Bożesz Ty mój, skąd takie informacje?Adex-fan Brooke pisze:wie ktoś może o plotkach nakręcenia dalszych odcinków Powrotu do Edenu? Czy jest coś na rzeczy? Wg mnie byłoby fajnie
Powrót do Edenu (Return to Eden)
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
- Adex-fan Brooke
- Posty: 18303
- Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
- Lokalizacja: woj.dolnośląskie
- Wiek: 41
Właśnie już nie pamiętam źródła
ale z netu z jakiegoś artykułu.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
- Adex-fan Brooke
- Posty: 18303
- Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
- Lokalizacja: woj.dolnośląskie
- Wiek: 41
- Adex-fan Brooke
- Posty: 18303
- Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
- Lokalizacja: woj.dolnośląskie
- Wiek: 41
- Adex-fan Brooke
- Posty: 18303
- Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
- Lokalizacja: woj.dolnośląskie
- Wiek: 41
Od wczoraj Powrót do Edenu po raz setny powtarzany w CBS Drama
o 23.00...podczas kiedy mogliby o tej porze dawać Sunset Beach 
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Odpoczęliśmy niecałe trzy lata i here we go again.
Kanał CBS Europa zaprasza od 6 do 8 kwietnia od 19:00 (emisja po dwa odcinki) na 1 sezon "Powrotu do Edenu".
Kanał CBS Europa zaprasza od 6 do 8 kwietnia od 19:00 (emisja po dwa odcinki) na 1 sezon "Powrotu do Edenu".
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Re: Powrót do Edenu (Return to Eden)
Fajna perełka! Wywiad z Rebeccą Gilling, czyli Stephanie Harper/Tarą Welles, który został przeprowadzony dla polskich fanów w 1985 i wyemitowany w TVP w dniu emisji ostatniego odcinka pierwszego sezonu + kulisy kręcenia kolejnego -

A tu zdjęcie aktorki z 2022 roku. W listopadzie skończy 73 lata.
https://wastemanagementreview.com.au/wp ... illing.jpg
A tu zdjęcie aktorki z 2022 roku. W listopadzie skończy 73 lata.
https://wastemanagementreview.com.au/wp ... illing.jpg
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".