Eurowizja

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Spodziewałem się że ona wygra z powodu popularności, ogólnie nie znam raczej tych piosenek (oglądałem tylko wynik), ale na tle wszystkich można powiedzieć że cieszy mnie jej wygrana, życzę jej jak najlepiej, wolę ją niż Queens
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 2006-01-15, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Isis była dzis przecudna .Świetna wzruszająca piosenka .Brawo, wreszcie mamy jakies szanse na Eurowizji ::rad::
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
DeaconFan
Moderator
Posty: 11944
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 13
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ja głosowałem na Man Meadow, ale nawet dobrze, że wygrała ta Isis. Lepsza ona, niż ta fałszywa i samolubna Natasza. :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ja głosowałem na Izabelę Kopeć. Miała bardzo ciekawy utwór, mimo, że nie przepadam za operą. Wahałem się, czy poprzeć ją, czy Isis Gee. Dobrze, że wygrała Isis, wg mnie ma duże szanse przejść przez półfinał.
Zdziwił mnie rezultat głosowania jurorów. 10 punktów dla Plastic, to był dla mnie szok, ponieważ ich utwór uznałem za największy kicz, spośród wszystkich dzisiejszych prezentacji. To głosujący telewidzowie mieli lepszy gust. ::ke::
Szkoda, że nie było A. Orzecha. On najbardziej mi się kojarzy z ESC. I powinien był poprowadzić dzisiejsze show. :wink:
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Czy Orzech będzie prowadził konkurs Eurowizji w maju :?:
justyna18
Posty: 340
Rejestracja: 2007-02-16, 15:15
Lokalizacja: Z daleka..

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyna18 »

Dobrze, że Isis wygrała. :: bow :: Ma super piosenke. Jak dla mnie to najgorszą piosenke miały dziewczyny z Queens i Natasza Urbańska.
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 2007-12-22, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

Ja i tak nie oglądałem tych eliminacji i eurowizji tez nie będe oglądął bo to kompletna kupa i szimra ale ciesze się że wygrała Isis.
Marisa
Posty: 1512
Rejestracja: 2005-10-31, 21:58
Lokalizacja: Katowice

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marisa »

Zapomniałam dodać, że bardzo podobał mi się występ Stachurskiego i Ingrid :serce: . A zepsuty mikrofon sprawił, że występ był jeszcze bardziej efektowny :zeby: :serce:
Ridge: The only life I have, Brooke, I have with you.

Bridge <3 29.10
www.modanasukces.boo.pl/Forum
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 2006-06-30, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

Isis...Kto jest właściwie?Mógłby mi ktoś przybliżyć ją, bo nie znam... ::jezyk:: Dobry był pomysł z tymi chmurami ::ok:: Nataszka-bardziej mi się podobało w necie jak słuchałam, powiem szczerze, ona się nie słyszała na żywo i nei do końca było ok :P Myślałam, że już niczym mnie nie zaskoczy, ale ten ubiór... ::jezyk:: Ale ten tekst Nataszy był świetny ::loll:: Jednak najlepsza piosenka wieczoru co wcale nie Nati czy Isis, ale Superhero :serce: Tak! ::krzyw:: Zawiało takim eurowizyjnym popem za którym bardzo się stęskniłam, Sandra miala już okazję być na estońskiej Eurowizji, szkoda, że się nie udało :( Jeszcze mi się podobała piosenka ,Do Something' grupy Plastic :) Życzę Isis powodzenia w maju ::chytry:: :D
mysia
Posty: 268
Rejestracja: 2007-06-23, 18:21
Lokalizacja: ze snów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mysia »

Jak dla mnie żadna piosenka z konkursu nie była rewelacyjna dzisiaj już żadnej nie pamiętam i do żadnej nie chce wrócić. Nataszy poprostu nienawidzę :evil: i cieszę się, że nie wygrała ta dziewczyna powina zmienić taktykę, bo sam talent nie wystarcza mogłaby wzbudać więcej sympati i być milsza. Ciesze się z wygranej Isis miała bardzo ladny głos i wykonała piosenkę z sercem, Margo też niczego sobie a reszta to poprotu tragedia ::kwasny::
"Myśl patrząc na niebo. Na gwiazdy. I nie pomyl ich z tymi, które odbijają się na powierzchni stawu"
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Zerknąłem na Pudelka a tam tak obsmarowali Isis że szok ::kwasny::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Kitty
Posty: 868
Rejestracja: 2006-07-30, 16:26
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kitty »

Głosowałam na Isis. Miała piękna piosenkę i pięknie zaśpiewała. Wzruszyła mnie. :)
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 2007-12-22, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

sam talent nie wystarcza
Żeby Natasza go jeszcze miała... ::loll:: ::loll:: ::loll::
Gabra-Sheila
Posty: 2572
Rejestracja: 2006-06-30, 16:08
Lokalizacja: Jedlicze

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gabra-Sheila »

MrPukwa pisze:
sam talent nie wystarcza
Żeby Natasza go jeszcze miała... ::loll:: ::loll:: ::loll::
Ma 8) Ale faktycznie ten układ choreograficzny Nataszy jakiś dziwny był ;/ Janusz mógłby coś lepszego wymyślić ::jezyk:: Z Chorwacji na Eurowizję pojedzie...75 Cents :mrgreen: ::loll:: Zaciekawiło mnie to ::chytry::
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 2007-12-22, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

W RMFie była mowa o kimś kto bedzie reprezentował Iralndie na Eurowizji. Podobno powiedział że kompletnie nie ma talentu muzycznego więc ma duże szanse na wygraną. ::loll:: Albo może ja cos niedokładnie zrozumiałem...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość