Clarke Garrison

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Despina
Posty: 687
Rejestracja: 2011-04-20, 21:59
Lokalizacja: Miami

Post autor: Despina »

Aktor stracił mój szacunek jak miesiąc niecały po tragedii wystąpił w reality show włoskim. :roll:
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 3386
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 30

Post autor: BeLieF »

Być może miał już wtedy podpisany kontrakt na występ i jego złamanie mogłoby być trudne. Trzeba też ten aspekt wziąc pod uwagę.
Awatar użytkownika
Despina
Posty: 687
Rejestracja: 2011-04-20, 21:59
Lokalizacja: Miami

Post autor: Despina »

BeLieF pisze:Trzeba też ten aspekt wziąc pod uwagę.
Tak jak i aspekt miłości do kasy i parcia na szkło i wykorzystywanie tragedii aby wziąć na litość a aktor podobno jest zagorzałym katolikiem. :roll:
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 2005-08-27, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Forrester »

A wracając jeszcze do postaci Clarka, to oczywiście fajna sprawa, że on się potem zmienił, chociaż najlepszą rolę miał na początku. Wtedy był zdolnym projektantem, miał dwie piękne, chyba najpiękniejsze wówczas kobiety w serialu (Margo i Kristen - mowa o tej pierwszej aktorce, która ją grała), a do tego lubił mieszać i intrygować :zeby:

Pamiętacie jak oszukiwał Kristen, że kupuje dla niej dom? Oczywiście nic takiego nie miało miejsca, bo był bez kasy i ją wkręcał pokazując jakiś fałszywy apartament :lol: Chyba nic nie namieszałem, to było już tak dawno, ale pamiętam, że była taka akcja :)
"Moda na sukces" - serial, który nigdy nie będzie miał swojego końca.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5415
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)

Post autor: mailo »

Forrester pisze:
Pamiętacie jak oszukiwał Kristen, że kupuje dla niej dom? Oczywiście nic takiego nie miało miejsca, bo był bez kasy i ją wkręcał pokazując jakiś fałszywy apartament :lol: Chyba nic nie namieszałem, to było już tak dawno, ale pamiętam, że była taka akcja :)
Tak pamiętam i dlatego niby chciał kasę. A tak naprawdę Margo go szantażowała bo była z nim w ciąży. Poza tym specjalnie dała na imię dziacku Mark bo to było połączenie imion Margo+Clark. Ale chyba nikt się nie domyślił na początku :lol:
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 2005-08-27, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Forrester »

On chyba chciał tą kasę właśnie na to dziecko, żeby raz zapłacić potężną sumę i mieć spokój od niego :lol: Jak wiemy po latach obudziły się w nim ojcowskie uczucia, a Mark też wrócił do LA, aby poznać ojca, pomimo sprzeciwów Margo :lol:
"Moda na sukces" - serial, który nigdy nie będzie miał swojego końca.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Post autor: Adex-fan Brooke »

Despina pisze:Aktor stracił mój szacunek jak miesiąc niecały po tragedii wystąpił w reality show włoskim. :roll:
Hunter Tylo też jakoś szybko ogarnęła się po śmierci syna, grała dalej w B&B oraz nawet były jakieś videa z planu gdzie była w doskonałym żartobliwym humorze. Cóż każdy sobie jakoć radzi aby żyć dalej...
Świetny był wątek Marka, Clarke'a i CJa, ale niestety bardzo krótki. Clarke po rozsypaniu się gangu Spectra wydawało się, że jakoś będzie jeszcze bliżej z Jackie i jej bandą, ale to też jakoś nie wyszło.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Awatar użytkownika
DeaconFan
Posty: 12117
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 33

Post autor: DeaconFan »

Adex-fan Brooke pisze:Hunter Tylo też jakoś szybko ogarnęła się po śmierci syna, grała dalej w B&B oraz nawet były jakieś videa z planu gdzie była w doskonałym żartobliwym humorze. Cóż każdy sobie jakoć radzi aby żyć dalej...
Dokładnie. Trzeba żyć dalej. Moze czuł, że to mu pomoże jakoś ruszyć dalej ze swoim życiem. Ludzie różnie się zachowują w obliczu śmierci bliskiej osoby.
Osobiście nie widzę, żeby McVicar miał jakieś mega parcie na szkło i kasę. Od B&B się odciął zupełnie, rzadziej gdzieś występuje...

Co do dawnych wątków Clarke'a to mi się najbardziej podobał ten z 1996, z mafią, która porwała C.J.'a i Clarke w wyniku bójki spadł z gangsterami ze wzgórza z napisem Hollywood. :)
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
DeaconFan
Posty: 12117
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 33

Post autor: DeaconFan »

Dość często w aktualnie emitowanych na Player odcinkach wspominana jest Sally, jednak nikt nie wspomina o Clarke'u. Zupełnie nie wiadomo co się z nim stało. Czy nadal pracuje w Jackie M jako projektant? Wygląda na to, że nie, a więc postać Garrisona po prostu wyparowała. :roll: Podobnie Whip. ::kwasny:: Uważam, że takie "wyparowanie" postaci bez wyjaśnienia to nie tylko brak szacunku ze strony twórców dla wieloletnich widzów, ale też dla aktorów, którzy wcielali się w te role. ::ysz::
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 2010-10-20, 20:06
Lokalizacja: Białystok

Post autor: bosskicinu »

Niestety da się to zauważyć. Clarke'a już nie ma od połowy 2009 roku, kiedy u nas to było ze 3 lata temu. Szkoda bo mógłby dalej pojawiać się w Jackie M. i ewentualnie projektować. Whip też właśnie wyparował bez słowa.

A w Jackie M. to chyba jedynymi pracownikami (prócz statystów) są tylko Nick i Jackie. Już nawet Owen nie pojawia się. Kiedyś to sporo osób tam pracowało : Bridget, Whip, Stephanie, Pam, Agnes.
Forrester
Posty: 887
Rejestracja: 2005-08-27, 20:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Forrester »

Zawsze bardzo lubiłem postać Clarka i żałowałem, że zmarnowano jego potencjał, bo mógł być niezłym czarnym charakterem (te intrygi przeciwko Kristen jeszcze w latach 80-tych gdy romansował z Margo...), ale później zrobili z niego wspaniałego ojca... Szkoda, że nie postawili też zbytnio na wątek jego pracy, bo by przecież zdolnym projektantem i mógł chociażby bardziej konkurować z Ridge`m. Od połowy lat 90-tych już w ogóle praktycznie z nikim nie romansował i zrobił się trochę nudny. Niemniej jednak szkoda, że od 2009 roku go nie ma, nawet epizodycznie nie wrócił :(
"Moda na sukces" - serial, który nigdy nie będzie miał swojego końca.
Awatar użytkownika
B@r
Posty: 8955
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Wiek: 37

Post autor: B@r »

A czy ktoś pamięta, że on swego czasu podrywał Stephanie?? :D
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 1017
Rejestracja: 2007-08-10, 09:55
Lokalizacja: Niderlandia
Wiek: 41

Post autor: Marcus »

Tak, to chyba było na samym początku, jeszcze chyba zanim zaczął interesować się Kristen. Nie przypomnę sobie teraz, czy pamiętam to z TVP (o ile te odcinki były tam w ogóle puszczane :? ) czy widziałem to gdzieś na YouTube :wink:
Ostatnio zmieniony 2020-09-29, 20:33 przez Marcus, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje ulubione seriale: Moda na sukces, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Post autor: Adex-fan Brooke »

Oczywiście, pierwszy tego typu trójkącik matka -córka :D Clarke nawet całował się ze Stephanie.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Post autor: Adex-fan Brooke »

https://www.youtube.com/watch?v=qAXLOB57UH8
Najnowszy długi wywiad z Danielem McVicarem
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
ODPOWIEDZ