W dniach 20 - 21 kwietnia (sobota - niedziela) planowane są prace techniczne. Forum będzie działało, lecz mogą pojawiać się komunikaty o błędach, strona w całości lub części może się nieprawidłowo wyświetlać.

Dexter

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
B@r
Posty: 8441
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:I jak wam się podobają nowe odcinki? ::chytry::
Wolałem odcinki w Miami, ten śnieg w tej wiosce mnie wkurza. Klimatu dawnego serialu też już nie ma. I dziwne i naciągane jak nagle go syn znalazł bez problemu, a nikt inny nie łącznie z policjąna czele, wierząc, że on nie żyje. Nastoletni syn oczywiście był mądrzejszy . :roll:

A Tobie się Adex podoba nowy sezon?

Plus, że zjawa Debry wspomniała o Ricie czy LaGuercie. :) Bez sensu teżuważam, że okazało się, że Hannah umarła przez raka...
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Zimowa aura to akurat ciekawa odmiana, aczkolwiek Miami miało swój klimacik. Też mnie strasznie zdziwiło, że nastoletni syn tak bez problemu go znalazł a jego to nie zaniepokoiło. Przeczuwam, że może jednak ten syn ma skłonności ojca. Z Hannah tez jestem rozczarowany, ale tak się domyślałem, aczkolwiek mogliby zrobić zwrot akcji, że ona jednak żyje a on od niej uciekł, ale pewnie tak nie będzie. Debre też wolałbym żywą, ale chyba tak jest jest sensowniej dla fabuły. Ta policjantka jest łudząco podobna do Debry. Ogólnie ogląda się dobrze, ale ocenię więcej jak zobaczę resztę odcinków.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8441
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Dexter Morgan wróci w nowej produkcji Showtime. Będzie to prequel „Dextera”. Powstaną także spin-offy z udziałem bohaterów znanych z uniwersum tej kultowej postaci. „Dexter: Origins”, którego akcja toczyć się będzie w spustoszonym przez seryjnych morderców Miami lat 80., skupi się na rodzinie Dextera, w tym na postaci Harry’ego i – zdaniem serwisu TVLine - budzącej grozę nastoletniej Deb.
Więcej info - https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/s ... r-spin-off

Ciekawe… :roll:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17538
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Bez sensu, to już wolałbym dalszy ciąg z synem Dextera.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość