Klan

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

No to trzeba zerkać na Klan jeśli ostatni sezon :) i jeszcze ciekawe z tą śmiercią Rysia.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Chyba jakieś sprostowanie ostatnio było, bo oni kończą nagrywanie tego sezonu już w kwietniu, ze względu na Euro - bo wtedy nie będzie emisji. A po wakacjach Klan normalnie wraca.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Adex-fan Brooke pisze:No to trzeba zerkać na Klan jeśli ostatni sezon :) i jeszcze ciekawe z tą śmiercią Rysia.
Klan jest podzielony na sezony? W ogóle to tak jak już pisałem takie plotki o zdjęciu Klanu są już od lat i nigdy nic z tego nie wynika.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11944
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 13
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

No, ale nie na takie jak amerykańskie seriale prime time czyli np sezon I, II, III, tylko sezon 1997/1998, sezon 1998/1999... Sezon obejmuje w przypadku "Klanu" okres od września do czerwca (no teraz chyba do maja).
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Chyba to dziele nie na sezony się upowszechnia. Parę dni temu na Medialinku trafiłem na określenie "13 seria Na dobre i na złe". Czyli serial emitowany jest już trzynasty rok. Trochę inaczej jest z sezonami np "Rancza" czy "Rodzinki.pl", gdzie w jednym roku są 2 sezony.

O tej likwidacji "Klanu" pisze sama TVP, więc takie plany są dosyć poważne. Nie zdziwię się jednak, że nadawca się z planów wycofa, bo TVP znana jest z tego, że często zmienia swoje priorytety.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

DeaconFan pisze:No, ale nie na takie jak amerykańskie seriale prime time czyli np sezon I, II, III, tylko sezon 1997/1998, sezon 1998/1999... Sezon obejmuje w przypadku "Klanu" okres od września do czerwca (no teraz chyba do maja).
Właśnie o to mi chodziło. Czyli jednak chyba nie kończą Klanu? Informujcie kiedy ostatnie odcinki z Rysiem, chciałbym zobaczyć :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ja czytałem, że po śmierci Ryśka Grażyna najpierw będzie wiadomo że w depresji itp ale że potem będzie kogoś miała. Gdyby kończyli serial to po co rozbudowywaliby jej wątek?

Ryzyko jest takie że z aktora grającego Ryśka mogą wziąć przykład inni i zacząć odchodzić, szukać czegoś innego. Z 2 strony nie każdy ma taki super własny biznes jak on :

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/rysiek ... 40067.html

http://www.pomponik.pl/plotki/news-rysi ... nId,378446

:wink:
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Rysio umrze na skutek urazu czaszkowo - mózgowego, po bójce w szpitalu z ... złodziejem 8) Jak do tego dojdzie? Otóż podczas remontu mieszkania klienta, Ryszard dostanie zawału serca. Dzięki szybkiej pomocy, trafi do szpitala. Kiedy Lubicz będzie wracał z łazienki, zatrzyma go tajemnicza nieznajoma która za wszelką cenę będzie chciała go powstrzymać przed wejściem do sali. Jednak nasz bohater zobaczy złodzieja który kradnie rzeczy pacjentom i wejdzie do środka! 8) Dojdzie do szarpaniny, podczas której złodziej popchnie Rysia a ten uderzy o metalową krawędź łóżka...... :roll:

To wszystko wydarzy się w odcinku 2235, który zobaczymy 22 Lutego
Żródło: Świat Seriali

Cały "Klan", potencjalnie dobra akcja całkowicie spaprana ::plask wczolo: ::loll:: :D To się zapowiada bardziej komiczniej niż dramatyczniej ::loll:: Mogli go poprzez ten zawał uśmiercić a nie wymyślać jakąś idiotyczną bójkę w szpitalu..... :roll: ::plask wczolo:
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Pewnie jeszcze puszczą okropną ścieżkę dźwiękową, typową dla "akcji" w Klanie i wszyscy znów będą się smiać ::kwasny::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Widziałem artykuł i już wyobrażam sobie te żarty jak Rysiek ginie w szlafroku i kapciach ratując czyjąś portmonetkę ::rad:: czy nie lepiej aby zmarł w objęciach Grażynki? hmm
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Adex-fan Brooke pisze:czy nie lepiej aby zmarł w objęciach Grażynki?
Pewnie że byłoby znacznie lepiej. Marzy mi się scena a'la śmierć Taylor z 2002 roku ::rad::
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Skisły pisze:Pewnie że byłoby znacznie lepiej. Marzy mi się scena a'la śmierć Taylor z 2002 roku
To za długie na Klan :lol: ::kwasny::

Ech, to żałosne jak ten serial NIC nie robi. Aktorzy tam tylko chodzą i mówią, nie ma żadnej akcji oprócz ew. mimiki bądź muzyczki (nawiasem mówiąc fatalnej). Jedynie Maciek ostatnio rozwalił monitor :roll:
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Mareczek pisze: To za długie na Klan :lol: ::kwasny::

Heh, niestety :lol: Znając życie to by nam to w 99% opowiedzieli a tylko w 1% pokazali :roll: :lol:
DeaconFan
Moderator
Posty: 11944
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 13
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Po co tak kombinować z jakimiś bójkami ze złodziejami w szpitalu? :roll: To ja sam wymyśliłbym lepsze, bardziej dramatyczne rozwiązanie wątku Ryśka...
Ostatnio widziałem bardzo dziwną scenę z Maćkiem i z tą jego Martynką i jakimś jeszcze dziwnym kolesiem, który ciągnął gdzieś tą Martynę, natomiast Maciek ciągnął ją w drugą stronę i krzyczał coś tam, żeby ją zostawił. :roll: Coś czytałem, że teraz Maciek jest w jakimś trójkącie miłosnym. Scenarzyści chyba trochę już przesadzają pakując aktora w takie wątki. ::kwasny::
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Tak, Maciek w tej chwili ma najbardziej rozbudowany wątek. Jest on, jest Martynka, są dzieci z downem ze szkoły, jest ten pseudopedofil, nauczycielka Maćka, Kasia latająca po mieszkaniu i na niego krzycząca, a Rysiek za nimi :lol:

Mareczku, masz w 100% racje! Tam aktorzy tylko chodzą i mówią, nic poza tym :lol:

A Rysiek już dzisiaj źle się czuł, w zapowiedziach widzieliśmy, że w poniedziałek, to dopiero będzie się działo, sama drabina zostanie :mrgreen: :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość