Znaleziono 7589 wyników

autor: Adex-fan Brooke
2026-06-23, 22:56
Forum: Moda na sukces
Temat: "MnS" w Polsce
Odpowiedzi: 4157
Odsłony: 787201

Re: "MnS" w Polsce

Marcus pisze: 2026-06-05, 12:10
Marcin1 pisze: 2026-06-04, 10:47 Oby to nie było RedGo 😱😱😱
Odpowiedzieli mi, że nie będzie to RedGO. :) Na razie nic więcej nie zdradzają.
Wiadomo coś nowego? Wraca MNS po wakacjach gdzieś? :?
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-23, 22:54
Forum: Moda na sukces
Temat: Bieżące odcinki "Mody na sukces"
Odpowiedzi: 7203
Odsłony: 1342158

Re: Bieżące odcinki "Mody na sukces"

9072:
Sheila dzięki szalonemu scenariuszowi już na wolności, marzy jej się zbliżenie do Finna więc obserwuje go i Kelly na plaży. Finn otrzymuje telefon ze szpitala a Kelly przez chwilę nieuwagi zaczyna się topić, Sheila jak w Baywatch rusza na ratunek... Czy wg was to wystarczy aby wybaczyli jej ...
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-18, 21:01
Forum: Film i telewizja
Temat: Alf
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 45912

Re: Alf

Brakuje takich sitcomów... Pamiętam taki okres krótki, że Alfa oraz amerykańską Ulicę Sezamkową emitowali faktycznie także w wersji bez tłumacza, chyba mieli jakąś misję nauki angielskiego, uważam, że to było coś dobrego.
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-15, 23:17
Forum: Film i telewizja
Temat: Alf
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 45912

Re: Alf

Bardzo to smutne :( To był cudowny serial, który tak na prawdę tworzyli właśnie aktorzy, Alf w Alfie był dla mnie tylko dodatkiem, to interakcje postaci z nim były najzabawniejsze. Poza serialową Lynn może żyje jeszcze Jake siostrzeniec Ochmanków?
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-12, 15:43
Forum: Moda na sukces
Temat: Przeszłość
Odpowiedzi: 1258
Odsłony: 208013

Re: Przeszłość

Pamiętacie taką głupotę, że na chwilę w roku 2004 postarzono bliźniaczki za bardzo a kilka odcinków potem były znowu młodsze dziewczynki? (które znowu były brunetkami a nie blond)
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-12, 15:36
Forum: Moda na sukces
Temat: Bieżące odcinki "Mody na sukces"
Odpowiedzi: 7203
Odsłony: 1342158

Re: Bieżące odcinki "Mody na sukces"

BeLieF pisze: 2026-06-11, 18:56 9055-9058
Co do odcinków które były wcześniej to fajne były rzymskie plenery i gościnne cameo Bocceliego bardzo na plus.
To prawda, najlepsze jak Ridge widział przez dziurkę od klucza swoje przeznaczenie - Brooke :serce:
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-10, 22:15
Forum: Moda na sukces
Temat: Bieżące odcinki "Mody na sukces"
Odpowiedzi: 7203
Odsłony: 1342158

Re: Bieżące odcinki "Mody na sukces"



Oczywiście, także uważam, że zwrot akcji był dobry. Do pewnego momentu całkiem dobrze było to oglądać.
Co do obecnych odcinków narastające przyciąganie Hope do "bad boya" Thomasa jest irytującym wątkiem, Thomas zrobił za wiele złego aby to było wiarygodne. Z drugiej strony ciapa, chwiejny Liam ...
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-08, 22:35
Forum: Moda na sukces
Temat: Taylor Hayes Forrester
Odpowiedzi: 276
Odsłony: 76467

Re: Taylor Hayes Forrester


Scenarzyści po 2005 roku po prostu zmienili założenia co do tej postaci i stworzyli na nowo jej charakter i osobowość, co zresztą w soap operach jest normalne że postacie z biegiem lat się zmieniają czy to na lepsze czy to na gorsze.

Bez przesady, dostała tylko więcej poważnych problemów ...
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-08, 15:43
Forum: Moda na sukces
Temat: Przeszłość
Odpowiedzi: 1258
Odsłony: 208013

Re: Przeszłość

Moda rozkręciła się dopiero gdy zaczął rosnąć konflikt Brooke & Stephanie, pojawiła się fałszywa Angela oraz Sally Spectra, te pierwsze odcinki to faktycznie nudnawe.
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-06, 11:31
Forum: Moda na sukces
Temat: Brooke vs Taylor
Odpowiedzi: 589
Odsłony: 88619

Re: Brooke vs Taylor

Fajna była scena jak Brooke myślała, że Taylor chce się zabić i ją ratowała a Taylor chciała tylko się wyspać 😄
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-05, 09:45
Forum: Moda na sukces
Temat: Brooke vs Taylor
Odpowiedzi: 589
Odsłony: 88619

Re: Brooke vs Taylor

Nie podoba mi się takie podejście do sprawy, ja się nie bawię w żadne ciosy, komentuję wątki z serialu i nie wyzywam od niezrównoważonych oraz jeśli coś zarzucam to uzasadniam to w przeciwieństwie do osób, które odwracają kota ogonem, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania i udają ofiarę ...
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-04, 20:51
Forum: Moda na sukces
Temat: "MnS" w Polsce
Odpowiedzi: 4157
Odsłony: 787201

Re: "MnS" w Polsce

Można nawet nie komentować, grunt aby był dostępny dla Polaków. 😁
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-04, 20:50
Forum: Moda na sukces
Temat: Brooke vs Taylor
Odpowiedzi: 589
Odsłony: 88619

Re: Brooke vs Taylor

Brooke z Ridge'm, Thornem i Ericem to moje ulubione, aczkolwiek lubiłem jej chemię z Deaconem a co do Taylor to kibicowałem jej w parze z Whipem, Hectorem i Piercem (ale z Piercem to nie był związek).
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-04, 18:58
Forum: Moda na sukces
Temat: Brooke vs Taylor
Odpowiedzi: 589
Odsłony: 88619

Re: Brooke vs Taylor

Świętość jej była przecież od zawsze ironią.
autor: Adex-fan Brooke
2026-06-04, 18:11
Forum: Moda na sukces
Temat: Brooke vs Taylor
Odpowiedzi: 589
Odsłony: 88619

Re: Brooke vs Taylor

Dziękuję 😎💪 może napisałeś to szyderczo, ale biorę jako komplement. Mnie też śmieszy, że od 20 lat powtarza się ten sam styl rozmów odbiegający od faktów i jak braknie argumentów to takie zakończenie jak teraz Bartus610. Mnie w sumie też bawi, że ciągle powtarzam podobne rzeczy, no ale to mają do ...