Macy Alexander

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
junk
Posty: 192
Rejestracja: 14 gru 2006, 17:16
Lokalizacja: Miasto Piwa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: junk »

Tak ale co za matka porywa swoje dziecko i naraża go na takie niebezpieczeństwo ? :(
Oh Macy może jeszzce kiedyś powrócisz ;)
Sex with you is incredible.
Amber Moore
Posty: 246
Rejestracja: 12 paź 2006, 18:17
Lokalizacja: z daleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Amber Moore »

Amber była przestraszona i zagubiona. Po prostu spanikowała że traci kogoś najważniejszego w jej życiu. Wychowała Eryka od dziecka i nagle jakieś zapijaczone babsko chce jej to dziecko odebrać. Nie chciała żeby mały Di wychowywał się u "niepijących" alkoholików. Fakt faktem że źle zrobiła porywając Eryka. Co do Macy to oby już nie wróciła.
===> Uważaj z kim się moczysz herbatniczku <===
Basienka
Posty: 60
Rejestracja: 01 wrz 2007, 12:27
Lokalizacja: polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Basienka »

Bobbie Diane Eakes czy serialowa Macy Alexander Sharpe obchodzi dziś swoje 47 urodziny.
Żeby żyła w zdrowiu i szczęściu. :DWszystkiego Najlepszego Bobbie. :serce: Kochamy Cię!!!! :mrgreen:
Lizzy
Posty: 1069
Rejestracja: 12 kwie 2007, 20:23
Lokalizacja: Włocławek

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lizzy »

Najlepszego dla Bobbie :) (a mamy jakiś temat o samej Bobbie?)
Ostatnio zmieniony 25 lip 2008, 10:21 przez Lizzy, łącznie zmieniany 1 raz.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Aktorka obchodzi dzisiaj urodziny. ::kwasny::
Basienka
Posty: 60
Rejestracja: 01 wrz 2007, 12:27
Lokalizacja: polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Basienka »

Robi pisze:Aktorka obchodzi dzisiaj urodziny. ::kwasny::
tak dokładnie tego samego dnia miesiąca i roku co KKL
25.07.1961
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Kiedyś Macy nawet lubiłem , czasami troche przesadzała ale głownie była OK . Natomiast po tym ,,zmartwychstaniu'' strasznie się zmieniła , rozpoczeła wojne przeciwko Brooke najpierw jej odebrała wnuka a potem firmę , natomiast potem to wszystko odwróciło się przeciwko niej , aż padła na placu boju .
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

Bez sensu jest robienie ze śmierci Macy sukcesu Brooke ::plask wczolo: Przecież to nie Brooke "wykończyła" Macy i nie miała z tym nic wspólnego itd, więc co to za "zwyciestwo" Brooke ? ::plask wczolo: Macy wygrała wojne z Brooke bo zabrała jej wnuczka (ale to i tak Brooke nic nie obchodziło :P) i firme oddała Forresterom.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17491
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Mikiks pisze: Macy wygrała wojne z Brooke bo zabrała jej wnuczka (ale to i tak Brooke nic nie obchodziło :P) i firme oddała Forresterom.
Chwalebne :| To faktycznie wielkie zwycięstwo ::plask wczolo: :lol:
Można powiedzieć że Brooke wygrała bo to ona ostatecznie przygadała Macy i odpłaciła się za odebranie firmy, oczywiście że śmierć Macy to żaden sukces Brooke ani wina(to by mogła sobie Sally uświadomić!), Brooke to nawet nie obeszło, (a kiedyś się przyjaźniły z Macy w roku 1995 :roll: ) wiadomo jednak że nie życzyły sobie śmierci (no chyba że Macy w chwili wypadku samochodowego jak specjalnie szybko na zakręcie przygazowała), Macy to prawdziwa ofiara losu, nic jej nie wyszło, za czasów Granta jeszcze była dobra, teraz niech spoczywa z nim w pokoju :P pewnie ją wezwał do siebie zazdrosny o dupka Deacona :P
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Bardzo żal mi Macy i wielka szkoda, że nie żyje :cry:
Jedynie można mieć nadzieję, że scenarzyści przywrócą ją kiedyś do życia, w końcu raz juz to uczynili, mimo iż Macy praktycznie zginęła na naszych oczach. A teraz niestety nie pokazali nam jej śmierci, tego, jak Sally odłącza ją od aparatury. Jeżeli to było celowe posuniecie scenarzystów, aby móc przywrócić ją w przyszłości do życia, to bardzo fajnie, a jeżeli nie - to bardzo źle. Umarła jedna z ważniejszych postaci MNS, a my nawet nie widzieliśmy jej śmierci ::plask wczolo:


Zawsze, odkąd tylko pamiętam ją lubiłem, nawet kiedy była w konflikcie z Brooke, kiedy ją upokorzyła każąc jej śpiewać ( jedna z moich ulubionych scen w MNS ::rad:: ) to bardzo fajnie ją się oglądało, ale odkąd zmartwychwstała, to stała się moją ulubioną bohaterką. Mimo iż nie popierałem odebrania Erica Amber i Rick'owi, to jednak i tak lubiłem Macy, bo miała ona w sobie "to coś".

DO tego pięknie wyglądała, pięknie się ubierała, pięknie śpiewała ::rad:: Zawszę będą ją bardzo miło wspominał.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Ja ją bardzo lubiłem do czasu kiedy związała się z Deaconem. Bardzo się przy nim zmieniła - na gorsze. A on przy niej na lepsze ::rad::
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

"The Brooke Logan show is over. I'm the star"! ::rad:: - http://www.youtube.com/watch?v=ios1NlYOLfs
Świetne jest to promo!
A tutaj inne, tym razem z jej wypadku z Brooke z 2000 roku- http://www.youtube.com/watch?v=KU7_pJC0 ... re=related

Też mi brakuje Macy. :(
Damiansowi się na pewno spodoba szczególnie pierwsze promo.

Na koncie tego użytkownika, jest dużo odcinków z 2000 roku, tutaj np. odcinek z wybuchem samochodu- http://www.youtube.com/watch?v=ugogx_UC ... re=related
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Racja B@r, ta pierwsza reklama jest świetna ::rad:: Już wielokrotnie ją widziałem i cały czas mogę oglądać. Dwie moje ulubione postacie i to w takiej konfrontacji ::rad:: :zeby:
Najlepsze było to, że nie popierałem zachowania Macy, ale mimo wszystko ją lubiłem, i to bardzo ::rad::
A tej reklamy z 2000 roku wcześniej nie widziałem, ale też fajna.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości