Amber Moore

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Ja też zrozumiałem, że Amber z Cainem są też w Australii, więc coś w tym musi być. :P Ten księgowy nie ma na imię Ridge, tylko Brooke przedstawiła go Ridgeowi w taki sposób, że wyszło na to, że on ma na imię Ridge ( powiedziała tak: "A to jest nowy księgowy, Ridge" w sensie, że to było skierowane do Ridgea :P ) .
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Z opisów i linków na forum widzę, że Amber w Y&R tez nieźle kombinuje. :D Z początku oglądania pierwszego linka miałem mały problem, która z tych dziewczyn to Amber, ale po chwili skojarzyłem. Małkiem inna fryzura spowodowała, że dziewczyna jest nie do poznania. :D

Edit: zmieniam nazwę tematu na "Amber Moore".
Chinczyk99
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2007, 19:48
Lokalizacja: Kuków City

ciekawe pytania

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Chinczyk99 »

takie pytanie: myślicie że Amber jeszcze kiedyś powróci do B&B czy już nie bardzo?
Kuków jest piękny... xD
Dawidek
Administrator
Posty: 9855
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 21
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Chińczyk, informacje na temat ewentualnego powrotu Amber znajdziesz w dziale spoilerowym. :wink:
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Jakie to piękne uczucie znów widzieć Amber w TVP1 :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Powrót tak ciekawej i fajnej postaci jak Amber bardzo rozczarowuje bo nic się z nią ciekawego nie dzieje, wielka szkoda i wielkie zmarnowanie potencjału widzimy w obecnych odcinkach na Tvp1...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Elmoo
Posty: 1824
Rejestracja: 28 wrz 2013, 22:01
Lokalizacja: Szczecin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elmoo »

Nadrobiłem zaległości, jestem usatysfakcjonowany, że Amber tak miesza, można powiedzieć, że gra teraz pierwsze skrzypce :: bow :: W sumie chciałbym, żeby była z Oliverem. Zaciekawiło mnie też jak Amber zmartwiła się, że Stephanie ma raka. Widać, ona jest intrygantką, lecz o dobrym sercu. Właśnie za to ją kocham.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Elmoo pisze:Nadrobiłem zaległości, jestem usatysfakcjonowany, że Amber tak miesza, można powiedzieć, że gra teraz pierwsze skrzypce :: bow :: W sumie chciałbym, żeby była z Oliverem. Zaciekawiło mnie też jak Amber zmartwiła się, że Stephanie ma raka. Widać, ona jest intrygantką, lecz o dobrym sercu. Właśnie za to ją kocham.
Trochę przesadza z tą kradzieżą, ale co śmieszne ona myśli że Nick ją do tego namówił, fajna była scena jak gadała ze zdjęciem Sally... Amber była najfajniejsza w latach 1998-2003 to jej złoty czas. Odcinek z rozmowami Stephanie z prawdziwymi ludźmi dość ciekawe posunięcie...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
pixiequeen
Posty: 131
Rejestracja: 18 lut 2014, 23:12
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pixiequeen »

Nie potrafię rozszyfrować Amber. Z jednej strony uwielbiam ją, jest taka zabawna i ma w sobie wiele radości ale z drugiej strony to straszna manipulantka i oszustka. Za każdym razem gdy ją widzę, zastanawiam się czy to postać pozytywna czy negatywna.
ZAPRASZAM na fan page serialu KLAN: https://www.facebook.com/lubiczowie
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Amber nie jest ani dobra ani zła, ja ją postrzegam jako dobrą osobę, ale oczywiście ma skłonność do kłamania i kradzieży, obecnie staruszka miesza w wątkach z młodymi... Liczyłem, że będzie z Nickiem, Thorne'm albo ponownie z Rickiem a tu obecnie z Oliverem...ale nawet fajnie razem się prezentują chociaż on taki młody naiwniak :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Piotrek2014
Posty: 307
Rejestracja: 10 mar 2014, 20:09
Lokalizacja: znikąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek2014 »

Adex-fan Brooke pisze:Amber nie jest ani dobra ani zła, ja ją postrzegam jako dobrą osobę, ale oczywiście ma skłonność do kłamania i kradzieży, obecnie staruszka miesza w wątkach z młodymi... Liczyłem, że będzie z Nickiem, Thorne'm albo ponownie z Rickiem a tu obecnie z Oliverem...ale nawet fajnie razem się prezentują chociaż on taki młody naiwniak :)
Adex, po co dublujesz swój post ? Chcesz nabić sobie dodatkowy post ?
pixiequeen
Posty: 131
Rejestracja: 18 lut 2014, 23:12
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pixiequeen »

Racja Adex, ja też widzę ją u boku Ricka albo Thorne'a, dziwne ,że na siłę dają ją w wątku z młodymi postaciami. Amber to już stara panna :wink:
ZAPRASZAM na fan page serialu KLAN: https://www.facebook.com/lubiczowie
Joe
Posty: 1739
Rejestracja: 07 wrz 2007, 19:40
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joe »

Bo się dobrze trzyma. Pamiętam, że jak oglądałem kilka lat temu obecne odcinki które są teraz na TVP, to nie podobało mi się, że scenarzyści z Amber zrobili nieuczciwą kombinatorkę kradnącą projekty, bo sprzed jej zniknięcia zapamiętałem ją jako dobrą osobę, tylko zagubioną i mającą pecha. Aczkolwiek akcję ona napędza bardzo i dlatego sympatii mojej nie straciła nic a nic.
pixiequeen
Posty: 131
Rejestracja: 18 lut 2014, 23:12
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pixiequeen »

Chyba najbardziej lubiana manipulantka :mrgreen:
ZAPRASZAM na fan page serialu KLAN: https://www.facebook.com/lubiczowie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości