W dniach 20 - 21 kwietnia (sobota - niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie działało, lecz mogą pojawiać się komunikaty o błędach, strona w całości lub części może się nieprawidłowo wyświetlać.

Amber vs. Bridget

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Amber vs. Bridget

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Jak dla mnie ten konflikt jest sztuczny. Jeszcze nie tak dawno obie się wspierały ,a przynajmniej nie miały do siebie rzadnych pretensji ,a teraz nagle wybuch emocji.

Zaczne od Bridget , po co ona wogóle lata z Deacon'em :?: Jeszcze go kilka dni temu wyklinała ,a teraz słucha go i lata mu pomagac ,a przynajmniej spróbować odseparować Sharpa od Amber.
Natomiast zachowanie Amber także jest nie lepsze , lata jak opentana , rozbiera się i napuszcza Sharpa na Oscara.
Dziwny wątek ::kwasny::
Ostatnio zmieniony 28 lip 2008, 21:00 przez Robi, łącznie zmieniany 1 raz.
Beja
Posty: 1289
Rejestracja: 06 cze 2007, 17:59
Lokalizacja: Bełchatów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Beja »

Wątek, który zaczęła Amber. ::kwasny:: Nie wiem czy dziwny - Amber jest po prostu zazdrosna o Bridget, bo podoba im się ten sam mężczyzna. Przy czym Oscar wybrał Bridget, ale Amber nie odpuszcza. Jeśli chodzi o Deacona, to Bridget pociesza go po prostu z powodu wypadku Macy, a Amber ma swój interes - chce wykorzystać sytuację i pobyć trochę z synem (ale czy na pewno, skoro zamierza teraz spędzać dużo czasu, już od wczesnego ranka :mrgreen: , w Ozz z Oscarem...) ::plask wczolo:
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

W tej rozpoczynającej się "wojnie" zdecydowanie kibicuję Amber. Bridget się jej zaczęła czepiać bo wyczuła w niej konkurentkę. A Amber moim zdaniem chciała po prostu znaleźć pracę. Podobało mi się jak wczoraj Amber powiedziała do Bridget "nasze słoneczko" :twisted: Chciałbym żeby Amber stała się podłą inytygantką i zaczęła niszczyć życie młodej "Forresterówny" :twisted: Na początku w Oscarze widziałem idealnego partnera dla Bridget ale teraz bardziej mi on pasuje właśnie do Amber. Może to co wymiśliła sobie Bridget stanie się jawą.
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Powyżej jest nowa ankieta dotyczące bohaterek tego wątku, Amber i Bridget. Którą z nich popieracie? Głosowanie trwa do wieczora 11 sierpnia.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2008, 21:21 przez Dawidek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Chyba 11 sierpnia? ::loll::
Oczywiście Amber popieram!
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Adex, myślałem o sierpniu, pisałem "lipca". ::plask wczolo: Poprawiłem swojego posta. Dzięki za uwagę.

Ja nie popieram w tym momencie nie mam zdania. Obie u mnie straciły punkty. :| Poczekam na dalszy ciąg wydarzeń.
Lizzy
Posty: 1069
Rejestracja: 12 kwie 2007, 20:23
Lokalizacja: Włocławek

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lizzy »

Ja oczywiście jestem za Bridget. Nie dość, że Amber nie mogę przetrawić i czekam na odcinek, w którym ona wreszcie przestanie pokazywać swoje zęby i zniknie na dobre (choć to może potrwać jeszcze długo, sama nie wiem ile :P ) to jeszcze uważam, że akurat w tym konflikcie Bridget ma 100% rację. Fakt, nie podoba mi się to, że tak się przymila do Deacona, ale w końcu coś z tamtego uczucia musiało chyba zostać...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Nie ma zdecydowanego wyniku , ale przypominam o oddawaniu głosów osobą które tego jeszcze nie zrobiły :wink: Zostały dwa dni :!:
Ja zagłosowałem na Bridget :!:
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Co do tego konfliktu to nie mam zdania. Lubie obie i obie czasami mnie denerwują.

A konflikt powinien rozwiązać się tak, że Bridget byłaby z Oskarem, bo niesamowicie do siebie pasują, a Amber niech wróci do Deacon'a i razem wychowują Małego Eric'a.
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

Adex-fan Brooke pisze:Oczywiście Amber popieram!
Ja też jestem w tym konflikcie za Amber i dlatego na nią zaglosowałam.
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Zakończyła się ankieta w sprawie poparcia w konflikcie Amber - Bridget. Oto wyniki: głosowały 33 osoby. Po stronie Amber opowiedziało się 13 osób, czyli 39% głosujących. 11 głosujących opowiedziało się za Bridget (33%), 8 osób nie poparło żadnej z nich (24%), a jedna osoba uznała racje obu paniom (3%).
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Cieszę się z takiego wyniku. Ja opowiedziałem się oczywiście po stronie Amber. Przynajmniej w tej ankiecie wygrała ta opcja na którą ja głosowałem.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Bridget dobrze przygadała Amber ,a najlepiej jakby rozprawiła się z nią jak należy , dzwoniąc na policje . Poza tym miło zobaczyć obie aktorki/bohaterki w konfrontacji.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Jakby zadzwoniła na policje, to jej zdjęcie pojawiłoby się we wszystkich gazetach na całym świecie następnego dnia. Bridget czasami wykazuje się jednak myśleniem, a nie fanatyczną nienawiścią :wink:
Bic
Posty: 92
Rejestracja: 18 sty 2006, 16:22
Lokalizacja: Sopot

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bic »

Czy Amber jest zła z natury czy po prostu szuka dla siebie szczęścia ?

Widać że gryzie ją to co zrobiła i to że wszyscy ją odrzucają.

I tak już nie wróci w łaski Forresterów ale może uda jej się dla własnego sumienia odkupić winy.
Tylko Chuck Norris wie ile jest odcinków "Mody na sukces".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości