Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
anita42
Posty: 146
Rejestracja: 2007-05-08, 08:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anita42 »

OH YEAH! Thank God, nie było Brooke i Deacona :D Ten wątek jest taki... (nie chcę tu kląć).
SexyGuy
Posty: 26
Rejestracja: 2007-07-09, 12:05
Lokalizacja: Z łóżeczka

Post autor: SexyGuy »

Odcinki głupie :x Kogo intersują jakieś finanse :x Brooke i Deacon uff nareszcie można od nich odpocząć :oops: Brooke to szmaciura, Deacon jest awful ::rad:: Taylorka brzydko w koczku wyglądała ::kwasny:: Taka fryzka ją postarza :o Nudy :ziewam:
Korinn
Posty: 108
Rejestracja: 2007-07-23, 21:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Korinn »

Dzisiaj nie zobaczę wystąpienia Ricka, tego, co powie na zebraniu, ide do pracy na 14.00 , może i ktoś doradzić jak potem nadrobić ten odcinek, bo wiem, że ajakieś sposoby tylko się nie orientuję, jakiś link coś, please :: bow ::
"A beautiful face without a name,
for so long.
A beautiful smile to hide the pain..."

by MACY.
czcina
Posty: 30
Rejestracja: 2007-09-01, 16:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: czcina »

Zgadzam się z Dawidkiem, że Taylor faktycznie ostatnio zaczęła hamowac zapędy Ridga i trzeźwo ocenia sytuację :: bow :: Co do Ricka to nigdy go nie lubiłam i jakoś komicznie dla mnie wypada jego zachowanie i tego, że jest dziecinny nie zniweluje fakt, że wcisnął się w garnitur i zrobił napuszoną minę. Nic na to nie poradzę, ale moim zdaniem wygląda jak nastroszony kogucik i jakoś nie mogę się do niego przekonac. Również cieszę się, że scenarzyści dają nam chwilę oddechu od wątku Brooke i Deacona. Ta cała ich wielka miłośc wcale mnie nie przekonuje. Jak widac w Modzie od nienawiści do miłości jeden krok ::jezyk::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Korinn pisze:Dzisiaj nie zobaczę wystąpienia Ricka, tego, co powie na zebraniu, ide do pracy na 14.00 , może i ktoś doradzić jak potem nadrobić ten odcinek, bo wiem, że ajakieś sposoby tylko się nie orientuję, jakiś link coś, please :: bow ::
W poniedziałek o 8.30 powtórka, ale na pewno jakiś dobry człowiek zamieści na Youtube bo ostatnio są tam regularnie. Myślę że warto oglądać dzisiejsze odcinki ::jezyk::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
justyna18
Posty: 340
Rejestracja: 2007-02-16, 15:15
Lokalizacja: Z daleka..

Post autor: justyna18 »

Dziś odcinki nudne. :ziewam: Nie wiem co miała znaczyć ta szoka z ta kolacja Deacon'a i Bridget. :zmiesz:: Dobrze, że Rick dziś dokopał Ridge'owi. Już nie bedzie go więcej poniżał.
Lizzy
Posty: 1069
Rejestracja: 2007-04-12, 20:23
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Lizzy »

Rick był dziś świetny i tak pięknie wyglądał ::jezyk:: :serce: . Naprawdę spisał się na medal. A Ridge znów zaczyna operację a'la szpieg ::plask wczolo: . Amber jak się cieszyła...Ona jest dziwna najpierw skacze na Massima a potem rzuca mu się na szyję...Trójkąt Brooke-Deacon-Bridget robi się nudny.

PS Dziś Deaconowi pryszcz się na nosie zrobił zauważyliście? ::jezyk::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Amber była dziś komiczna, najpierw to jak mówiła do Massimo że zna takich ludzi (ciekawe skąd ::plask wczolo: ::loll:: Massimo to nie poziom jej kolegów z Doliny Smierci ::rad:: ) a potem jak go przytuliła i jeszcze jak wychodziła i powiedziała że nie ważne nawet jak wykorzystuje ich trochę, na pewno lepsza para Rick i Amber niż przytakiwacz i Ridge :lol:
A Deacon wziął Briget na dach gdzie zgineła Carmen, jakie to romantyczne ::jezyk:: :lol: ale kto by tam pamiętał o Carmen ::kwasny:: miłośc Brooke-Deacon hmm wizualnie ładna para, ale nie powinni być razem, myślę jednak że to plus dla Brooke że nie seksem się kierowała a uczuciem, ale czy i o tym ktoś będzie pamiętał poza Megan :roll:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Rick mi się dziś bardzo podobał :serce: . Ta jego poważna mina i przekonanie, jakie z niego emanowało. Było świetnie, Ridge'owi dostało się za jego pychę i arogancję. A po za tym, kwestie, którymi się zajmowali wydawały się dość oczywiste. ::chytry::
Z drugiej strony nie dziwię się Ridge'owi. Ja też bym tak pomyslał, że ktos mu pomagał. To przecież była wielka przemiana, pierwsze posiedzenie zarządu - totalna klapa, drugie - pełen sukces. To musiało wzbudzić podejrzenia. :roll:
Amber niepotrzebnie wparowała do Massimo. Ale jak już była, to trudno nie zauważyć jej zachowanie, które w jednej sekundzie zmieniło się o 180 stopni. ::loll:: Ta dziewczyna ma ciekawą cechę, która sie jej może przydać - jest kameleonem, zachowywać się będzie adekwatnie do sytuacji. :D
Deacon postanowił chyba zapomnieć o Brooke i mocno wziął się za umacnianie swego małżeństwa z Bridget. I niech tak robi - niech zapomni o Brooke. Bo według mnie nie ma szans na rozwój tego związku. :wink:
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 865
Rejestracja: 2007-08-10, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Płeć: Mężczyzna
x 3
Wiek: 39

Post autor: Marcus »

Fajnie, że w końcu Rick dopiekł Ridge'owi. Ostatnio polubiłem go i nawet trochę Amber ::jezyk:: Szkoda, że Tony i Kristen no i Zende coraz rzadziej się pokazują :cry: Jeśli chodzi o Deacona i Bridget to to małżeństwo powinno się jak najszybciej zakończyć dla dobra ich wszystkich a szczególnie dla dobra dziecka Brooke, które nie powinno wychowywać się bez ojca (bo tego, że Deacon byłby przy tym dziecku oficjalnie jako szwagier, to ojcostwem bym nie nazwał ::kwasny:: ) Bridget na pewno byłaby załamana, ale im szybciej dowiedziałaby się prawdy tym byłoby lepiej dla niej.
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Smiley, Sex Education, Królowa
Monia
Posty: 861
Rejestracja: 2006-02-14, 16:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Monia »

Ridż od paru odcinków mnie strasznie irytuje. Od czasu gdy mu się przewróciło w głowie po objęciu stanowiska "pana i władcy" w Firmie, gdy go widzę mam ochotę strzelić go w tą jego krzywą facjatę. Nie mogę patrzeć jak chodzi dumny jak paw. Tak się puszy, że lada chwila i odleci. Myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Mam nadzieję, że Rick da mu popalić. Brooke powinna wziąć się w garść i przyjechać zrobić porządek z całą tą bandą niewdzięczników. Tak to jest - kota nie ma myszy charcują. :evil:

[ Dodano: 2007-09-08, 11:40 ]
Chciałam jeszcze dodać, że dzieci Ridża i Taylor jakieś takie dziwne. Szczególnie mały Thomas, ale co się dziwić to przecież dziecko Ridża 8)
Lubię Deacona, ale denerwuje mnie ta jego niestabilność uczuciowa. Niedawno co umierał z miłości do Amber a teraz już znalazł sobie nową kobietę - Brooke, którą kocha ponad życie. To samo co mówił Amber, o ich wielkim uczuciu, o miłości na całe życie, o pożądaniu, ble, ble, ble powtarza teraz Brooke. :roll: Aha, Bridget też kocha, ale podobno jakoś tak inaczej... :roll:
Kristen i Tony jak zwykle rozmydleni i słodcy. Za to na Zende miło się patrzy. Bardzo ładny i miły chłopaczek. :D
Wszystko ma kiedyś swój koniec, ale nie "Moda na sukces"! :zeby:
Korinn
Posty: 108
Rejestracja: 2007-07-23, 21:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Korinn »

Adex-fan Brooke pisze: myślę jednak że to plus dla Brooke że nie seksem się kierowała a uczuciem, ale czy i o tym ktoś będzie pamiętał poza Megan :roll:
:D
Ja będę pamiętała :D
"A beautiful face without a name,
for so long.
A beautiful smile to hide the pain..."

by MACY.
dominik
Posty: 1162
Rejestracja: 2006-12-09, 11:43
Lokalizacja: Mielec

Post autor: dominik »

Strasznie się cieszę, że Rick utarł nosa okropnemu Ridge'owi.
Panoszył się po firmie i udawał najmądrzejszego.
Dobrze, że chociaż Taylor go hamowała.
Podobały mi się sceny Amber&Massimo.
Zwłaszcza przy końcu.
Wyraźnie widać, że Amber troszczy się o Rick'a.
Chce dla niego jak najlepiej.
annnia
Posty: 315
Rejestracja: 2007-02-21, 00:49
Lokalizacja: polska

Post autor: annnia »

Ja też sie ciesze że Rick dopiekł Ridgowi. Fajna była ta scena zebrania zarządu. Ridge jest ostatnio nie do zniesienia, jego zachowanie, irytujace miny, już nie można na to patrzeć. ::kwasny::
Amber mogła sobie na razie darować tą wizyte u Massima obrażanie i wyzwiska, ale z drugiej strony trudno sie dziwić martwiła się o męża.
Wątek Brooke i Deacona jest ostatnio nudny. :ziewam:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Już myślałem że odcinek stracony, ale jednak była w nim Brooke z Megan :serce: :D Bridget opiera małżeństwo na seksie i myśli że wszystko ok ::plask wczolo: Jak zawsze pokazała dziś że ona jak koń na owies ::jezyk:: Wyobraźnia Deacona bardzo fajna -przynajmniej Thorne dostał scenkę do zagrania :zeby: Ja bym wolał aby Brooke miała dziecko z Thorne'm. Ridge natomiast ośmieszył się z Taylor w Cafe Rose ::rad::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości