April Knight

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
May

April Knight

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: May »

Nowa postać w MnS, bliźniaczka Amber :D . Na razie zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie ::rad:: . Wydaje się sympatyczna ::rad:: . Ale co będzie potem :?: Jakie jest Wasze zdanie :wink: :?:
Caroline
Posty: 158
Rejestracja: 16 kwie 2007, 14:32
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Caroline »

Od razu polubiłam April :: bow :: :) . Sympatyczna ::ok:: No i śmieszna :mrgreen: . Mam nadzieję, że będzie z nią jeszcze jakiś "większy" wątek :) Dobrze, że Amber będzie miała przyjaciółkę od serca, o której zawsze marzyła ::ok:: :: bow :: :)
Onyks
Posty: 388
Rejestracja: 26 maja 2007, 10:16
Lokalizacja: nie pamiętam

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onyks »

Dużo lepsza od siostry, milion razy od niej ładniejsza(ma zupełnie inny makijaż i styl). Miała świetne wejście. Polubiłem ją, mam nadzieję, że nie będzie traktowana jako druga Amber, bo wszystko siostry różni.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Dla mnie ta dziewucha jest tragiczna.

Kompletny brak gustu, stylu, wczucia, a te lizanie i jęczenia skojarzyło mi się z Dodą ::loll::
DeaconFan
Moderator
Posty: 11903
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Niewiem jeszcze co o niej sądzić. :roll: Jest całkowitym przeciwieństwem Amber. Dobrze, że ma inną niż ona fryzurę i jeszcze ten makijaż, bo tak to pewnie myliłbym ją z Amber. :wink: Ciekawe jak się rozwinie jej wątek.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Bardzo ją polubiłem. Identyczna jak Amber z przeszłości. Taki sam styl ubieranie i usta powiększone szminką do MAXIMUM.
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

Wejście miała świetne! :twisted: Spodobała mi się bardzo wczoraj ::krzyw:: Jej strój i makijaż dość odważne... i o to chodzi ::jezyk:: Fajnie, że jest taka pewna siebie, ale też zwariowana i szalona ::chytry::
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Fajna postać - w tych dotychczasowych scenach zrobiona zupałnie na przeciwieństwo Amber. Przede wszystkim super, że wzięła od Amber te pomalowane na czerwono usta ::krzyw:: .
Poza tym Adrienne może pokazać znowu w tych scenach swój duży talent aktorski. Nie łątwo gra się dwie postacie jednocześnie, a do tego dobrze to w ogóle duża sztuka. Na razie jest nieźle :wink: .
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 10 wrz 2006, 23:05
Lokalizacja: małopolska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misia »

Uważam,ze Adrienne to dobra aktorka.Fajnie wciela się w dwie postaci równocześnie.No i April ma troszke inny głos od Amber.
Team Hunter:)A jak!
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

W ostatnich odcinkach April byłą świetna! Jak dobrze, że pojawiła się w tym serialu :D Jest odważna, a jak rozmiawiała z tym producenem ::loll:: :zeby: Ślicznie śpiewa :wink:
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Ten producent śmiesznie się na nią patrzał. A ten jej śpiew średnio mi się podobał. Trochę za cicho.
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

.April przypomina mi z zachowania trochę Annie Douglas z Sunset Beach :mrgreen: . Ale postać świetna :wink:
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Adrienne świetnie gra tę podwójną rolę. Tym bardziej, że obie postaci są tak odmienne od siebie, nawet głosem się wyróżniają. Po prostu mistrzostwo. Obie postacie są całkiem odmienne, inny styl ubierania się, inna fizjonomia. Po prostu wszystko.

Sama April jest taka, jaką kiedyś mniej więcej była Amber. Taka nieokrzesana, z brakiem dobrych manier i ogłady. Ma swój styl, podobny, ale z drugiej strony troszkę odmienny. Amber była często ktytykowana za swoje ubrania, w przypadku April tej krytyki jakoś nie widzę. :roll: . I, podobnie jak Amber jest odważna, najpierw gada, robi, a później myśli. Amber, która jest bardziej doświadczona życiowo próbowała walczyć z mrzonkami swojej siostry. April, to taka dawna Amber, taka sama, a jednocześnie nieco inna. Ciekawe, czy upodobni się kiedyś do swojej siostry?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

To Amber teraz jest inna zbyt spokojna, April jest podobna do Amber, wcale nie tak odemienna mimo, iż Adrienne dobra aktorka. W sumie jaka inna mogła być siostra bliźniaczka Amber? :wink:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Jak dla mnie dwie Amber to za dużo ::jezyk:: Lewdo do jednej się przyzwyczaiłem ,a tu następna wyskoczyła :wink:
Ciekawa postać , oby tylko nie rozkręciła się jak jej siostra na początku .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cmk i 0 gości