Dexter

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Zakończenie wczorajszego odcinka naprawdę mocne! :shock: Nie wytrzymam do przyszłego tygodnia, ściągam następny odcinek! Mam nadzieję, że Deb żyje.
Adex-fan Brooke pisze:A dlaczego tylko po 12?
Wszystkie serie Dextera mają po 12 odcinków ;)
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 2006-01-19, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Od 17 lutego drugi sezon na TVN o godz. 22.30. Drugi sezon jest świetny, chociaż trudno go porównywać z pierwszym :wink: .
Na początku niezbyt podchodziłem do tego serialu, ale teraz uważam, że jest naprawdę fantastyczny. Każda postać w tym serialu jest wręcz idealnie przedstawiona, a szczególnie Dex i Deb :zeby: . Świetne są też dzieci Rity - a ich wspólne sceny w Dexterem są świetne.
Ostatnio chyba za dużo Dextera oglądałem, bo od razu nadrabiałem 2 sezony i chyba źle to na mnie wpłynęło. A tu jeszcze 3 sezon na mnie czeka :zeby: .
I zdecydowanie lepiej oglądać w oryginale, bo polskie tłumaczenie na TVN nie było najlepsze :wink: .
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Primok pisze:I zdecydowanie lepiej oglądać w oryginale, bo polskie tłumaczenie na TVN nie było najlepsze :wink: .
Jak dla mnie nie ma różnicy ;) Oglądałem większość odcinków 1 sezonu na TVNie, te które przegapiłem na kompie z napisami i jakoś nie zwracałem uwagi na to jakie jest tłumaczenie ;)

Świetnie, że II sezon będzie na TVN bo jakoś nie mam kiedy go obejrzeć na kompie :)
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 2006-01-19, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Goku pisze:Jak dla mnie nie ma różnicy ;) Oglądałem większość odcinków 1 sezonu na TVNie, te które przegapiłem na kompie z napisami i jakoś nie zwracałem uwagi na to jakie jest tłumaczenie
Nie zwracałeś uwagi - mnie się rzuciło od razu w uszy :P . Pierwszy sezon oglądałem najpierw z lektorem, drugi od razu w oryginale i różnica była taka, że musiałem pierwszy obejrzeć jeszcze raz bez lektora. Chyba, że te napisy miałeś inne, bo nawet z napisami nie wszystkie genialne teksty były tłumaczone dobrze :zeby: .

Serial jest świetny - podobny do DH, bo każdy sezon ma inną swoją tajemnicę, a to mi się podoba ::rad:: . Do tego genialnie dobrani aktorzy, odpowiednia ilość odcinków, równe sezony i Dexter stała sie jednym z moich ulubionych serialów :wink: .
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Druga seria o wiele lepsza od pierwszej, serial wciąga :) nigdy bym nie pomyślał oglądać serial o takiej tematyce drastycznej, ale jednak coś mnie tknęło, teraz biorę się za 3 serie :mrgreen:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Pierwszy odcinek 2. serii świetny :). W odcinkach 1. sezonu wszystko działo się dużo wolniej niż tutaj. Dobrze, że Deb się przynajmniej częściowo pozbierała. Ta ostatnia scena z tymi wyłowionymi workami genialna. Chcę już następny odcinek! Muszę sobie kupić płyty DVD(bo mam mało wolnego miejsca na dysku) i pościągać wszystkie 3 sezony :).
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 2006-01-19, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Każdy sezon, każdy odcinek jest genialny, ale po tym odcinku na TVN utwierdzam się w przekonaniu, że lepiej oglądać w oryginale, bo tłumaczenie dobre, ale nie idealne :P .
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Czy już nie ma fanów Dextera?
Ja z zaciekawieniem śledzę najnowszy 4 sezon.
Ostatnio szokująco zakończył się odcinek, ale tak się domyśliłem w jego trakcie że Trójkowy zabije Lundyego, oby tylko siostra Dextera również postrzelona doszła do siebie, tworzy ładną parę z Antonem i dziwię się że go zdradziła, widocznie stara miłość nie rdzewieje. Podobno ten sezon ma się szokująco zakończyć z udziałem Rity, czyżby odkryła prawdziwą naturę Dextera?! Lub sama kogoś zabiła/zginęła?! Nawet jeśli wiecie zaznaczcie że piszecie spoiler bo staram się nie czytać nic więcej co będzie.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Ja jestem na bieżąco z czwartym sezonem. Mam nadzieję, że Debra przeżyje, bo na Lundy'ego to już chyba za późno (a szkoda, bo lubiłam tę postać). Podoba mi się, że Laguerta i Angel mają romans i czekam na reakcję innych jak się o tym dowiedzą ;) Fajny był ostatnio wątek z tą policjantką, która zabiła swoją rodzinę - w końcu ofiara Dextera w pewnym stopniu mu zagrażała, bo zwykle bez problemu je wszystkie zabija ;)
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

O kurczę, niezła końcówka! Przez ostatnie sceny ostatniego odcinka co chwilę spoglądałam ile jeszcze zostało do końca, żeby tylko nie zdążyło się wydarzyć coś złego... no i kurczę... Rita była ostatnią ofiarą Trinity. Biedny Harrison... ciekawe czy przez to też wyrośnie na takiego jak Dexter ;)
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
B@r
Posty: 8458
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Nowe i absolutnie GENIALNE promo 5 sezonu Dextera!
http://www.youtube.com/watch?v=U79YJGCH ... r_embedded

Było już ich kilka, ale to jest najlepsze! :: bow ::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Oba fajne, ciekawe kiedy pierwszy odcinek :twisted:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

26 września
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
B@r
Posty: 8458
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

W Stanach właśnie zaczął się ostatni sezon tego świetnego serialu, a tu taka cisza... Czyżby już nikt nie oglądał? ::chytry::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość