M jak miłość

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

Post autor: wiwi »

Wow, ale niespodziankę mi zrobiłeś B@r! Super fotki! Piotr i Paweł są o wiele przystojniejsi w rosyjskiej wersji :) Bracia Mroczkowie jakoś mi się nie podobają ::jezyk::
Awatar użytkownika
B@r
Posty: 8955
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Wiek: 37

Post autor: B@r »

Rosyjscy bliźniacy są wspaniali 8) !
Awatar użytkownika
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

Post autor: wiwi »

Ja bym najchętniej obejrzała scenę z bliźniakami :)
Ostatnio zmieniony 2006-03-30, 18:45 przez wiwi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 2005-08-21, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Oleg »

Też chciałem o tym napisać , ale B@r mnie ubiegł. Ja też oglądam "Lubov kak lubov" :serce: :serce: :serce:
Mam pytanie, bo "M jak miłość" nie oglądam, ale orientuję się mniej więcej... Czy "Marek" też na początku był czarnym charakterem :?:
W Panoramie mówili, że czołówka jest podobna...ciekawe w którym miejscu. Piosenka inna (ale fajna), jedynie zdjęcie jest podobne.
Awatar użytkownika
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

Post autor: wiwi »

Czy Marek był czarnym charakterem nie jestem pewna... Coś mi się wydaje, że faktycznie był, ale nie oglądałam M jak Miłość od pierwszego odcinka. Wiem, że na pewno HAnka na początku była czarnym charakterem ;)
Awatar użytkownika
B@r
Posty: 8955
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Wiek: 37

Post autor: B@r »

Oleg, Marek Mostowiak był właśnie na początku trochę zbuntowany i działał na przekór.
Podpalał skręty, itp. :mrgreen:
Wszystko w Rosji jest narazie jakw Polsce. Sceny takie same. Np. w Polsce Marta z Łukaszem też była na hamburgerach i spotkali Jacka i też gadali i Gwiezdnych wojnach, Małgosia tak samo spotkała Michała Łagodę, itp. 8)
Awatar użytkownika
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

Post autor: wiwi »

B@r, że Ty takie rzeczy pamiętasz jak o czym gadali jedząc hamburgery :) To było kilka lat temu! Nieźle :)
Awatar użytkownika
B@r
Posty: 8955
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Wiek: 37

Post autor: B@r »

wiwi pisze:B@r, że Ty takie rzeczy pamiętasz jak o czym gadali jedząc hamburgery :) To było kilka lat temu! Nieźle :)
Bo Marta to moja luba :serce:
Nagrywam z nią sceny i często do nich wracam.
Hanka też była czarnym charakterem! Chciała omotać sobie Marka żeby zemścić się na rodzinie Mostowiaków! Myślała, że przed laty Basia z Lucjanem spowodowali wypadek przez który jej rodzice zginęli! A prawda była taka, że oni znaleźli się na miejscu wypadku i zdążyli wyciagnąć z tego samochodu małą Hanię! I Hanka dowie się prawdy dopiero po świństwach jakie wyrządzi ::kwasny::
Np. powiedziała Marysi, że jej ojcem jest Zenon Łagoda, a nie Lucjan Mostowiak! Po tej wiadomości Marysia poroniła.

Marta z Jackiem i Łukaszem niedługo wyjadą nad jezioro w Rosji. U nas w Polsce pojechali na Mazury ::jezyk:: W 7 odcinku pojawi się Norbert Wojciechowski!
Awatar użytkownika
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 2006-02-03, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Marek Forrester »

Nawet to oglądam :D Troche "Lubov kak lubov" troche "Pierwsza miłość" ale staram sie wybierać PM. Czołówka jest ohydna według mnie!!!!!!
Nobody does it better
Awatar użytkownika
Kokoszka
Posty: 306
Rejestracja: 2005-11-05, 01:07
Lokalizacja: ...

Post autor: Kokoszka »

Odkąd nie ma mojego Jacusia w MJM i nie ma większej nadziei, że będzie to przestałam oglądać MJM.
Ten rosyjski Jacek też niczego sobie :serce:
Jeśli nie rozumiesz woni, esencja Cię nie zadowoli...
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 2005-08-21, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Oleg »

Bar, a skąd wiesz co będzie :roll: :?: Może zapodzasz jakimś adresem www :?:
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5415
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)

Post autor: mailo »

W wersji rosyjskiej są o wiele ładniejsze aktorki. U nas jak widzę Martę albo Marysię to mam ochotę przełączyć na inny kanał;)
Awatar użytkownika
B@r
Posty: 8955
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Wiek: 37

Post autor: B@r »

Polska Marta jest cudna! :serce:
To wszystko dzięki aktorce Dominice Ostałowskiej.
Uwielbiam ją, śledzę jej twórczość i oglądam z nią każdą pozycję jaka tylko jest możliwa.
Wielką radością był dla mnie wieczorek potycki w którym brała udział Dominika na którym byłem na żywo! :serce:

[ Dodano: 2006-03-19, 22:50 ]
Oleg pisze:Bar, a skąd wiesz co będzie :roll: :?: Może zapodzasz jakimś adresem www :?:
Bo wszystko tam jest jak w polsce.
Scenariusze przekładane są na język rosyjski.
Porównałem odcinek 1 polski i 1 rosyjski i identyczne.
Wkleję polskie streszczenia.

Odcinek 6

Krzysztof nadal okłamuje rodzinę, ale żona już mu nie ufa. Tymczasem przestępcy wciąż nie dają mu spokoju.
Maria kontynuuje próby chóru. Czy Krzysztof ma prawo do zazdrości o dyrygenta?
Hanka w dalszym ciągu igra z uczuciami Marka. Do czego doprowadzi jej intryga?
Jacek odwiedza Martę i Łukasza. Jak zakończy się wspólna kolacja?

Odcinek 7

Mostowiakowie przygotowują się do wizyty Zenona Łagody. Obawy Barbary nie potwierdzają się, spotkanie przebiega w sympatycznej atmosferze. Nagle jednak zostaje zakłócone przybyciem nieoczekiwanego gościa...
Hanka dostaje pracę w przetwórni Łagody. Dlaczego dziewczynie tak zależy na tej posadzie?
Dresiarze w dalszym ciągu nachodzą Krzysztofa. Zduński ma nadzieję, że znalazł sposób na rozwiązanie swoich problemów.
Jacek namawia Martę na wspólny wyjazd. Czy kobieta się zgodzi?

Odcinek 8

Plany Krzysztofa na załatwienie kredytu okazują się nierealne. Zduński próbuje w inny sposób pozbyć się dresiarzy i płaci za to wysoką cenę...
Marta bardzo obawia się spotkania z Norbertem. Czy mężczyzna może zagrozić przyszłości jej i syna? Jacek ponawia zaproszenie nad jezioro.
Hanka próbuje przypodobać się rodzicom Marka. Czy zdobędzie ich zaufanie?
Małgorzata spotyka się z Michałem. Chłopak ma zamiar coś jej wyznać...

Odcinek 9

Lucjan wybiera się do Gródka, by odwiedzić córkę.Maria jest przygnębiona z powodu coraz częściej przydarzających się jej rodzinie nieszczęść. Kobieta podejrzewa, że mąż ukrywa przed nią jakiś poważny problem. Decyduje się szczerze porozmawiać z Krzysztofem.
Hanka rozmawia z Markiem o ślubie. Chłopak nie jest jeszcze gotowy na założenie rodziny. Czy pod wpływem rodziców zmieni zdanie?
Zenon Łagoda pokazuje synowi dom, w którym spędził dzieciństwo. Po raz pierwszy szczerze rozmawia z Michałem na temat przeszłości.
Jacek ponawia zaproszenie na Mazury. Czy Marta zdecyduje się wyjechać?

Odcinek 10

Maria zwierza się Tomaszowi z finansowych kłopotów swojej rodziny. Tomasz oferuje pomoc. Czy Zduńscy skorzystają z propozycji przyjaciela?
Marta, Łukasz i Jacek spędzają miłe chwile na Mazurach. Atmosfera zmienia się, gdy rozmowa schodzi na temat ojca Łukasza.
Marek oznajmia rodzicom, że oświadczył się Hance. Barbara i Lucjan są zadowoleni. Jaka jest reakcja siostry Marka, Małgorzaty, na tę wiadomość?
Piotr decyduje się odwołać przyjęcie urodzinowe. Czy Paweł poprze decyzję brata?
Agrawka21
Posty: 16
Rejestracja: 2006-03-14, 12:12
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: Agrawka21 »

Uwielbiam M jak milosc.Na jakim kanale leci rosyjska wersja tej telenoweli?
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5415
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)

Post autor: mailo »

B@r no sa różne gusta:) dla mnie Marta wygląda strasznie niezdrowo, jaky była ciężko schorowana. Jest przeraźliwie blada, chuda, ma przerzedzone włosy, dziwną fryzurę, oczy mysie i zapadnięte, biustu-brak;) podobnie jak brak brwi i rzęs. Poza tym ( i to już nie moja opinia tylko sama stwierdziła to w wywiadzie) zapytana o to czemu nosi tylko długie sukienki i spódnice odpowiedziała że nie ma kostek, a raczej są one tak grube jakby łydki od razu łączyły się ze stopami:) Więc nie wiem co w niej fajnego? nos?:) chyba że pisałeś że jest wspaniała odnośnie jej gry aktorskiej.
ODPOWIEDZ