Ile razy "umarł" Ridge?

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
krzys-krawczyk
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2018, 23:01
Lokalizacja: Rzeszów

Ile razy "umarł" Ridge?

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzys-krawczyk »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Dziś posprzeczałem się z koleżanką o liczbę śmierci Ridge'a. Ja kojarzę jeden taki przypadek. W odcinku datowanym na 2003 rok Ridge "ginie" wpadając do pieca. Ona twierdzi natomiast, że takich zdarzeń było więcej.
Zwracam się zatem do Was, jako do znawców, z tym nietypowym pytaniem. Ile znacie przypadków rzekomej śmierci Ridge'a Forrestera?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi. Najlepiej linki do filmów, lub przynajmniej wskazówka, który, mniej-więcej, mógł to być odcinek.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 13 gru 2018, 22:42 przez krzys-krawczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Był jeszcze upadek z helikoptera - https://www.youtube.com/watch?v=FOBVAtnlxDQ :lol:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Może miała na myśli poważne wypadki Ridge'a jak to gdy Thorne postrzelił go w głowę lub gdy mikrofalówka w laboratorium Brooke wybuchła...ale nie był uznany za zmarłego jak w przypadku wpadnięcia do pieca gdy ratował Brooke, kiedy to Sheila chciałą ją w garnku do pieca spuścić. Był jeszcze uznany za prawie zmarłego (lecz bardziej zaginionego), gdy został wyrzucony z helikoptera przez Justina w Dubaju.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
krzys-krawczyk
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2018, 23:01
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzys-krawczyk »

Macie może jakieś linki do odcinków z pozostałymi wypadkami Ridge'a?

Koleżanka wspominała mi, że podobno Ridge został kiedyś ugryziony przez węża. Prawda to?
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

krzys-krawczyk pisze:Koleżanka wspominała mi, że podobno Ridge został kiedyś ugryziony przez węża. Prawda to?
To był Clarke, a nie Ridge :)

Tutaj jest video z wypadku w laboratorium: https://www.youtube.com/watch?v=SOUp_DETwC0
Natomiast tutaj, gdy Thorne do niego strzelał: https://www.youtube.com/watch?v=B2w0YypyfsE
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości