Hector Ramirez

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2886
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Przede wszystkim Hector powinien pamiętać, że ogień jest niebezpieczny i że nie powinno się nim straszyć kobiety, a także, że zabronione jest porywanie ludzi, przetrzymywanie ich i przywiązywanie do schodów. 8)
Dawidek
Administrator
Posty: 9848
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 18
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Tu się z Pottermaniackiem zgadzam, Hector chyba sam złamał podstawowe zasady bezpieczeństwa. Wiedział, że w jego domu są łatwopalne substancje, w takiej sytuacji w ogóle nie powinien był zapalać ognia. Desperacja, brak zdrowego rozsądku i zaślepienie spowodowało, że puściły mu hamulce. Od desperacji do szaleństwa niedaleka droga. Czy spokornieje przez en wypadek - nie wiem, Taylor nie powinna go zostawiać samego.
Gdyby Taylor od razu powiedziała prawdę i nie słuchała Ramireza, być może nie doszłoby do tej tragedii. Hector może straciłby prace i pozycję społeczną, ale zachowałby zdrowie.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Robi pisze:Teraz nie tylko Thornem i Alexandrą będzie się zajmować ale i strażakiem.
Może Taylor założy dom pomocy dla ludzi przez nią poszkodowanych? :lol:


Ciekawe, czy teraz wspomną coś o córce i byłej żonie Hectora.
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Damians pisze: Ciekawe, czy teraz wspomną coś o córce i byłej żonie Hectora.
No właśnie to samo dzisiaj pomyślałam, oglądając odcinek. Pewnie będzie wspomniane, że przesyłają pozdrowienia przez telefon szybkiego powrotu do zdrowia i tyle ::loll::
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

że przesyłają pozdrowienia przez telefon szybkiego powrotu do zdrowia i tyle ::loll::
Albo przyślą mu pocztówkę z widoczkiem ::loll:: ::cojest::
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Pottermaniack pisze:Przede wszystkim Hector powinien pamiętać, że ogień jest niebezpieczny i że nie powinno się nim straszyć kobiety, a także, że zabronione jest porywanie ludzi, przetrzymywanie ich i przywiązywanie do schodów.
To tak zabrzmiało jakbym miał inne zdanie :lol:
Damians pisze:Może Taylor założy dom pomocy dla ludzi przez nią poszkodowanych?
Także o tym pomyślałem ::loll::
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Damians pisze:Ciekawe, czy teraz wspomną coś o córce i byłej żonie Hectora.
Jak już, to Sam nie była żoną Hectora, a jedynie narzeczoną.
Też dzisiaj o nich pomyślałem, Hector został całkiem sam, nawet nie wiadomo co z jego synem - Jimmy'm. A Christiana też coś ostatnio nie widać... :roll:
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5120
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 8

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Tiril pisze:
Damians pisze: Ciekawe, czy teraz wspomną coś o córce i byłej żonie Hectora.
No właśnie to samo dzisiaj pomyślałam, oglądając odcinek. Pewnie będzie wspomniane, że przesyłają pozdrowienia przez telefon szybkiego powrotu do zdrowia i tyle ::loll::
O ja miałem taka samą myśl. Nawet chciałem o to zapytać w spoilerowym:)
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Hector ze swoim typem urody i w tych okularach, pomimo ran na twarzy wyglada jak plażowicz a nie kaleka ::loll::
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Hector mnie dzisiaj wkurzył jak tak znowu naskakiwał na Thorne'a, a już całkiem bezczelny był jak mu kazał wyjść z domu Taylor. ::kwasny:: Ale z drugiej strony szkoda, że Taylor nie odwzajemnia jego uczuć i że nie ma żadnej nadziei na odzyskanie wzroku.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17549
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Hector mimo wszystko ma rację że Taylor nie powinna być z Thorne'm kiedy ma taką straszną tajemnicę przed nim, to się może tylko źle skończyć.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Hector jako "ślepy detektyw" jest genialny. :lol: Ale naprawdę jest w porównaniu z innymi bohaterami domyślny, bo już wpadł na to, że Shane coś wie o wypadku Darli. I teraz były strażak wraz z młodym marynarzem ruszyli dziewczynie na ratunek. :lol:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Hector się bardzo szybko przystosował do życia "w ciemnościach" :lol: Przez pierwsze kilka dni miał parę wpadek, a teraz to tak jakby widział :lol:
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Może tylko udaje, że nie widzi? :P
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17549
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dzwoni, gada do siebie i nie boi się że ktoś go słyszy i jeszcze zachowuje się jak ojciec Phoebe bo jego dzieci wyparowały, od kiedy jest ślepy zamiast mu współczuć chce mi się z niego śmiać.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości