Brooke vs Taylor

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Bartus610
Posty: 259
Rejestracja: 2011-10-30, 10:41
Lokalizacja: Polska
Wiek: 30

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Bartus610 »

Chłopie ja nie mam za co cię przepraszać, błagam cię nie rozśmieszaj mnie bo to już hit całkowity. Nic źle nie znoszę a już na pewno opinie nic nie znaczącej dla mnie obcej osoby.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Adex-fan Brooke »

Powtórzę post z wczoraj: "gdzie Ty widzisz obrażanie i co uważasz za niezgodne z faktami? Mów konkretniej bo takimi tekstami to Ty obrażasz."
Potem dodałeś, że jestem niezrównoważony... dziecinne obracanie kota ogonem, którego postanowiłem nie zignorować, ale może mogłem...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Bartus610
Posty: 259
Rejestracja: 2011-10-30, 10:41
Lokalizacja: Polska
Wiek: 30

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Bartus610 »

Kończę te dyskusje. Życzę zdrowia 😁
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Adex-fan Brooke »

Również życzę...
Pytanie do pozostałych: jak wam się podoba Krista w roli Taylor jako rywalki Brooke? Czujecie ten sam vibe co z Hunter? Wg mnie byłoby ok, gdyby nie to że ona gra Taylor w wersji nastolatki.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1803
Rejestracja: 2007-03-08, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 35

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: PetroPython »

Ja tylko powiem, że podziwiam zaciekłość z jaką Adex "walczy" ze wszystkimi od 20 lat, mnie przez tydzień nie chciałoby się tak wysilać... Godne podziwu. Co do postaci to wiadomo że nigdy nikt tu święty nie był tym bardziej Taylor, więc to określenie jej jest śmieszne ale antyfan(i) lubi(ą) go używać by podnieść wyżej moralnie swoją ulubienicę Brooke. A kultowe jest to określenie "Zgodne z faktami", to czytam chyba w co drugim poście tej osoby ::rad::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dziękuję 😎💪 może napisałeś to szyderczo, ale biorę jako komplement. Mnie też śmieszy, że od 20 lat powtarza się ten sam styl rozmów odbiegający od faktów i jak braknie argumentów to takie zakończenie jak teraz Bartus610. Mnie w sumie też bawi, że ciągle powtarzam podobne rzeczy, no ale to mają do siebie fakty, że nie ulegają zmianom. Bardziej powinno dziwić dlaczego zakłamywanie powraca. Powiedzenie święta Taylor to nawet przeszło do serialu jako kpina z tej postaci. Ono nie ma na celu dodania moralności Brooke 😆 skąd ten pomysł? Brooke broni się sama...no i na szczęście świętej nigdy nie zgrywała, grzeszki na swoim koncie ma i pierwsza jest je w stanie przyznać.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Bartus610
Posty: 259
Rejestracja: 2011-10-30, 10:41
Lokalizacja: Polska
Wiek: 30

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Bartus610 »

PetroPython pisze: 2026-06-04, 17:57 Ja tylko powiem, że podziwiam zaciekłość z jaką Adex "walczy" ze wszystkimi od 20 lat, mnie przez tydzień nie chciałoby się tak wysilać... Godne podziwu. Co do postaci to wiadomo że nigdy nikt tu święty nie był tym bardziej Taylor, więc to określenie jej jest śmieszne ale antyfan(i) lubi(ą) go używać by podnieść wyżej moralnie swoją ulubienicę Brooke. A kultowe jest to określenie "Zgodne z faktami", to czytam chyba w co drugim poście tej osoby ::rad::
No oczywiście, że nawet w swoim "najlepszym" czasie nie była święta. Święci to są w niebie 🤣
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Adex-fan Brooke »

Świętość jej była przecież od zawsze ironią.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Bartus610
Posty: 259
Rejestracja: 2011-10-30, 10:41
Lokalizacja: Polska
Wiek: 30

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Bartus610 »

A teraz pytanie z innej beczki. Które związki Brooke I Taylor najbardziej lubiliście ? :)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Adex-fan Brooke »

Brooke z Ridge'm, Thornem i Ericem to moje ulubione, aczkolwiek lubiłem jej chemię z Deaconem a co do Taylor to kibicowałem jej w parze z Whipem, Hectorem i Piercem (ale z Piercem to nie był związek).
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Bartus610
Posty: 259
Rejestracja: 2011-10-30, 10:41
Lokalizacja: Polska
Wiek: 30

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Bartus610 »

Ja Brooke najbardziej lubiłem z Erickiem to pierwsze małżeństwo i z Nickiem.
Dawidek
Administrator
Posty: 10451
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiek: 44

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Dawidek »

Do @Adex-fan Brooke i @Bartus610 . Czy mam cacytować Wam wszystkie zwroty, które ocierają się o ataki personalne, których regulamin nie dopuszcza? Zawiniliście tutaj obaj. Nie będzie ostrzeżeń.

@B@r , , ja też nie biorę udziału w tych wymianach ciosów, Obserwuję z boku, rola zobowiązuje. :wink:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 18303
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiek: 41

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Adex-fan Brooke »

Nie podoba mi się takie podejście do sprawy, ja się nie bawię w żadne ciosy, komentuję wątki z serialu i nie wyzywam od niezrównoważonych oraz jeśli coś zarzucam to uzasadniam to w przeciwieństwie do osób, które odwracają kota ogonem, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania i udają ofiarę.
Lepiej Dawidku włącz się do rozmów jak chcesz utrzymać to forum jako żywe i odpowiedz na pytanie, które zadałem wcześniej odnośnie Kristy i jej chemii z KKL jako Taylor vs. Brooke.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Bartus610
Posty: 259
Rejestracja: 2011-10-30, 10:41
Lokalizacja: Polska
Wiek: 30

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Bartus610 »

Ze swojej strony przepraszam za wszelkie " przecinki " . Co do Taylor widziałem nowe aktorki dla mnie to jak inne postacie ale ja ogolnie nie lubie bardzo recastów więc
Dawidek
Administrator
Posty: 10451
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiek: 44

Re: Brooke vs Taylor

Post autor: Dawidek »

Adex-fan Brooke pisze: 2026-06-05, 09:45 Nie podoba mi się takie podejście do sprawy, ja się nie bawię w żadne ciosy, komentuję wątki z serialu i nie wyzywam od niezrównoważonych oraz jeśli coś zarzucam to uzasadniam to w przeciwieństwie do osób, które odwracają kota ogonem, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania i udają ofiarę.
Do tego odniosę się we właściwym temacie, czyli "Sprawy forum".
Adex-fan Brooke pisze:Lepiej Dawidku włącz się do rozmów jak chcesz utrzymać to forum jako żywe i odpowiedz na pytanie, które zadałem wcześniej odnośnie Kristy i jej chemii z KKL jako Taylor vs. Brooke.
Krista jako aktorka przypomina fizycznie Hunter, to był udany recast. Ciężko mi powiedzieć,czy jest chemia między nią a KKL. Same postacie mają ogromny bagaż skomplikowanych relacji między nimi. Była chemia między KKL a Hunter, tutaj może być gorzej z racji, że nowa aktorka weszła "w buty" postaci po wielu latach.
ODPOWIEDZ