W dniach 20 - 21 kwietnia (sobota - niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie działało, lecz mogą pojawiać się komunikaty o błędach, strona w całości lub części może się nieprawidłowo wyświetlać.

Teleturnieje

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 22 gru 2007, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

Teleturnieje

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

Oglądacie nową edycje teleturnieju?
Ja ogladam i jestem bardzo rozczarowany że dostaja się tam ludzie którzy nic nie umieją (np. dzis było o dojnej komarzyce) i wygrywaja małe pieniądze. Dla mnie najlepsze emocje zapewniaja pytania powyżej 20 tyś. zł ale niestety ci ludzie żadko kiedy przekraczają tą kwotę.
Zauwazyłem że bardzo lubią dawać pytania dot. kina, sportu i polityki.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2008, 11:14 przez MrPukwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Co się dziwisz? Przecież to pytanie z dojnym czymś było dziwne strasznie. Niewiadomo było o co w nim biega. Każdy by postawił na dojną krowę. ::kwasny::

Ja się chyba zgłoszę do Milionerów. :serce:
If you can't beat them, join them...
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 22 gru 2007, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

No tak, nie wiem jak wy ale ja od razu załapałem że to musi być dojna wielbłądzica.
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

MrPukwa pisze:No tak, nie wiem jak wy ale ja od razu załapałem że to musi być dojna wielbłądzica.
Jaki ty mądry.........................
If you can't beat them, join them...
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 22 gru 2007, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

Thorne pisze:
MrPukwa pisze:No tak, nie wiem jak wy ale ja od razu załapałem że to musi być dojna wielbłądzica.
Jaki ty mądry.........................
Nie rozumiem tych docinków. Tylko mówię że znałem poprawna odpowiedz w pytaniu o dojne zwierze i tyle.
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Można byłoby uogólnić ten temat i zamiast "Milionerów" dać ogólniejszy, na przykład "Teleturnieje", jeśli w ogóle Oleg uzna ten temat za sensowny. :wink:

Szczerze mówiąc, na niektóre pytania za najniższe stawki, sam bym nie odpowiedział. Bo one często dotyczą powiedzeń, przysłów, których ja często nie znam. Zawodnik ma szczęście, jesli trafi na pytanie z dziedziny, z której jest mocny.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Cieszę się ,że teleturniej wrócił na antene programu TVN ::ok:: Ten teleturniej ma taką klasę i atmosfere , że chcę się go oglądać.
Pytania są trudne ale dlatego ,że i sumy wygranych są wysokie . Gdyby każdy wygrywał wysokie sumy to producenci zbankrutowaliby na tym , a TVN chcę głownie zarobić .
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Bardzo lubię Milionerów. Zauważyłem że jest dużo pytań z polityki a konkretnie to kpią sobie z byłej władzy. A w Faktach gadają że TVP jest propisowska, a tymczasem oni ubóstwiają platformę :evil:
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 31 paź 2005, 21:58
Lokalizacja: Katowice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marisa »

No i dobrze :lol: . Nowe wydanie Milionerów bardzo mi się podoba :) . Chociaż niektóre pytania są głupie, no i za dużo pytań o filmy, muzykę itp. ::kwasny:: .
Ridge: The only life I have, Brooke, I have with you.

Bridge <3 29.10
www.modanasukces.boo.pl/Forum
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 22 gru 2007, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

Marisa pisze:Chociaż niektóre pytania są głupie, no i za dużo pytań o filmy, muzykę itp. ::kwasny:: .
Przynajmniej jest ciekawiej.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

A co sądzicie o nowym "Kole fortuny"? Ja dużo bardziej wolałem pierwszą wersję tego teleturnieju. W Tele Tygodniu jest napisane, że władzom CBS bardzo podoba się ta nasza wersja. :roll:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
plaska
Posty: 632
Rejestracja: 05 lis 2005, 10:44
Lokalizacja: Wejherowo

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: plaska »

Wszystko ładnie pięknie w kole fortuny... gdyby nie prowadzący, jego okrzyki, podejrzane co najmniej, dziwne i irytujące pomrukiwania i inne bliżej nie określone dźwięki jakie wydaje. Sam styl i pomysł prowadzenia według mnie jest zbyt krzykliwy i skupia uwagę tylko na prowadzącym. Ble ;]
Oprócz tego jednak program całkiem ciekawy i mimo, że nie oglądam regularnie, to miło jest wrócić czasami myślami do Koła jeszcze za czasów Pana Pijanowskiego, oglądając te aktualne wydanie.
They're gonna hang me in the morning A'fore this night is done
They're gonna hang me in the mornin' And I'll never see the sun
http://www.pat.cba.pl
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja bym chciał aby przywrócono Najsłabsze ogniwo z Kazią
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Kazia teraz jakiś program na TVN24 prowadzi na temat nowo wydawanych książek . Nawet ciekawy ::ok::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Robi pisze:Kazia teraz jakiś program na TVN24 prowadzi na temat nowo wydawanych książek . Nawet ciekawy ::ok::
Już od dawna go prowadzi, powinna coś jeszcze prowadzić.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości