Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet/Vidoc TV)

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.

Czy Finn powinien utrzymywać jakiś kontakt ze swoją biologiczną matką?

Czas głosowania minął 2024-04-11, 21:20

Tak
7
50%
Nie
5
36%
Trudno powiedzieć/nie mam zdania
2
14%
 
Liczba głosów: 14
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Ale malkontenci z Was. Mnie ostatnie odcinki bardzo mi się podobały, bo jednak coś się w nich dzieje. Mamy trzy równoległe wątki, co jeszcze pół roku temu wydawało się rzeczą niemożliwą. Super się ogląda docinki Brooke i Taylor, zabawne są mini intrygi Caroline, dobrze patrzy się na szczęście u Steffy i całkiem ciekawie rozwija się relacja Mayi i Ricka. Brooke znów popełniła błąd i musi go ukrywać, Hope przegrała życie i użala się nad sobą w sposób tak żenujący, że aż śmiać się chce. Jedyne co mi się nie podoba to brak konsekwencji w prowadzeniu wątków i cała masa pustych dialogów, które nic nie znaczą w dłuższej perspektywie. Najbardziej to widać na przykładzie Thorne'a, który w jednym miesiącu chce walczyć o FC, później oznajmia, że to nie dla niego, potem znów ingeruje w wizję Thomasa, a gdy wyniki spadły krytykuje Ricka i sprzeciwia się jego rządom. Podobnie Thomas, który nagle nie znosi Loganów, mimo, że rok wcześniej uwielbiał Brooke. Rozbawiło mnie, gdy zarzucił Rickowi, że matka uratowała mu skórę tym co potrafi najlepiej - rozbieraniem się. No fajnie, ale jeszcze rok temu Thomas zrobiłby wszystko, że Brooke sie przed nim rozebrała :lol: Takich detali jest oczywiście więcej, mogą razić najbardziej uważnych widzów - ale pamiętajcie, że to jednak tylko opera mydlana. Sporo ludzi ogląda odcinki wybiórczo, co wykorzystują scenarzyści, pozwalając sobie na takie niedociągnięcia.
paw pisze:Te śluby to teraz zwykle odcinki gdzie nic się nie dzieje
A co takiego działo się na ślubach w poprzednich latach? Nie mówię tutaj o ceremoniach przerwanych, tylko takich, które z założenia miały mieć szczęśliwe zakończenie. Zawsze jest nudna przysięga, emocjonalne wyznania miłości, krojenie tortu i spotkanie w minimalnym gronie rodziny. Od lat nic się w tej kwesti nie zmieniło. Śmiem twierdzić, że w porównaniu z tragicznym ślubem Marcusa i Dayzee, byle jakim i robionym na szybko ślubem Brooke i Ridge'a oraz fatalnie przygotowanym, nieodszłym ślubie Hope i Liama, w tym dzisiejszym działo się bardzo dużo.
paw pisze:nawet jak coś wymyślą innego to nie wnosi to nic ciekawego
Dla mnie wjazd na motorze był bardzo ciekawy, bo czegoś takiego jeszcze w serialu nie było. Zresztą sama idea ślubu w ogrodzie przed prawdziwym domem, a nie w studiu w pełni mnie satysfakcjonuje. Zaproszenie piosenkarki, która wykonuje znaną nam już piosenkę "Next to you" też było innowacyjne, bo jednak nie przypominam sobie takiego akcentu na innych weselach. Co najwyżej ktoś z rodziny śpiewał - Phoebe, Amber, Macy itp.
Adex-fan Brooke pisze:Wyglądała beznadziejnie, co innego Felicia kilka lat temu
To oczywiście kwestia gustu, dla mnie to Felicia wyglądała źle. Jej suknia na cieniutkich ramiączkach wyglądała jak koszula nocna, a ten czarny materiał na głowie sprawiał wrażenie, jakby nie zdążyła wysuszyć włosów i miała jakiś ręcznik. Steffy wyglądała świetnie i oryginalnie. Ten komplet (bo nie można tego nazwać suknią) świetnie oddawał jej zadziorny charakter i osobowość. Poza tym skoro chciała wjechać na ślub na motorze, to musiała mieć spodnie. Cała jej stylizacja była dobrze przemyślana, te rzemyki na dłoniach, czarne paznokcie (jeden palec z czymś złotym) i super kolor kwiatów, pasujący do pięknej sukni Taylor. Fajnie, że porwali się na coś innego, a nie kolejną nudną białą suknię ślubną :)
paw pisze:bohaterowi przychodzą ubrani jak do pracy
O ile na paru poprzednich ślubach rzeczywiście tak było, to akurat w przypadku ślubu Steffy i Liama nie mogę się z tym zgodzić. Bill nie chodzi do pracy w marynarce, Taylor wybiera stonowane żakiety, a nie seksowną suknie, Thomas nigdy nie nosi muchy. Nie wiem co mieliby ubrać na ten ślub - wyglądali elegancko, a chyba o to chodzi. Gdyby nagle założyli suknie balowe z cekinami rodem z "Dynastii", byliby przebrani, a nie ubrani.
paw pisze:ten motocykl na tym maleńkim podjeździe nie wypadł najlepiej
Trudno Ci dogodzić ::loll::
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mojego narzekania tutaj nie było. Ślub mi się podobał (takie uroczystości mi sie w "MnS" podobają, nieważne czy udane czy nie), bo był - jak to opisujesz Mareczku - inny, bardziej niekonwencjonalny. Sceneria mi się podobała, suknia Steffy była dziwna, ale pasująca do jej zadziorności. Jeśli chodzi o ubiór, to bardziej krytykowałbym tu panów, panie akurat wyglądały ok, adekwatnie do plenerowych okoliczności. Niektórzy panowie, to jak bardziej do pracy. Liam mógł się bardziej postarać - przy innych okazjach wyglądał ładniej. I mógłby pozbyć się kilkudniowego zarostu.

Oglądam odcinki z Cabo na Nowa TV i muszę się z Tobą Mareczku zgodzić w jednym. Thomas sie oświadcza Hope, potem zapomina o niej i nie wraca do wydarzeń z przełomu 2011 i 2012 roku. To jest też ta niekonsekwencja. Rozumiem, że on reprezentuje frakcję Taylor, ale mógłby być bardziej obiektywny.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

No i dziś znowu po odcinku ulgi powrócili Liam i Steffy przynudzać i słodzić, zachowywać się sztucznie i zapychać odcinek do zemdlenia... Potem porucznik, który w głowie ma już tylko hot dogi wymyśla na jakiejś dziwnej podstawie, że Bill musiał być pijany a do tego hipokrytka, która zabiła kobietę po alkoholu sęp Taylorzyca, ostatnio znana jako starościna znowu musi czepiać się nie swoich spraw. W poprzednim odcinku natomiast irytowała Myrna... tzn Maya :P Inne kandydatki przechodziły prawdziwą selekcję (chociaż i tak wygrała ta co najlepiej podlizała się Hope) a Maya siedziała puszczać uśmieszki do Ricka i czując się już pewnie jak nie wiem kto, nie dziwię się, że Caroline ją tak traktuje, to jest szczyt bezczelności ze strony Ricka i samej Mayi, kwalifikacji zero a chętka na karierę jest. Do tego ten cielakowaty Carter, który raczej nie pali się za bardzo pomóc Caroline bo jest tylko nudną kupą mięśni. Żal Olivera, że durzy się nadal w Hope a ona patrzy na niego tylko z jakąś litością, wolę jednak już oglądać zdołowaną Hope niż aby ktoś do znudzenia emanował radością.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Starościna rzeczywiście trochę jak sęp krąży i oczywiście musiała podsłuchać rozmowę Brooke z Bakerem i to jeszcze przy pomocy Pam (!) :roll: Zastąpiła Stephanie nie tylko u boku Ericka, ale też w tym ciągłym nękaniu, wtrącaniu się w życie innych i moralizowaniu. Teraz będzie standard - wszystko wróci do normy bo Brooke i Bill uznają to co zrobili za błąd, Katie będzie szczęśliwa, wszystko wróci do normy ale ktoś coś podsłucha i wybuchnie bomba :lol:

Co do Aspen to chyba już jakieś żarty, że co chwilę tam przenoszą akcję serialu (Jeśli w ogóle można nazwać "akcją" nudne wywody Liama i Steffy na temat swojej "wielkiej miłości")
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

mailo pisze:Jeśli w ogóle można nazwać "akcją" nudne wywody Liama i Steffy na temat swojej "wielkiej miłości"
Po prostu Steffy i Liam jako następcy Brooke i Ridge'a musieli wypełnić lukę po ich nudnych pogawędkach w łóżku :mrgreen:
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Hehe no można tak powiedzieć chociaż Brooke i Ridge często komentowali jeszcze wydarzenia z serialu, inne wątki i bohaterów. A te dzisiejsze wywody to już nic kompletnie nie wniosły i jeszcze ten bezsensowny telefon Taylor do Steffy który też nic nie wniósł. Dziwne to było
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 2010-10-20, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

No trochę się dzieje w tym serialu ostatnio. Na pewno rok 2013 jest jak na razie lepszy niż cały 2012. Przede wszystkim wielowątkowość tutaj góruje. U Steffy i Liama sielanka, udane małżeństwo póki co (choć trochę za dużo było tych scen w Aspen, momentami wiało nudą, choć bardzo ich lubię razem). Hope niech daruje już sobie użalanie się nad sobą i Liamem i może niech spróbuje znowu szczęścia z Oliverem ;>

Katie bardzo zapunktowała dla mnie, że zaakceptowała związek Steffy i Liama.

Taylor jest świetna w obecnych odcinkach. Wciąż węszy i wie, że Brooke ma dużo za uszami. Świetne są jej konfrontacje także z Donną, która chyba przyzna jej ostatecznie rację po tym jak zobaczyła Brooke i Billa razem. Natomiast powrót Billa do Katie totalnie na siłę. Wiadomo, że chciał być z Brooke i że ciągnie go do niej, ale tu przewagę ma jednak troska o zdrowie żony a także dziecka.

Irytująca postać jaka ostatnio się pojawiła to porucznik Baker, który kiedyś świetnie prowadził różne kryminalne śledztwa a teraz zajmuje się takimi błahostkami a w głowie mu tylko hot dogi i pączki...
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

bosskicinu pisze:Katie bardzo zapunktowała dla mnie, że zaakceptowała związek Steffy i Liama.
Katie nie miała tutaj wyjścia. Liam ożenił się ze Steffy i nie pozostało jej nic innego, jak zaakceptować ten fakt. Dobrze, że pogratulowała im. Wydaje mi się jednak, że w duchu nadal kibicuje Hope.

Działania Caroline z charytatywnym pokazem służą tylko i wyłącznie odseparowaniu Mayi od Ricka. Zebranie funduszy jest na drugim planie. Ale robi to w takim pośpiechu, że stawia mężczyzn przed faktem dokonanym. Takich rzeczy się nie robi - mieli prawo odmówić pomocy w realizacji jej pomysłu. A zgodzili się tylko dlatego, że pokaz ma być wieczorem. Zachowanie Caroline jest delikatnie mówiąc - nieprofesjonalne.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dawidku czasem mam wrażenie, że Ty to z taką powagą komentujesz wszystko :lol: Przecież tu na połowę rzeczy trzeba przymknąć oko :P
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ja też na wiele rzeczy w serialu tym i innych patrzę z przymkniętym okiem, ale komentuję, bo oceniam postępowanie bohaterów i staram się konfrontować serial z rzeczywistością i moimi opiniami. Moje komentarze są dosyć poważne, mim iż wiem, że to serialowa fikcja i to mocno naginająca logikę :D
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

bosskicinu pisze:Nchoć trochę za dużo było tych scen w Aspen,
Niedługo odcinki będą wyglądały tak:

(zebranie w firmie Forresterów):

Erick: Mamy dużo pracy. Trzeba przygotować pokaz w Aspen.
Brooke: Steffy nie przyjdzie?
Taylor: Nie, wyjechała z Liamem i małą Aspen do Aspen. Jeżdzą tam co miesiąc, bo mają tyle wspomnień...
Caroline: Mam nadzieję, że z ich córeczką Aspen wszystko dobrze. A ty, Brooke, wybrałaś imię dla dziecka?
Brooke: Myślałam nad Aspen, ale żeby nie powtarzać to może Aspen Junior? Albo Aspen Aspen?
Caroline: Świetny pomysł. Ja chcę następny charytatywny pokaz zorganizować też w Aspen. Poza tym wezmę tam ślub z Rckiem, urodzę tam dziecko i nazwę je Aspen. Na cześć mojej ciotki Caroline, bo dowiedziałam się że też kochała Aspen, jeździła tam co roku.
Erick: Co u Katie? Dawno jej nie widziałem.
Taylor: Załamała się po utracie Billa dlatego wysłałam ją do sanatorium do Aspen. Tam jest takie wspaniałe powietrze...

:roll:
Freez
Posty: 76
Rejestracja: 2014-12-10, 19:39
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Freez »

Niby jest ta wielowątkowość w nowych odcinkach i to jest na plus, aczkolwiek bardzo mi brakuje Stephanie i Ridge'a.. To już nie jest ta sama Moda.. Przeniesienie uwagi na młodsze pokolenie może być ciekawe na chwile, a i ta para Brooke Bill nie pasuje mi.
Onyks
Posty: 388
Rejestracja: 2007-05-26, 10:16
Lokalizacja: nie pamiętam

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Onyks »

Caroline dokonała cudu, stworzyła jedyny na świecie pokaz bielizny niemal bez bielizny. To powinien być raczej pokaz piżam. dobrze, że chociaż nie było trzech osób równocześnie na wybiegu, co często miało miejsce w poprzednich latach.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Nie wiem czy zauważyliście, ale już nie robią z Caroline typowej ,,blondynki''.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Robi pisze:Nie wiem czy zauważyliście, ale już nie robią z Caroline typowej ,,blondynki''.
Już zaczynam się gubić w tych jej coraz nowszych odsłonach :lol: Ogólnie zniszczyli tę postać.
Ostatnio zmieniony 2017-03-17, 22:41 przez mailo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości