Dexter

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

Dexter

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Kto ogląda "Dextera"? Na Tvn wieczorami we wtorki jest pokazywany 1 sezon a w USA rusza już 3 sezon. Podobno serial wciąga i jest fajny a więc oglądam z ciekawości, ale zbytnio mi się nie podoba, zwłaszcza że Dexter to morderca, ale morduje tylko morderców i tak jakby nie ma uczuć jak normalny człowiek z tego co zrozumiałem po pierwszych odcinkach :P
Obrazek
Obrazek
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex, właśnie miałem założyć ten temat! Mnie wręcz przeciwnie serial wciągnął od pierwszego odcinka! Serial oglądam dopiero od tego tygodnia, ale szybko nadrabiam.

Jakby ktoś nie wiedział o czym jest serial, to wklejam opis.

Dexter, tytułowy bohater serialu, jest... seryjnym mordercą. Jednak nie zabija on przypadkowych i niewinnych ofiar. W dzieciństwie został przygarnięty przez policjanta Harry'ego, który nauczył go zaspokajać swoje chore pragnienia - nazwał to "kodeksem", który ma zezwalać bohaterowi wyłącznie na karanie osób, zasługujących na to. Od czasu śmierci Harry'ego nie ma nikogo kto znałby mroczną prawdę o Dexterze, nawet jego przybrana siostra Deb, która również jak i on pracuje w policji. Pewnego dnia w sielankowe życie bohatera wkrada się ktoś kto wzbudza jego najszczerszy podziw. Morderca z ciężarówki-chłodni, nazwany tak przez policję, okalecza swe ofiary w niezwykle oryginalny i wyjątkowy sposób. Okazuje się również, że zabójca poszukiwany przez całe Miami, wie zadziwiająco wiele o życiu Dextera - nawet o jego najmroczniejszych sekretach, o których jakby się zdawało, nie wie nikt.

Jak na razie Dexter Morgan to wielka jedna zagadka. Człowiek enigma, obdarzony nieprzeciętną inteligencją, o którego przeszłości wiemy tylko tyle, że przygarnął go niejaki Harry, lecz już wtedy u chłopca pojawiały się zabójcze skłonności. Kim byli jego rodzice?! Skąd u niego nieopanowana chęć do zabijania?! W ciągu dnia Dexter Morgan pracuje w policji w wydziale morderstw, gdzie jest odpowiedzialny za analizę krwi. Nie można powiedzieć, że jest on zły, ponieważ zabija on tylko poważnych morderców, którym udało się uniknąć kary... Mimo wszystko jego metody są bardzo kontrowersyjne, ale dzięki temu serial zyskuje na oryginalności i niesamowicie wciąga... już od pierwszych scen! Serial zdecydowanie godny uwagi i bliższego poznania!
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Gdyby serial był emitowany o wcześniejszej porze to może bym oglądał, ale rozumiem że jest to taki serial, który powinien być emitowany właśnie tak późno.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Ja też oglądam i jestem na bieżąco. O ile pierwsza seria mi się dłużyła, to druga była bardziej ciekawa i dynamiczna (chyba, że przyzwyczaiłam się do tych wszystkich przemyśleń Dextera, które wypełniają połowę odcinka ;)). Na razie widziałam pierwszy odcinek 3. serii i też zapowiada się ciekawie ;) Tak więc Adex, oglądaj dłużej a może się przekonasz do tego serialu.
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Też się za to zabieram i mam nadzieję, że mi się spodoba :wink: .
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Oglądam leżąc w łózku, nie zawsze wytrwam do końca odcinka ale naprawde ma coś w sobie ten serial ,że jest ciekawy, te ironiczne spojrzenia Dextera są porażające!
Nobody does it better
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Wiwi, mi też się bardziej podobała druga seria i to o wiele bardziej. O ile np. "Zagubieni" czy "GnW" to wg mnie triumfy pierwszych serii to z "Dexterem" naprawdę warto czekać na drugą. Zawsze ściągam cały sezon, więc parę miesięcy muszę jeszcze poczekać na trzeci, ale już się nie mogę doczekać :wink:
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Hehe, to masz potem kombo ;) A na razie wyemitowali pierwszy odcinek trzeciej serii na początku września i tyle. Chyba od 28.09. będzie już regularnie...?
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9794
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

"To i owo" napisało, że planowane są kolejne dwie serie "Dexter'a". Serie czwarta i piąta miałyby liczyć po 12 odcinków.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

A dlaczego tylko po 12? i już to wiedzą? Serial mi się zbytnio nie spodobał, ale oglądam i będę oglądał bo trochę mnie ciekawi co dalej
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Mi się serial baardzoo podoba :). Jest zupełnie inny niż cała reszta. Niestety nie oglądałem od początku... Będę musiał kiedyś nadrobić kilka pierwszych odcinków których nie widziałem.

A kiedy skończy się pierwsza seria Dextera na jego miejsce wchodzi najgorszy serial jaki ostatnio widziałem - "Californication". Zdecydowanie nie polecam nikomu!
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ile jeszcze odcinków do końca pierwszej serii? Ciekawe czy będą dalsze zakupione, ale i tak nie będę czekał na tv. Ogólnie to szok że chłopak siostry Dextera to chłodniarz, myślałem że go nie ujawnią widzom szybko ::chytry::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Pamiętam, że dla mnie to nie był żaden szok, bardzo szybko się tego domyśliłam i dlatego właśnie pierwsza seria nie podobała mi się tak jak druga ;) Pierwsza seria ma 12 odcinków, nie wiem który teraz leciał, ale możesz sobie sprawdzić gdzieś ;)
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Czy 2 seria ma inną tajemnice? ::chytry:: Myślałem że chłodniarz będzie jakąś tajemniczą postacią przez wszystkie serie aż okaże się nim np. dziewczyna Dextera :P
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Hehe, jasne dziewczyna Dextera zabójczynią ;) A druga seria [shadow=black]jest o tym, że policja wpada na trop Dextera. Jest znacznie ciekawiej ;)[/shadow]
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości