Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Tawny ostrożna??? Ona nigdy nie jest ostrożna, przykład z tym pistoletem był ewidentny. Dziś też się nie miarkowała.
SallyFan

Post autor: SallyFan »

Zapomniałem dodać - wczoraj Thorne miał fryzurę a la Jacob Young 8)
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

Post autor: Goku »

Dzisiaj nie było zbyt wiele osób więc bez wyróznień:

Najlepsza Postać-Becky(za tą ucieczkę...normalnie jak na kryminale :mrgreen: :D ::loll::)
Najgorsza Postać-Tawny(Za pogonienie Becky...Dzisiaj okazało się że jesteś kompletną wariatką)

UWAGA!!!DZISIAJ WYJĄTKOWO:

Najlepsza Scena-Ucieczka Becky...
SallyFan

Post autor: SallyFan »

Może mi ktoś opisać odcinek? Nie było mnie :(
kimberly1990
Posty: 1358
Rejestracja: 2006-07-18, 11:27
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: kimberly1990 »

SallyFan pisze:Może mi ktoś opisać odcinek? Nie było mnie :(
Dołączam sie do prośby :: bow ::
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Kimberly1990 ty ciągle przegapiasz odcinki . Dzisiaj Taylor i Ridge dalej się kłucili , Brooke i Thorne zastanawiali się co się dzieje . Później Ridge przyszedł do Brooke i jej powiedział ze Taylor od niego odchodzi. Bacy zapukała ale nagle przyszła Twany i zaczeły się bawić berka.

Ridge i Taylor to tacy oszuści i kłamcy że szok .
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Post autor: paulincia »

Dzisiaj był ciąg dalszy Taylor, Ridge, Brooke i Thorne w restauracji. Taylor się pokłóciła z Ridgem i wybiegła, do Ridga, który został sam podszedł Thorne, ale Ridge stwierdził, że to wszystko to jest jego(Thorna) wina i wyszedł. Potem Becky zapukała do drzwi Amber i jak zobaczyła Tawny zaczęła uciekać i goniły się przez całe miasto...Fajnie to pokazywali, w końcu Becky uciekła na jakąś wieżę, a Tawny za nią i skończył się odcinek słowami Tawny, która powiedziała do Becky, że popełniła poważny bład przyjeżdżając tu.... A no i zapomniałabym...wcześniej jeszcze Ridge przyszedł do Brooke, która była sama bo Thorne poszedł na spotkanie i powiedział on Brooke, że Taylor od niego odeszła..to chyba tyle ::rad::
SallyFan

Post autor: SallyFan »

Aaa byla dziś gęsia szyja Tawny? :mrgreen: :mrgreen:
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: Robi »

Jeszcze Macy powiedziała Sally że jedzie do wenecji ponieważ dalej kocha Thorne i nie pozwoli aby cierpiał przez Brooke , Macy głupia zdzi... , pcha sie tam gdzie jej nie chcą.
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 2006-05-22, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Abec »

Sally wprost powiedziała, że z radością będzie patrzeć jak Brooke rzuca i upokarza Thorne'a (podobnie jak każdego, kto nie nazywa się Ridge Forrester). A Macy była obużona. Ostatecznie dowiedzieliśmy się dziś, że Macy do tej pory nie znała prawdy.
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
paulincia
Posty: 1030
Rejestracja: 2006-04-28, 13:32
Lokalizacja: opoczno

Post autor: paulincia »

Macy nie znała prawde, ale ja byłam pewna, że jakoś inaczej zareaguje, bo prawie się nie przejęła iwręcz przeciwnie chce do niego lecieć....
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 2006-05-22, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Abec »

Tu jest drobne przesunięcie kategorialne (używając języka logiki formalnej :mrgreen: ). Mianowicie Macy prawie nie przejeła się związkiem Brooke i Thorne'a, a bardzo przejeła się samym Thorne'em i jego przyszłością.
Dwudziesty sezon "Klanu" wystartował, bynajmniej nie jest źle :) Zapraszam do dyskusji w temacie poświęconym temu serialowi :D
SallyFan

Post autor: SallyFan »

To była ta szyja Tawny czy nie?! :mrgreen:
Kitty
Posty: 868
Rejestracja: 2006-07-30, 16:26
Lokalizacja: ...

Post autor: Kitty »

Nie zauważyłam dziś gęsiej szyi Tawny :cry: . Co za strata :wink: .Dzisiejszy odcinek był fajny :D . Ta gonitwa Becky - Tawny ::ok:: . Trochę się dziwię Becky, że tak się boi cioci Tawny. Przecież to Becky ma "asa w rękawie", bo zna prawdę o dziecku.
Nie mogę patrzeć na tego wredotę Ridge'a. Jak pomyślę, że chce rozdzielić tak piękną parę jak Brooke i Thorne, to źle mi się robi. Miłość do matki - ok., ale nie takim kosztem.
Widać, że Brooke ma słabość do Ridge'a.
Taylor powinna jeszcze bardziej zdecydowanie przeciwstawić się spiskowi Ridge'a i Erica.
Na miejscu Macy dałabym sobie spokój z Thornem.
SallyFan

Post autor: SallyFan »

Jutro wstaje o 5:40 i oglądne powtórke skoro była moja kochana Sally :serce: i Macy :serce: i inni :serce: oprócz Ridge'a :evil: :mrgreen: :mrgreen: A co tam z Kimberly? Pokazywali ją?
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości