Darla Einstein

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Zrobiła się poza tym taka trochę pucułowata na twarzy, może botoks? :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Nie tylko na twarzy, ogólnie się zaokrągliła wszędzie:)
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Z przyjemnością odświerzam temat. :wink:
Darla dzisiaj w końcu miała swoje "pięć minut" w serialu.
Wygłosiła piękną mowę i podziękowanie skierowane do Sally, Thorne'a i reszty rodziny. Była nawet miła dla Ridge'a. ::rad::
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
fandantego
Posty: 547
Rejestracja: 17 paź 2009, 22:45
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fandantego »

Uświadomiłem sobie teraz właśnie, że to jest chyba jedna z nielicznych o ile nie jedyna kobieta w MNS, która w przeciągu ostatnich 5 lat (odcinki w Polsce, tyle oglądam serial) nie spała z kim popadnie, nie wychodziła po 5 razy za mąż, wiodła "normalne" jak na ten serial życie, miała jednego męża i kochaną córkę przez bardzo długi czas (jak na MNS). Ciesze się, że pogodziła się z Ridge'm i nazwała Taylor siostrą. To taka piękna rodzina. Thorne jest w końcu szczęśliwy, ma u swojego boku mądrą żonę a nie pustą ladacznicę!
http://www.facebook.com/NajciekawszaPostac - oficjalny profil Plebiscytu Najciekawsza Postać "Mody na sukces"! Zapraszam!
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

A Thorne i Darla to chyba jedyne małżeństwo, które jeszcze nie miało żadnych trójkątów po drodze. (ten z Macy był przed ślubem)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Darla jest wspaniała, dowcipna, dobra, seksowna, empatyczna, uczynna, wzorowa matka i żona a przy tym wcale nie jest świętoszkowata. Prawie można powiedzieć że jest idealna. :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Wielka szkoda, że Darla miała wypadek :(
To naprawdę idealna matka i żona dla Thorne'a :wink:
fandantego
Posty: 547
Rejestracja: 17 paź 2009, 22:45
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fandantego »

Współczuję Taylor... But this is her fault!
http://www.facebook.com/NajciekawszaPostac - oficjalny profil Plebiscytu Najciekawsza Postać "Mody na sukces"! Zapraszam!
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

fandantego pisze:Współczuję Taylor... But this is her fault!
To raczej do wątku Taylor bo to temat o Darli. :wink:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
fandantego
Posty: 547
Rejestracja: 17 paź 2009, 22:45
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fandantego »

No raczej o Darli, bo to chodzi o winę jej w wypadku :) Szkoda Darli ;) Piękna, mądra, niepuszczalska kobieta. Jakby nie z B&B
http://www.facebook.com/NajciekawszaPostac - oficjalny profil Plebiscytu Najciekawsza Postać "Mody na sukces"! Zapraszam!
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

Darla jest wspaniała, to fakt, ale niesposób nie przyznać, że to co zrobiła, było głupie :roll: Mając tyle pieniędzy mogła po prostu odwieźć Phoebe do domu swoim autem zamiast wymieniać koło na skraju autostrady w fatalną pogodę.
anita42
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2007, 08:50
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: anita42 »

Wolałam Darlę z przeszłości, taką bardziej zadziorną. Teraz to jest strasznie sztuczne, gdy tak nagle wszystkich kocha, a wszyscy kochają ją. Od razu czułam, że po tym przesłodzonym przyjęciu urodzinowym musi się wydarzyć coś złego... Szósty zmysł starego, zaprawionego fana "Mody" ::jezyk::
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5058
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 6

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

anita42 pisze:Wolałam Darlę z przeszłości, taką bardziej zadziorną. Teraz to jest strasznie sztuczne, gdy tak nagle wszystkich kocha, a wszyscy kochają ją. Od razu czułam, że po tym przesłodzonym przyjęciu urodzinowym musi się wydarzyć coś złego... Szósty zmysł starego, zaprawionego fana "Mody" ::jezyk::
Zgadzam sie z tobą anita42. Pmiętam właśnie tą jej zadziornośc i do tego wszystkie zabawne teksty i wpadki. Na początku była wręcz postacią komiczną:)
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Najwartościowsza, najmilsza, najweselsza i najnormalniejsza - po prostu najlepsza ze wszystkich Pań Forrester umarła. Zginęła śmiercią tragiczną, zabita w wypadku spowodowanym przez Taylor.

Wielka, ogromna szkoda Darli, będzie mi jej brakowało. I od dzisiaj piosenka "Smile" zawsze będzie mi się kojarzyła właśnie z nią :( :( :( :( :( :(
DeaconFan
Moderator
Posty: 11904
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Dzisiejsze flashbacki Sally i Thorne'a z udziałem Darli, a także niezapomnianego Saula były wspaniałe. Nawet się wzruszyłem (ale bez łez :wink: ). :(
Darla zawsze pozostanie dla mnie jedną z najbardziej poztywnych postaci, dawniej z masą energii pracując w Spectrze, jak to ładnie ujęła Stephanie była najlepszą z pań Forrester, Thorne miał wielkie szczęście mając taką żonę... :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości