Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
justyna18
Posty: 340
Rejestracja: 2007-02-16, 15:15
Lokalizacja: Z daleka..

Post autor: justyna18 »

Po dzisiejszym odcinku strwierdziałam, że Bridget to napalna na sex dziewczyna. Deacon zrobił tylko zrobił marną kolacje a ona już przychodzi prawie naga... ::plask wczolo:
Zachowanie Deacon'a mi się nie podoba. On gra na dwa fronty. Najpierw podlizuje się Bridget, a za chwile myśli o Brooke i jej porodzie. ::kwasny::
Widać jaką nienawiść czuje Ridge do Massimo'a. Dobra był scena z tym szampanem. ::loll::
Cameya
Posty: 49
Rejestracja: 2007-08-11, 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cameya »

Kochani bardzo Was proszę powiedzcie mi, gdzie moge obejrzeć ten odcinek? Nie mogłam go dzisiaj obejrzeć bo miałam zajęcia :( bardzo proszę o odp. ::ok:: :: bow :: :: bow :: :: bow ::
Imagination is more important than knowledge.
Milagros
Posty: 274
Rejestracja: 2007-06-24, 18:39
Lokalizacja: woj.dolnośląskie

Post autor: Milagros »

Bridget dzisiaj strasznie przynudzała na tej kolacji z Deaconem :evil:
U niej wszystko zawsze musi się opierać na sexie ::kwasny::
Deacon to też dobrze udaje-przy żonie troskliwy ,czuły-a gdy ona wyjdzie-zaraz myśli
o Brooke.To jego wyobrażenie o jej porodzie nawet fajne było-przynajmniej przypomnieli
Thorne'a,bo go coś ostatnio nie pokazują :P
Ridge jest skończonym idiotą :twisted:
Może nie lubić Massima,ale gdy ten przysłał mu najdroższego szampana-mógł chociaż
udawać,że mu smakuje i podziękować.
Ale on zawsze musi zachować się jak ostatni kretyn ::plask wczolo:
Po minie Taylor wywnioskowałam,że była w szoku po czynie jej kochanego mężusia.
A widzieliście jak słodko pomachała Massimowi?
Tak mnie to rozśmieszyło,że cały czas się z niej ryłam! :zeby:
Co prawda była Brooke z Megan-ale tak szczerze to mam już dosyć jej ciągłych płaczów.
Brooke-weź się w garść,proszę :wink:
Miłość nie potępia- miłość oczyszcza i dźwiga.
(Henrik Ibsen)
Właśnie napisałam 300 post!
Lizzy
Posty: 1069
Rejestracja: 2007-04-12, 20:23
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Lizzy »

Szkoda że mamy tylko 1 odcinek w tym tygodniu ::kwasny:: . Wątek z Brooke jest już za nudny przydałoby się go jakoś odświeżyc ;) . Deacon spełnia marzenia Bridget a potem wciąż myśli o jej matce. Jak można mówic że się kogoś kocha tak podle go oszukując ::plask wczolo: . Ridge pokazał dzisiaj że jest niewychowanym chamem. Rozumiem, nie lubi Massima. Ale żeby tak popisywac tę niechęc i to w porządnej restauracji? ::plask wczolo: I a'propo nie dziwmy się końcowej scenie z Bridget. Wiadomo po kim ma ten chwyt na facetów :D .
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mareczek »

Dzisiejszy odcinek był nudny ponieważ:

- był Ridge i się puszył
- Bridget wariowała
- Deacon udawał
- Massimo i Sally tworzą udaną parę
- Megan i Brooke znowu rozmawiały o tym samym (co ja zrobię, jak będzie żyć moje dziecko)

I tyle...
Leon
Posty: 540
Rejestracja: 2006-12-25, 20:53
Lokalizacja: wiesz że nie?

Post autor: Leon »

No... a ja się tak martwiłem że znowu przegapiłem...
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Spodziewałem się, że odcinka nie będzie. Jednak był. :D

Deacon posłuchał Brooke i wrócił do żony i udawał, że ją kocha. Tak naprawdę nie wiem, kogo on kocha: Brooke, czy Bridget. Brooke mógł mówić o miłości - bo mógł pomylić to z zauroczeniem, a jak dowiedział się o dziecku, to upewnił się w swoich uczuciach. Z Bridget też nie jest taki sztywny - więc chyba też coś do niej czuje. Wydaje mi się, że on czuje co do dwóch kobiet naraz. Odpuścił sobie tylko Amber.
Ridge zachował się fatalnie w tak eleganckiej restauracji. Zachowywał się milion razy gorzej, niż Amber w czasie największej wpadki towarzyskiej! ::plask wczolo: ::plask wczolo: Tego się nie da komentować.
Brooke chyba będzie konsekwentna w swym postanowieniu. I bardzo dobrze. :D
B@r
Posty: 8481
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 35

Post autor: B@r »

No, dzisiaj wreszcie mieliśmy na jedynce show "Mustang Sally". :: bow ::
Prawda, że Sally jest bossska? :serce:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Kajeczka90
Posty: 108
Rejestracja: 2007-05-23, 17:55
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kajeczka90 »

Przyznaje.


Czekałam na tę scenę BARDZOOOO długo.
I wreszcie dzisiaj! ;D
Śmiechu co nie miara ;d ::cojest:: ::cojest:: ::cojest::
EVERYBODY LIES.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Sally dała czadu :D wreszcie nadszedł u nas ten odcinek.
Ale i Stephanei zaszalała jak nigdy nagle całując Massimo (miała jakoś krzywo peruke dziś bo jakby odstawała) a widzieliście zdjęcie jej i Massimo? To pewnie jakiś fotomontaz młodych aktorów. I wreszcie lektor musiał powiedziec Mojo -czyli tak jak niektórzy go nazywają bo Sally miała napój Mojo :twisted: Koszmar też jak odmieniają źle nazwisko Marone na Marona
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Cameya
Posty: 49
Rejestracja: 2007-08-11, 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cameya »

mnie sie tez Sally podobala :)
Imagination is more important than knowledge.
Beja
Posty: 1289
Rejestracja: 2007-06-06, 17:59
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Beja »

Haha, fajny dziś odcinek, choć tylko jeden. Sally :serce: A Massimo jak się śmiał ::loll::
anita42
Posty: 146
Rejestracja: 2007-05-08, 08:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anita42 »

Sally mnie powaliła! :: bow :: :lol: :serce: Nie mogłam uwierzyć, co ona wyprawia!
Ale ci scenarzyści powielają te same motywy non stop - przecież Massimo i Stefa to jakby powtórka tego, co było między Deaconem i Amber. Amber wybrała rodzinę, stabilizację i bezpieczeństwo, tak jak kiedyś Stephanie. Pewnie na starość Amber i Deacon będą jak Mass i Stephanie... ::plask wczolo: Z jedyną różnicą, że serce Massima przez 40 lat należy do Stefy, podczas gdy Deacona co 40 minut do innej ::plask wczolo:
bastet78
Posty: 240
Rejestracja: 2005-12-05, 22:31
Lokalizacja: Gdzieś tam

Post autor: bastet78 »

Sally to ma power :D :serce: :serce:
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 2006-09-13, 20:31
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Szogunka »

To było rewelacyjne! Z małym wyjątkiem: żałosny był telefon do Stephanie.
A propos wczorajszego odcinka - na miejscu Tay, dałabym Ridgowi popalić. Ona napaliła się na tego szampana! Odwróciła kieliszek, czekała i była zaszokowana zachowaniem męża.
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości