Bieżące odcinki (RED GO/Red Carpet/Vidoc TV)

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.

Czy Finn powinien utrzymywać jakiś kontakt ze swoją biologiczną matką?

Czas głosowania minął 2024-04-11, 21:20

Tak
7
50%
Nie
5
36%
Trudno powiedzieć/nie mam zdania
2
14%
 
Liczba głosów: 14
kamilabuziaczek
Posty: 350
Rejestracja: 2008-07-01, 21:08
Lokalizacja: Piastów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilabuziaczek »

Mamy już w polskich odcinkach nowego Ridge'a jak, się wam on podoba?
Ostatnio zmieniony 2017-10-19, 22:45 przez kamilabuziaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Ronn Moss był sztywny, ale jednak to był prawdziwy Ridge, idealnie pasujący do Brooke 8)
Freez
Posty: 76
Rejestracja: 2014-12-10, 19:39
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Freez »

Jako, że Ridge jest moją ulubioną postacią w serialu :) Nowemu dam szansę, chociaż ciężko się będzie przyzwyczaić, że Ronna, już nie ma..
Pojawienie się Ridge'a daje szansę na nowe wąrki
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Na razie jest za wcześnie na ocenę nowego Ridge'a. Nowy odtwórca roli pojawił sie dopiero w 2 odcinkach i na razie jest mi obojętny. Pytanie tylko, czy zmieni się sam Ridge?

Zastanawiam się nad decyzją Hope o zerwaniu współpracy z Fullerami. Wydaje mi się, że jakąkolwiek decyzje by podjęto, to Wyatt raczej nie zrezygnuje z walki o Hope, szczególnie przed wypowiedzeniem sakramentalnego "tak". Nie wiem, czy decyzja o odseparowaniu się jest dobra - na pewno na zerwaniu kontraktu stracą pracownicy firmy Quinn. Sam Wyatt raczej by się dostosował do nowej sytuacji. Rozmowa z Liamem świadczy o tym, że chce nie tylko pomóc firmie, ale też kalkuluje, jak by tu najlepiej wyjść z całej sytuacji.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Poza Ridge'm jest wreszcie nowa czołówka z nim, Aly, Quinn i Wyattem. Jak wam się podoba? Wreszcie brak Taylor i Steffy :P :D Nowy Ridge z tyłu robił wrażenie podobnego z przodu niestety nie jest podobny. Głos też znacznie inny, ale jak napisał Freez to mimo wszystko szansa na nowe wątki i dalszy ciąg historii pary Bridge.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Adex-fan Brooke pisze:Wreszcie brak Taylor i Steffy
Może nie ma Taylor i Thomasa, ale Steffy na szczęście została ::chytry::
Freez
Posty: 76
Rejestracja: 2014-12-10, 19:39
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Freez »

Kiedy widzi się sceny Brooke i Ridge'a przypominają się stare dobre odcinki z TVP1 i od razu chce im się kibicować, chociaż nie zawsze tak w moim przypadku było. Nie lubię Billa, dlatego wolę, by R był partnerem Logan. Zastanawiające jest to, że matka bardziej się stara o Wayatta niż on sam o swoje sprawy
Wreszcie brak Taylor i Steffy
Pewnie wrócą.
Ostatnio zmieniony 2017-10-20, 23:31 przez Freez, łącznie zmieniany 1 raz.
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 2010-10-20, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

Generalnie nowy Ridge odniósł na mnie pozytywne wrażenie. Samo wejście jego mi się podobało, tajemniczy klimat i ta muzyczka. Lepsze miał wejście nawet od Caroline czy Wyatta, którzy też mieli efektowne. Thorsten Kaye wydaje się być dobrym aktorem. Ciężko będzie się niektórym przyzwyczaić do nowego Ridge'a. W końcu to Ronn Moss przez 25 lat go odtwarzał. Choć ja sam nie byłem nigdy fanem jego, często nawet irytował. Zobaczymy jak z tą rolą poradzi sobie Kaye, trzeba dać mu szansę. Ogólnie cieszę się, że Ridge w końcu wrócił bo jego postać jest bardzo ważna i on powinien być w tym serialu. Pytanie tylko co dalej z nim i Brooke, czy wybaczy ona mu te porzucenie podczas miesiąca miodowego ? Trzeba pamiętać, że jest jeszcze Bill, który chce odzyskać Logan. Po za tym Ridge nie ma pojęcia nawet o ich romansie. Zapewne będziemy mieć rywalizację Ridge vs Bill, liczę na ciekawy rozwój akcji i konkretne konfrontacje między tymi panami a nawet jakaś bójka może ? :D

Dobrze widzieć znowu Steffy. Ciekawe sceny między nią a Quinn. Zapewne Steffy ulegnie i przyleci do Los Angeles by spotkać się z Liamem.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Nadal nie mam zdania na temat Ridge'a, Daję szanse aktorowi i nie oceniam go negatywnie. :wink:

Powtarza się motyw z listem do kogoś z państwa młodych. We Włoszech Liam przeczytał, że Hope od niego odeszła i nie zwrócił uwagi na to, że ktoś inny napisał ten list. Teraz dziewczyna nawet nie spostrzegła się, że to nie Liam napisał "zaproszenie do domku", tylko ktoś inny. Dziewczyna jest tak zakochana, że bezkrytycznie uwierzyła w treść i poleciała do niego. ::plask wczolo: Czy naprawdę Hope i Liam maja problem z czytaniem i rozpoznawaniem pisma ukochanej osoby? Z logicznym myśleniem tez jest problem. :D
Uważam, że teraz powinni się pobrać. Ten ślub odsunąłby młodego Spencera od Steffy. Rozumiem, że dziewczyna boi się, że rywalka jej odbierze chłopaka, czuje się niepewnie, jak córka Ridge'a jest w pobliżu. Wcześniejsze zrywanie ślubów miało sens, dzisiejszy też może i ma, ale lepiej byłoby, gdyby oboje sobie wszystko wyjaśnili i się pobrali. A Hope ucieka, nie chce zmierzyć się ze sprawą, chociaż wielokrotnie walczyła ze Steffy.
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 2010-10-20, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

Dawidek pisze:Powtarza się motyw z listem do kogoś z państwa młodych. We Włoszech Liam przeczytał, że Hope od niego odeszła i nie zwrócił uwagi na to, że ktoś inny napisał ten list. Teraz dziewczyna nawet nie spostrzegła się, że to nie Liam napisał "zaproszenie do domku", tylko ktoś inny. Dziewczyna jest tak zakochana, że bezkrytycznie uwierzyła w treść i poleciała do niego. Czy naprawdę Hope i Liam maja problem z czytaniem i rozpoznawaniem pisma ukochanej osoby? Z logicznym myśleniem tez jest problem.
Całkowita racja. Hope nawet nie wyczaiła, że to Quinn podsunęła ten list, choć widziała jak ta ukradkiem chciała szybko wyjść z pokoju. Ogólnie to które to podejście do ślubu Hope i Liama ? 5 czy 6 ? Muszą zrozumieć w końcu, że małżeństwo widocznie nie jest im pisane, bo zawsze coś się zdarzy. To, że Hope uciekła, gdy tylko zobaczyła Liama i Steffy, świadczy o jej słabości. Powinna była tam wpaść i dowiedzieć się o co chodzi a tak to sama sobie jest też winna. I dobrze niech leci z Wyattem na te Hawaje, może w końcu da mu szansę.
paw
Posty: 542
Rejestracja: 2014-12-04, 14:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paw »

Niestety jak dla mnie scenariusz kuleje, wątki są powtarzane prawie jak w zasadzie kopiuj-wklej :) Nie ma emocji, realizmu czy niespodzianki. Nawet nie chciało się wymyślić, że Hope widziała swojego narzeczonego w objęciach Steffy czy całującego, teraz rozmowa jest zdradą, podobnie jak smsy z Deaconem :lol: Wg mnie zmierza to w strasznie marnym kierunku, kiedyś to nawet jak ślubów nie było to jakieś były do tego powody, po za tym wszystko było dość dramatycznie podkreślane, łączone z muzyką. Quinn jest jedyną postacią ciekawszą, aczkolwiek wątek też miewa kiepski, połączony z synem. Nie rozumiem jak można tak marnotrawić markę MnS, kiepskimi scenariuszami, to idzie na cały świat... Szkoda.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Zgadzam się z Twoją opinią paw, to nie jest ta jakość MNS do jakiej przywykliśmy (my co oglądają serial od jego początków)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Obecny scenariusz "MnS" jest inny, niż ten 20 lat temu. Scenarzyści tworzą sytuacje, wątki, możliwości, których potem nie wykorzystują. Scenariusz nie ma w pełni wykorzystanego potencjału.

Dzisiaj odniosłem wrażenie, jakby pominięto kilka odcinków. Odcinek świąteczny - wydaje mi się, że to nie był szczyt możliwości. Wszystko zamknęło się chyba w jednym odcinku (chyba, że jeszcze coś zobaczymy w poniedziałek). Nie było też wszystkich bohaterów. Jakoś skromne są te święta 2013 u Forresterów. Mimo wszystko, podobało mi się, jak każdy świąteczny odcinek.
Fajne było to, że pokazano Felicię, Kristen, Tony'ego i RJ'a. :D Ten ostatni był największym zaskoczeniem. :wink:
bosskicinu
Posty: 797
Rejestracja: 2010-10-20, 20:06
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bosskicinu »

Odcinek świąteczny jest zawsze godny skomentowania. Mi podobały się obecne święta. W porównaniu z zeszłorocznymi, były bardzo radosne. Dobrze, że Stephanie była mimo wszystko dużo wspominana przez rodzinę. Miło było widzieć Felicię, Kristen i Antonio. Steffy tak naprawdę mogła zostać do świąt w mieście by spędzić je właśnie z rodziną. Faktycznie największym zaskoczeniem był R.J, który wciąż jest mały bo ile ma lat 10-12 ? Czyżby SORAS go nie dotknął i może będzie dorośleć normalnie ? Dziwne skoro, od Hope jest młodszy tak naprawdę o 2 lata a Alexandria jest z tego samego rocznika co on a już jest dorosła. :|

Ogólnie widać, że powrót Ridge'a zaczyna wnosić coś ciekawego do fabuły. Między nim a Rickiem podczas zebrania było widać, że obaj wciąż nie przepadają za sobą i myślę, że Ridge będzie chciał pozbawić tamtego ze stanowiska. Więc szykuje się znowu rywalizacja między nimi.

Kolejna rywalizacja to napewno będzie Ridge vs Bill. Ciekawe było jak Forrester zastał Spencera w domu Logan. Teraz się dopiero dowiedział o romansie tych dwojga i coś mi się zdaje, że to go ponownie odsunie od Brooke.

Kolenym motorem napędowych tych odcinków jest Quinn, która dużo miesza i intryguje. Takiej postaci potrzeba. Jej sceny z Donną również mocne są, liczę na coś więcej między nimi. Niech powalczą o Erica nawet :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Podobają mi się konfrontacje między Donną a Quinn. Jestem po stronie tej pierwszej.

Spodziewałem się ostrzejszej wymiany zdań między Ridge'm a Bilem. :D

Liam jest zdeterminowany, by odzyskać Hope. Dziewczyna powinna zauważyć jego wolę walki. Bo młody Spencer - mimo ewidentnych błędów w przeszłości - teraz doskonale wie, czego chce.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości