo mi się podoba :) Aczkolwiek nie mogę zbierać wszystkich bo i tak nie mam czasu oglądać ::rad:: Więc "Z archiwum X" sobie daruje. Czy Polsat da ostatnią serie?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Jugolaz
Posty: 355
Rejestracja: 17 wrz 2006, 12:08
Lokalizacja: Olsztyn

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jugolaz »

Adex-fan Brooke pisze:Czy Polsat da ostatnią serie?
No właśnie. Ktoś mógłby w końcu dać ostatnią serię, bo to że TVP2 w końcu to zrobi już mi się nawet nie marzy. Ile lat można czekać ?? :P :P Co by było gdyby z nadawaniem MNS robili takie kilkuletnie przerwy .... ::bojesie:: ::bojesie:: ::bojesie::
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Ciekawe czy jakaś gazeta będzie kiedyś dołączać MnS :P :P :P
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Na jednym z bardziej znanych polskich blogów pojawił się przeciek na temat treści następnego z filmów Z Archiwum X. Może jest trafny, może nie, kto chce, ten klika ;)
B@r
Posty: 8441
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Premiera drugiej kinówki już 28 lipca! :) I to zarówno w Polsce jak i w USA! :)

Na stronie http://www.xfiles.com/ można zobaczyć oficjalny trailer! Polecam!

Akcja filmu zatytułowanego oficjalnie "The X-Files: I Want to Believe", rozpocznie się na prowincji stanu Virginia, gdzie w zagadkowych okolicznościach znika grupa kobiet. Lokalni policjanci nie mają nic poza tajemniczą postacią pojawiającą się przy autostradzie i domniemanymi wizjami skompromitowanego księdza o eksperymentach medycznych, które mogą, ale niekoniecznie muszą, mieć jakiś związek ze zniknięciami. Sprawa z pewnością mogłaby zainteresować Archiwum X, ale ta jednostka FBI dawno już przestała istnieć, a jej filary, byli agenci Fox Mulder i dr Dana Scully, nie mają już ochoty wracać do przeszłości.

Już się nie mogę doczekać! 8) To pozycja której nie mogę przegapić! Na pewno wybiorę się do kina!
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
B@r
Posty: 8441
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Prawdziwa gratka dla fanów duetu Mulder i Scully. Obsypany nagrodami „Z Archiwum X” to jedna z najsłynniejszych produkcji lat 90. Stacja Tele5 przypomni cztery ostatnie sezony tego kultowego serialu – począwszy od szóstego, a kończąc na dziewiątym, który w Polsce zobaczymy po raz pierwszy.
Nowe odcinki od pon do piątku o 20:00.
Ogląda ktoś? Powtórki niedziele godzina 13:00-18:00, poniedziałek-piątek godzina 15:00 :D
Dzisiaj dopiero 6x05!
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości