Brooke vs Tricia

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
MrPukwa
Posty: 430
Rejestracja: 22 gru 2007, 18:04
Lokalizacja: Księżyc

Brooke vs Tricia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPukwa »

Postanowiłem załozyć nowy temat o rywalizacji Brooke i Tricii. Ostatnio widzieliśmy akcje z sosem, kopniak w tyłek, ciekawe co jeszcze nas czeka... Bo nienawiść obu pań rośnie i obie nie poddadza sie tak łatwo. Brooke będzie próbowała usunąć Tricię z życia Ridge'a ponieważ uważa że ma na niego zły wpływ, zresztą Trcia uważa podobnie tyle że o Logan. Widać że obie maja charpkę na Ridge'a jednak nie chcą tego przyznać. Teraz jednak Brooke ma większe kłopoty z Deaconem by myslec o pani pseudodoktor Tricii Quick.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Panie Pukwo, dobrze określiłeś Tricię - pseudo doktor ::ok::
Ona kompletnie na zna się na psychologii, jej jedynym celem jest uwiedzenie Ridge'a i zostanie nową panią Forrerster. Mam nadzieję, że jej to się nie uda. W tej rywalizacji z całego serca kibicuję Brooke. Dziewczyna w końcu ma szansę być z ukochanym mężczyzną i stworzyć szczęśliwą rodzinę. Mocno trzymam za nią kciuki.

Sceny kłótni w domu Ridge'a były zabawne ::loll:: Brooke bardzo łagodnie potraktowała Tricię wylewając na nią ten sos. Miała do dyspozycji jeszcze mnóstwo jedzenia... :twisted: A ta wypchnęła ją za drzwi i jeszcze kopnęła w dupę ::loll:: Szkoda, że Brooke się nie wróciła i jej nie dołożyła ::jezyk::


Mam nadzieję, że mimo problemów z Deacon'em Brooke przepędzi Tricię, gdzie pieprz rośnie... :twisted:
plaska
Posty: 632
Rejestracja: 05 lis 2005, 10:44
Lokalizacja: Wejherowo

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: plaska »

Ja mam nadzieję, że problem Trici rozwiąże się dzięki Thornowi... Chciałabym żeby wreszcie był szczęśliwy, a skoro ona mu się podoba to czemu nie. Skorzystaliby na tym Brook i Ridge, któremu naprawdę taka mądrala nie pomoże wręcz odwrotnie rozdrapuje tylko rany, między innymi tym, że przypomina Tay. A jeżeli z Thornem się nie uda to Brooke jest silna i sobie na pewno poradzi ;>
They're gonna hang me in the morning A'fore this night is done
They're gonna hang me in the mornin' And I'll never see the sun
http://www.pat.cba.pl
mysia
Posty: 268
Rejestracja: 23 cze 2007, 18:21
Lokalizacja: ze snów

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mysia »

Plaska zgadzam się z tobą co więcej uważam, że obie panie mogogłyby się zaprzyjażnić. W koncu jeszcze się dobrze nie poznały a już walka o mężczyznę, czasami mi się wydaje, że to Taylor nastawiła Tricię przeciwko Brook, bo nie mogę uwierzyć, że po kilku dniach można wywnioskować kto jest dobry a kto zły dla pacjenta. Chociaż z drugiej strony trochę szkoda mi Thorna taki delikatny facet, a coś mi się zdaje, że Tricia może dać popalić.
"Myśl patrząc na niebo. Na gwiazdy. I nie pomyl ich z tymi, które odbijają się na powierzchni stawu"
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 31 maja 2006, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Czyżby konflikt został już zakończony :?: ::chytry::

Tricia chyba doszła do wniosku ( lepiej późno niż wcale ), że Ridge jest przeznaczony do Brooke, więc przerzuciła się na bezbronnego, podpitego i domniemam, że spragnionego seksu Thorne'a ::jezyk::

Jak Brooke ich zobaczyła, miała na twarzy wielki uśmiech :D A jak jej się oczy zaczęły świecić ::jezyk:: ::rad::
Jeszcze obydwie zostaną przyjaciółkami, lub - nie daj Boże! - rodziną ::loll:: ::jezyk::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17551
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Wyglądało że dziś zakończyła się ta mała rywalizacja Brooke i Trici, Brooke to dla niej zbyt mocna przeciwniczka :zeby: Trici jednak spodobała się rodzinka Forresterów jak widać
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11927
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ciekawe, czy to już rzeczywiście koniec rywalizacji Brooke i Tricii o Ridge'a. Jeśli tak to jakiś taki krótki był ten wątek i dziwne, że Tricia tak szybko sobie odpuściła Ridge'a. Chyba, że on ją jednak naprawdę nie interesował. :roll:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości