W dniach 20 - 21 kwietnia (sobota - niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie działało, lecz mogą pojawiać się komunikaty o błędach, strona w całości lub części może się nieprawidłowo wyświetlać.

Postacie drugoplanowe

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

Postacie drugoplanowe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jakie postacie drugoplanowe (czyli mam na myśli te co nawet w czołówce nie były nigdy) są waszymi ulubionymi?
Ostatnio na Tvp1 mamy dr Paxon (nie mam pojęcia dlaczego lektor mówi Paxton?!), jakoś chyba gdy ona była lekarką Morgan to mówili poprawnie.
Postacią drugoplanową godną uwagi na pewno był Mike, sporo się z nim działo a w czołówce go nie było
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
kubeczek
Posty: 1807
Rejestracja: 02 paź 2007, 21:33
Lokalizacja: PL

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubeczek »

Myślę,że ten temat pasowałby do spoilerowych,ale jak tu jest to niech będzie.Ostatnio mieliśmy drugoplanową Sugar,teraz mamy Michelle Paxson.A jak to było z tym Mike'iem,widziałem go w paru scenach,ale nie pamiętam :?:
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Pomocnik Sheili :wink: Raz pomagał porwać Meggi , innym razem samą Sheile
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Fajny temacik. :D
Z postaci drugoplanowych w MnS lubię Mike'a Guthrie'go (bo to bardzo ciekawa postać, zawsze ma świetne, ciekawe, pełne akcji wątki), Gladys Pope (zawsze jakieś śmieszne akcje z nią są :) ), porucznika Bakera (w porządku facet, jakoś go lubię po prostu :) ).
Za to jakoś nie przepadam za Jonathan'em i Sugar. :? Jak pojawia się Jonathan, zazwyczaj w celu ratowania skóry któremuś z Forresterów, to bardzo chcę, żeby nie udało mu się nic zrobić i żeby ten ktoś (któremu on w danym czasie ma pomóc) przez to jakoś ucierpiał. :twisted: Po prostu w tych wojnach "prawnych" pomiędzy Forresterami, a kimś innym (zazwyczaj są to Deacon, Spectr'owie, Brooke) zawsze kibicuję tym drugim. :wink: A Jonathan jest akurat zawsze po stronie tych pierwszych, więc siłą rzeczy akurat go nie lubię. :? Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Też lubię Gladys :zeby: Zawsze można się porządnie pośmiać z jej scen. Jej skunks wymiata ::loll::
Lubię też Catherine ( chyba dobrze napisałem ), etatową nianie Forresterów.
Porucznika też nawet lubię. Biedak, jest jednym porucznikiem w Los Angeles ::loll::
Te wszystkie postrzelenia, wypadki, Sheile, muszą mu się śnić po nocach ::loll:: ::rad::
I bardzo fajnie wspominam tego pastora, co "wszystkich pożenił". Może nie dosłownie, ale wielu bohaterom właśnie on udzielał śluby, mam nadzieję, że jeszcze komuś udzieli...
Dr Paxon też jest dosyć miła, zapomniałem, że ona zajmowała się Morgan.

Nie lubię Jonathan'a. Zawsze kojarzy mi się z Wujem Stefanem z Klanu ::loll::
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Ja uwielbiam Gladys. Te akcje z nią są takie niecodzienne. Też lubię nianię Katherine. I jeszcze gosposię Stephanie - Helen.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

O właśnie, jeszcze jest Helen. Tylko jakoś teraz o niej zapomnieli... Zapomniałem, jak ona wygląda, serio :zeby: ::loll:: ::plask wczolo:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

A pamiętacie Marie? Ona kiedyś była gosposią
Ogólnie takich postaci to cała masa się przewinęła przez B&B
Julie kochanka Clarke'a, teraz mamy Hudsona lokaja Massima i Jackie
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 859
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Byli jeszcze Ruthanne i Adam Banks - znajomi Stephanie z ulicy.
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ruthanne przez jakiś czas była nawet pierwszoplanową postacią, więc jej do drugoplanowych nie zaliczę. Adam'a, owszem.
Maria - gosposia Forrester'ów, zniknęła w momencie, kiedy oświadczyła, że musi wyjechać, chyba do chorej matki.
Tak naprawdę postaci drugoplanowych, a nawet trzecioplanowych była masa, jak pisze Adex. Mi się przypomniały takie: Trish - poprzedniczka Megan na stanowisku asystentki, Pierre - francuski właściciel kawiarni z początków serialu, Ziggy, Koe, Tilly, Sarah - akuszerka, która przyjmowała poród Amber, i wiele innych.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Pierre o ile kojarzę był w czołówce a Ruthanne nie
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 859
Rejestracja: 10 sie 2007, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 1
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcus »

Ziggy też był w czołówce ::jezyk::
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Ja jeszcze pamiętam taką postać, ale nie pamiętam jej imienia. Ona pomogła wydostać się Sheili z więzienia, ale nia Sugar tak jak teraz tylko wcześniej. Ona miała wyjść z więzienia, ale Sheila zaproponowała jej że posiedzi jeszcze ileś lat za nią a ona jej potem zapłaci a ona się za nią przebierze i wyjdzie. I tak się stało, oprócz tego że Sheila jej nie zapłaciła.
Mikiks
Posty: 1518
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikiks »

Tomala: Też to pamiętam :) Sheila juz tyle razy wychodziła z więzienia/psychiatryka... :P
Sarah - akuszerka, która przyjmowała poród Amber
To jeszcze Tilly i Joe, rodzice Becky, sympatyczni byli :) Ten aktor co grał tego ojca BEcky grubego to widziałem go też w "Świecie wg Bundych"
Dawidek
Administrator
Posty: 9838
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ja nie biorę pod uwagę tego, czy ktoś był w czołówce, czy nie. Ważna jest faktyczna rola bohatera w serialu.

Jedną z najważniejszych drugoplanowych postaci w serialu był Saul, wierny przyjaciel Sally, ze swoją nieodłączną taśmą na szyi. :wink: Szkoda, że aktor już nie zyje. :cry: Postać ta przez długi czas występowała w czołówce, jednak, mimo swojej charyzmy, nie odegrała większej roli.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości