Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mareczek »

Dzisiaj ta statra wiedźma - Stephanie przeszła wszystkie możliwści arogancji i beszczelności :evil: Najpierw sama upokaża Brooke tworząc skandal a potem oskarża o wszystko Brooke :x ::plask wczolo: Co ta k...a sobie wyobraża, dzisiaj myślałem że rzucę butem w telewizor jak zobaczyłem dziób tej starej cholery :evil: Znowu napiszę: Nienawidzę Stephanie Forrester!

Co do Whipa, to dzisiaj mile mnie zaskoczył, zaimponował mi tym czynem, składam mu gratulację. ::rad::
Lizzy
Posty: 1069
Rejestracja: 2007-04-12, 20:23
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Lizzy »

Hmm z jednej strony Whip zachował się fajnie kryjąc dosyć niesmaczną prawdę ale z drugiej... czyżby nie chciał się wkręcić do rodziny i dostać dobre stanowisko? :twisted: A Stefa?Czy ona nie mogła załatwić tej sprawy z Brooke, kamerlanie, po cichu a nie w obliczu głodnych sensacji mediów? ::plask wczolo: sama przyniosi złą opinię firmie w końcu Brooke nie miała zamiaru powiedzieć o ciąży dziennikarzom ::plask wczolo: .
justyna18
Posty: 340
Rejestracja: 2007-02-16, 15:15
Lokalizacja: Z daleka..

Post autor: justyna18 »

Dziś to mnie Stephanie wkurzyła. Najpierw przed mediami odkrywa tajemnice Brooke a potem mów że ten skandal może zniszczyć firme. To po co ona go wywołała?? Tak to może by się nikt o tym nie dowiedział.
Whip nie zdziwił z tym swiom występieniem. Nie spodziewałam się tego. Myślałam, że może Deacon powie prawde ale to był by strzał do właśnej bramki. Dziwi mnie, że Rick i Bridget z takim spokoje to przyjeli.
Kamil
Posty: 564
Rejestracja: 2006-01-21, 20:38
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Kamil »

Wielka Ropucha Stefa mogłaby przejść na emeryturę, bo ma problemy sama z sobą i swoje frustracje musi wyładowywać na Brooke. Pewnie jej tak na prawdę zazdrości, np. jej wiedzy na temat ludzkiej seksualności, bo "namiętny pocałunek" Stefy z Massimem przypominał mi pocałunek dwóch kukieł-muppetów ::chytry::
Jednego nie rozumiem w tym wątku - czym oni się tak podniecają? Co za skandal, dyrektor domu mody jest w ciąży. Ściągnięcie Brooke tej pelerynki było wredne, ale sama Brooke zrobiłaby Stefie pewnie to samo, więc się nie czepiam ::jezyk:: Ale mam nadzieję, że ktoś niebawem utrze Ropusze nosa. Sally mogła wejść podczas tej konferencji i powiedzieć "przepraszam, że przeszkodzę, ale mam tylko małe ogłoszenie do dziennikarzy - jeśli ktoś jest zainteresowany faktem, że Cesarzowa Stefanie przez 40 lat nie wiedział z kim wybzykała Ridga, bo synem Erica nie jest, zapraszam do na konferencję do domu mody Spectra. Dla każdego gratis lunch" ::loll::

Poza tym to Bridget jest naiwna bardziej niż 7-letnie dziecko. Nawet nie zauważyła, że jej mąż wszędzie lata za jej matką? Nawet nie powiedziała do Deacona "chodź, idziemy", wychodząc z gabinetu Brooke, tylko sobie wyszła.

P.S. Kolejna wpadka - najpierw, gdy dziennikarka pyta Brooke czy może stanąć bokiem Deacon chce ją zabrać 'ze sceny', a chwilę potem, podczas transmisji, którą ogląda Mass, Brooke w odpowiedzi na to pytanie ... pozuje do zdjęć ::krzyw::
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Dzisiejsze zachowanie Stephani ciążko skomentować . To co ona wyprawia to obłęd ::plask wczolo: Sama doprowadizła do skandalu ( według jej mniemania ) a teraz rzuca wine na Brooke ::plask wczolo: I jeżeli ktoś niszczy firme to właśnie Stephani .
Eric dzisiaj się właściwie zachował ::ok::
Powiem wam ,że Logan mnie denerwuje ::jezyk:: Kobieta ma taką władze a nie potrafi jej wykorzystać ::plask wczolo: Powinna raz na zawsze wygnać z firmy Stephani aby więcej nie mogła w tym gmachu przebywać ( przecież ona i tak nic nie robi ) . Poza tym powinna zmienić nazwę firmy z FC na LC :mrgreen:
Milagros
Posty: 274
Rejestracja: 2007-06-24, 18:39
Lokalizacja: woj.dolnośląskie

Post autor: Milagros »

Dzisiaj tyle się wydarzyło,że nie wiem od czego zacząć ::kwasny::
Strasznie denerwują mnie Forresterowie.Jak można nazywać nienarodzone jeszcze dziecko
tragedią?!
Nikogo nie powinna obchodzić ciąża Brooke,ani tym bardziej to nie ma związku z firmą!
Stefa wyzywa Brooke od dziwek w obecności jej dzieci i pracownika firmy ,a następnie
przeżywa,że będzie skandal na łamach gazet :evil: To trzeba było o tym pomyśleć
wcześniej zanim ogłosiła tę nowinę na konferencji prasowej :x
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie dziś Eryk ::rad::
Bridget była bardzo zdziwiona tą sytuacją,ale jak to u niej-szybko jej przeszło.
Whip postąpił bardzo szlachetnie wybawiając Brooke z opresji,ale nie chce mi się wierzyć
w to,że robi to całkiem bezinteresownie.
Jemu o coś chodzi,a Brooke ma mu w tym tylko pomóc :wink:
Ciekawa jestem dlaczego to zrobił ::ke::
Miłość nie potępia- miłość oczyszcza i dźwiga.
(Henrik Ibsen)
Właśnie napisałam 300 post!
katarzynka
Posty: 719
Rejestracja: 2007-03-18, 16:12
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: katarzynka »

Myślę że przez Whipa przemawiają czysto egoistyczne pobudki - pozbawiono go stanowiska, więc poczuł się gorszy, a przyznając się do ojcostwa ma u Brooke dług wdzięczności, co może mu się przydać bardzo w zaistniałej sytuacji :twisted:
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Marisa »

Milagros pisze: Strasznie denerwują mnie Forresterowie.Jak można nazywać nienarodzone jeszcze dziecko
tragedią?!
Hmmm no w sumie Brooke powiedziała to samo o dziecku Amber i Ricka 8) . Niemniej jednak nie podoba mi się zachowanie Stephanie. Jeździ po Brooke, a sama święta nie jest. Nie mogę już znieść tych scenek z Massimo. Ciągle tylko rozmyśla o Stefie i Ridge'u ::plask wczolo:. Brooke fajnie wygląda w tej sukience i z tym brzuszkiem :mrgreen: .
Ridge: The only life I have, Brooke, I have with you.

Bridge <3 29.10
www.modanasukces.boo.pl/Forum
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 2006-09-13, 20:31
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Szogunka »

Wkurza mnie to zakłamanie. od kiedy nieślubne dziecko jest skandalem? :shock:
Czemu Stephanie wywołując skandal twierdzi że to wina Brooke?
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Misia
Posty: 1558
Rejestracja: 2006-09-10, 23:05
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Misia »

Dziwne,że nikt nie kapnął się jak często Deacon łazi za Brooke ::chytry:: Ciągle przecież u niej siedzi,pociesza itd.Stefa,czekam aż wywęszysz to ::jezyk:: To dopiero będzie skandal ::cojest::
Team Hunter:)A jak!
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Misiu, według mnie, Stephanie opuścił siódmy zmysł i poczucie zdrowego rozsądku, więc możemy troche poczekać, aż wydedukuje, że Deacon jest ojcem dziecka Brooke. Choć tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Sama seniorka rodu Forrester'ów poczuła dziś gorycz porażki. ale nie przyszło jej do głowy, że sama wywołała skandal. Nienawiść do Brooke jest u niej silniejsza, niż zdrowy rozsądek. I jeszcze obwinia o wszystko swojego męża - Eric się świetnie dziś zachował.
Massimo jest taki nudny. I skacze z kwiatka na kwiatek. Raz pomaga (pośrednio) Brooke, a potem jej nienawidzi. Wszystko zależy od danej sprawy. Odnoszę wrażenie, że według Massimo, Brooke nieświadomie pomaga mu odzyskać Ridge'a, a innym razem utrudnia. I miłość mu zaślepia prawdziwe oblicze o Stephanie. On ja idealizuje.
Deacon ma ostatnio intuicję. Jeśli mówi, że wobec Whip'a należy zachować ostrożność, to chyba trzeba patrzeć panu Jones'owi na ręce. :mrgreen: :mrgreen:
anita42
Posty: 146
Rejestracja: 2007-05-08, 08:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anita42 »

Zgadzam się z Kamilem i Misią, że Forrestery są jacyś nie teges, że nie zauważają nagłej zażyłości Brooke i Deacona i nie wyciągają odpowiednich wniosków. Rydż ze swoimi detektywistycznymi zapędami już dawno powinien co nieco zajarzyć. Czekam aż to się wreszcie stanie :mrgreen:
Poza tym zaraz po wyjściu z brookowego gabinetu Bridget albo kogoś innego z tej zgrai, kto nie zna prawdy o Brooke i Deaconie, Logan i Deacon zaczynają swoje przytulanki i gadaninę... Czy oni nie wiedzą, jak bardzo w tym budynku rozpowszechnione jest podsłuchiwanie :?: ::plask wczolo: Czy kolejny sekret ma wyjść na jaw w ten sposób? Czy oni niczego się nie uczą? :x Wrrrrr...
Co do Whipa, to przystojniacha jakich mało 8) Śliczne ma te usteczka, uśmiechy i miny. Rzeczywiście na jego tle Deacon wypada blado.
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 2006-09-13, 20:31
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Szogunka »

Mi zdecydowanie bardziej odpowiada typ urody Deacona niż Whipa. Ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje :wink:
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
anita42
Posty: 146
Rejestracja: 2007-05-08, 08:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anita42 »

Ach, może Deacon tylko chwilowo gorzej wyglądał. Może ma chłopak problemy z metabolizmem? ::loll::
bastet78
Posty: 240
Rejestracja: 2005-12-05, 22:31
Lokalizacja: Gdzieś tam

Post autor: bastet78 »

Whip ma wredny typ urody i od razu widać,że to kombinator i podrywacz Ble. Deacon jest fajny.

A Massimo dzisiaj z tym tekstem do Ridge'a "...chodź ze mną synu". ::cojest:: ::loll:: :zeby:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości