Reality Show

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

B@r pisze: 2024-03-14, 21:55
mailo pisze: 2024-01-10, 09:56 @B@r Ponawiam pytanie
Widziałem trzy odcinki "Farmy" i mi się odechciało, miałem też mało czasu. Teraz jak internet zalało, kto wygrał, wątpię, że nadrobię. Słyszałem też, że zadania były ponawiane i że ogólnie trochę żenada. Znudziło mi się to dokładnie jak "Hotel Paradise".
Tobie się podobała ta edycja? Z czytania w necie wyczuwam trochę ustawek, znając tv.
Zgadza się ja też przerwałem. Też mi się wydaje że ustawka pod Amandę , do tego męczący montaż , przeskakiwanie ze sceny na scenę . Już się pogubiłem też w intrygach i sojuszach. Za mało farmy w "Farmie" po prostu .
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Kto ogląda "The Traitors - Zdrajcy" i jak wrażenia? Dziś kolejny odcinek...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ja oglądam właśnie teraz leci :) Ciekawy program , przypomina mi Agenta. Mogłaby być większa tajemnica jakby jeszcze widzowie nie wiedzieli kto jest zdrajcami.
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1704
Rejestracja: 2007-03-08, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 11
Wiek: 33

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Faceci ogólnie słabiej kłamią więc Alex nie wziął się do roboty jak to Dominika powiedziała i nie nawiązywał bliższych relacji. Wystawił się na ostrzał. Fajny program, trzyma w napięciu.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Całe szczęście, że wywalili Dorotę. Tylko niepotrzebnie utrudniała zadania swoim pi...leniem bez sensu. Jak już łaziła po tej kuchni i zwracała na siebie uwagę, a jak nikt nie reagował to rzuciła deską 😂to był szczyt żenady.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Trochę specyficzna ta Dorota, wszystkim grała na nerwach, ale także kilka innych co odpadli na początku byli irytujący. Smutne było jak wywalili surfera bo był tak niesprawiedliwie zaatakowany. Szkoda mi też, że odpadła zdrajczyni Dominika (kibicowałem jej trochę). Ogólnie fajny program, lubię takie. Ciekawe czy będzie druga edycja. Program różni się od Agenta tym że zdrajcy nie sabotują zadań tylko muszą się kryć z tym kogo eliminują nocą, trochę może szkoda, że nie mącą jeszcze więcej.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Adex-fan Brooke pisze: 2024-05-11, 02:37 Ciekawe czy będzie druga edycja.
Ma być druga edycja. Ruszył casting: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... a-castingi .
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Bardzo trudne mieli dziś zadanie w "Zdrajcach". Nic dziwnego, bo final już za tydzień. Piotr się jednak nie uchował.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

I jak po finale? Kibicowałem zdrajcy czyli Oldze ale niestety pod koniec odpadła, szkoda. Na pocieszenie wyleciał też ten dziwoląg Manae i swoim wulgarnym, dziecinnym zachowaniem po odpadnięciu pokazała, że słusznie. Poza tym nie przykładała się do zadań, wszystko miała wiecznie w dupie.
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1704
Rejestracja: 2007-03-08, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 11
Wiek: 33

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Manae zyskała w moich oczach dopiero na sam koniec, kiedy chciała już po prostu podzielić się tą kasą i zakończyć to, jak sama trafnie przyznała że chodzi chyba o to żeby zamieszać im w głowach i żeby się wyrżnęli wzajemnie. Justyna i Stanley postanowili tego dokonać, przyznali się na live po finałowym odcinku że zmówili się żeby wykopać ostatnią lojalną i mieć więcej kasy do podziału między siebie. Fajnie. Stanley dużo je to więcej kaski mu się przyda, plus na mieszkanie. Sierotka Justyna na chorą siostrę i tak zebrała pieniądze ze zrzutki. Od początku przypominała sierotki w Mam talent które miały ckliwą historyjkę i zawsze wygrywały program. Olga prawdziwy zwycięzca.
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Rozumiem, że się jej pozbyli dla kasy, ale zrobili to zgodnie z zasadami programu w głosowaniu według regulaminu. A odpaść można albo z twarzą, jak Olga, albo kompletnie bez klasy jak Manae mówiąc że im życzy "żeby się zesr...li". Przegrywać też trzeba umieć moim zdaniem. Rozumiem żal, ale po co chamstwo?
Artur
Posty: 433
Rejestracja: 2017-01-24, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 3

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

mailo pisze: 2024-05-23, 06:59 Na pocieszenie wyleciał też ten dziwoląg Manae
@mailo w tej twojej wypowiedzi nie ma chamstwa?
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

@mailo , co masz na myśli, pisząc o kimś "dziwoląg"?
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Chodzi, że dziwnie się zachowywała, marudziła, nie chciała wykonywać zadań, wybrzydzała. Dziwna była po prostu. Tak samo Dorota zwracała na siebie uwagę, specjalnie mieszała, tworzyła sztuczne konflikty, głośna. @Dawidek a ty oglądałeś?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Re: Reality Show

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja również kibicowałem zdrajcom w tym programie bo jakoś byli ciekawsi i zachowywali się lepiej od innych o dziwo. Program kojarzy się z "Agentem", nie wiem jednak czy tam nie było lepiej bo tam widzowie nie wiedzieli kto mąci i tam faktycznie mieli mącić a tu tylko manipulować odnośnie głosowania, to trochę mało jak na miano zdrajcy... Może ulepszą coś w drugiej edycji? Program mi się podobał, będę oglądać drugą edycję. Ciekawe czy będzie jesienią już? Justyna i Mane były dla mnie irytujące, Stanley może być.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości