Klan

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Przyznam, że dziwią mnie te wyniki :roll: :arrow: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... ia-i-Julia
DeaconFan
Moderator
Posty: 11944
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 13
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ogląda ktoś regularnie Klan, albo chociaż śledzi co się tam dzieje?
Ja słyszałem o dwóch wątkach:
1) Bożenka decyduje się zachować dziewictwo do ślubu i składa śluby czystości :roll:
2) Darek po raz nie wiem który zdradza Czesię z postacią graną przez Adę Fijał - Karoliną

Czyli jednym słowem - żenada ::kwasny::

Ludzie nie wiedzą co jest naprawdę dobre (czytaj: PM)... :roll:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

DeaconFan pisze:Ogląda ktoś regularnie Klan, albo chociaż śledzi co się tam dzieje?
Ja! :P
Ale przyznam, że oglądam to z przyzwyczajenia. Moge otwarcie stwierdzić, że w tym serialu nie dzieje się NIC. Równie dobrze można to nazwać "Trudnymi sprawami" tylko, bez kłótni :roll: Gra aktorów jest coraz bardziej słaba, żałosna... Nie wiem kto pisze te wątki, ale naprawdę są one coraz bardziej przewidywalne i nudne.

Jeszcze z dziwnych informacji dotyczących Klanu to Daniel Olbrychski dołącza do obsady! :shock: http://www.swiatseriali.pl/seriale/klan ... nId,637025
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »


Spadłem z krzesła :lol: ::loll:: ::loll:: ::ke:: ::cojest::

Na Sadybie pojawi się ... więlbłąd!

Więcej o tym: http://www.swiatseriali.pl/seriale/klan ... nId,642313

Jak dla mnie w tym momencie serial sięgnął zupełnego dna ::plask wczolo: Już "Złotpolscy" byli poważniejsi. :roll: :roll: Chyba lepiej aby jak najszybciej zniknął z anteny :wink: Czas najwyższy ::kwasny::
DeaconFan
Moderator
Posty: 11944
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 13
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ja się pytam co tak znakomitych i wielkiej klasy aktorów jak Daniel Olbrychski, lub Krzysztof Tyniec, a w M jak Miłość śp. Andrzej Łapicki, lub Artur Barciś przekonuje do grania w tego typu produkcjach? M jak Miłość jeszcze trzyma jako taki poziom, ale Klan... Przecież to parodia telenoweli. ::plask wczolo:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

DeaconFan pisze:Ja się pytam co tak znakomitych i wielkiej klasy aktorów jak Daniel Olbrychski, lub Krzysztof Tyniec, a w M jak Miłość śp. Andrzej Łapicki, lub Artur Barciś przekonuje do grania w tego typu produkcjach? M jak Miłość jeszcze trzyma jako taki poziom, ale Klan... Przecież to parodia telenoweli. ::plask wczolo:
Pewnie kasa
DeaconFan
Moderator
Posty: 11944
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 13
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

No raczej, ale dla mnie rola Olbrychskiego w Klanie jako nowego adoratora Grażynki to jego całkowity upadek... Jeszcze się przyznaje do tego, że kiedy tylko może z pasją śledzi losy Lubiczów. :lol:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja też uważam że to żenada i wstyd dla niego, nie mówiąc już o tym że w ogóle nie pasuje do niej.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Grisza
Posty: 1042
Rejestracja: 2010-09-26, 00:37
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grisza »

Ja osobiście nie jestem fanem Klanu, ale szanuje go, bo jest nadawany w tym kraju już 15 lat. Wiadomo, pewne kroki scenarzystów czy producentów nie bd już tak dobre, ale wręcz błędne. Nie zapominajcie ze Klan głównie oglądają osoby w wieku starszym wieku, i spotkanie w telenoweli Olbryskiego czy Tyńca to prawdziwa gratka. Wolą tych aktorów, niż młodych i sztucznie grającym plastikowych aktorów
Grisza :)
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Oglądam, bo oglądam i tyle :P
Wiecie, że wyrzucili Ryśka z czołówki :D
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Ostatnio dużo się dzieje, Ciocia Stasia upija się pączkami z likierem, Jeremiaszek myśli, że go zdradza, Kasie pobili w szkole, wokół tego fajny wątek, wcześniej Krystyna chodziła do rektora w sprawie likwidacji jej instytutu, Maciek udowadnia wszystkim, że jest dorosły :lol:
sharkinator
Posty: 610
Rejestracja: 2010-02-26, 21:13
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sharkinator »

Damians pisze:Ostatnio dużo się dzieje, Ciocia Stasia upija się pączkami z likierem, Jeremiaszek myśli, że go zdradza,
Nie ma to jak ostre igraszki z 80-latką 8)

Maciek się ożenił z tą swoją czy nie?>
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

sharkinator pisze:Maciek się ożenił z tą swoją czy nie
Nie dostali zgody sądu. :P
Tiril
Posty: 2868
Rejestracja: 2007-02-15, 21:47
Lokalizacja: z Bergen

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tiril »

Damians pisze: Kasie pobili w szkole, wokół tego fajny wątek,
Z jego powodu własnie zaczęłam znów zerkać na "Klan", zapowiada sie ciekawie.
I’m your dream, make you real
I’m your eyes when you must steal
I’m your pain when you can’t feel
Sad but true
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

O dziwo nawet pokazali to jak ją okładały dziewczyny a nie tylko opowiedzieli...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] i 0 gości