Przeszłość

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

Przeszłość

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Nie mamy tematu gdzie moglibyśmy komentować sobie i wspominać dawne odcinki...No to już mamy :mrgreen:
Ja dzisiaj znowu oglądałem sobie ślub Jamesa z Maggie. Super to było jak Sheila nagle wparowała :mrgreen:
I przy okazji mam pytanie do naszego eksperta.
Remku, pamiętasz może w którym odcinku pojawiła się pierwszy raz Taylor? ::chytry::
Ostatnio zmieniony 20 paź 2009, 22:41 przez B@r, łącznie zmieniany 2 razy.
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

B@r,to chyba tylko twój a nie nasz :mrgreen:
Ja często wspominam dawne odcinki gdy Brooke była dziewczyną Ridge'a,a Caroline jeszcze żoną Thorna :P .Chciałabym zobaczyć jakies video z tamtych czasów :serce: .Pamiętam wątek Kristen i Clarcka-gdy on zaprojektował sukienke a wszyscy myśleli,że to Kristen i zachywcali się tym projektem!Pamiętam też jak Macy zaczynała dopiero z Thornem...Fajne odcinki były.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Obrazek
Sprawa postrzelenia Ridge'a przez Thorne'a była dość ciekawa i długo sie wlekła i jeszcze dołączyła do niej fałszywa Angela szantażując Stephanie.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

tak,pamiętam ta cała akcje poprzedzającą-jak Ridge nbiby chciał kawał zrobić Caroline i wlazł jej do łóżka :twisted: .Thorne się gdzieś tak skutecznie zawieruszył,że zanim wrócił to już!Zdążyli się kochać :mrgreen: .Potem Caroline kazała Ridgowi pokazac ramie bo pamiętała,że podrapała go...No i się wydało :twisted: .
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

A Thorne jak strzelał do Ridge'a to chyba po środkach nasennych i alkoholu (i nic nie pamiętał)??
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Primok pisze:A Thorne jak strzelał do Ridge'a to chyba po środkach nasennych i alkoholu (i nic nie pamiętał)??
Na czymś był bo nie pamiętał...A w ogóle to on kiedykolwiek się dowiedział,ze strzelał do Ridge'a czy nie?
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

A kupujecie "Świat seriali" w te wakacje w gazecie były opisy odcinków mody od 1 do 4200 !! Super tyle się jeszcze wydarzy a tyle już sie wydarzyło. Ja oglądam mode od pół roku. Niestety żałuje wcześniej myślalem ,że to głupoty bo ludzie się śmiali ,że tak długo leci. Ale obejrzalem kiedys 1 odcinek potem 2 i tak trwa moja przygoda. Wolalbym ogladac jednak odc. aktualne bo te z TVP1 takie stare :P Ale jest dobrze
Remek
Posty: 240
Rejestracja: 12 sty 2006, 16:21
Lokalizacja: Torun

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Remek »

B@r pierwszy raz widzielismy Taylor Herbatke w gabinecie razem z Caroline-mam nagrany ten odcinek:)
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Mam pytanie: o co dokładnie chodziło z tym gwałtem Caroline (co później leczyła się u Taylor)? Niestety mam "krótką" pamięć :mrgreen: i nie mogę sobie przypomnieć szczegółów :( .
jahek
Posty: 278
Rejestracja: 29 wrz 2005, 23:38
Lokalizacja: Poznan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jahek »

B&R, Taylor pojawiła się między 530. a 600. odcinkiem (w notacji polskiej) czyli pomiędzy 745. a 815. w notacji amerykańskiej. Pomagała Caroline pogodzić się z perspektywą śmierci...[/scroll]

[ Dodano: 2006-02-07, 18:30 ]
B&R, Taylor pojawiła się między 530. a 600. odcinkiem (w notacji polskiej) czyli pomiędzy 745. a 815. w notacji amerykańskiej. Pomagała Caroline pogodzić się z perspektywą śmierci...
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Polecam wszystkim tutaj pooglądać fotki z pierwszych odcinków!! :
http://mitglied.lycos.de/bbcaptures/captureshome.htm -w Captures -Early episodes i tam fotki -polecam fotki z 1 odcinka - The very first episode
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Remek
Posty: 240
Rejestracja: 12 sty 2006, 16:21
Lokalizacja: Torun

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Remek »

gwaltu Caroline nie bylo na TVP1.Sprawa wygladala tak,ze po zerwaniu z Ridgem Caroline wyprowadzila sie do skromnego mieszkanka i nie chciala kontaktu ani z ojcem ani Forresterami.Zyla bardzo skromnie.Pewnego dnia spotkala przystojnego mezczyzne.Zaczeli rozmawiac.Pozwolila mu sie odprowadzic do mieszkania a on ja wepchnal i zgwalcil.Mam to wszystko na DVD. ::jezyk::

Sprawa z postrzeleniem Ridge'a przez Thorna wcale sie nie ciagnela.Macie zludne wrazenie bo wtedy Moda leciala tylko 2-3 razy w tygodniu i byla przerwa w nadawaniu.
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Dzięki Remek - tak mi się właśnie wydawało, że tego nie widziałem :nie: .
HarryAngel
Posty: 125
Rejestracja: 26 sie 2005, 15:19
Lokalizacja: spod dębów...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: HarryAngel »

A czy ktoś mógłby mi przypomnieć scenę przyjęcia, tuż przed śmiercią Caroline? Pamiętam jak przez mgłę, że połączyła gości w pary, chyba Brooke była z Ridgem. Chodzi mi o to, kto z kim tańczył. Z góry dzięki :)

Z chęcią zadałabym to pytanie w Quizie, ale przeważnie nie znam odpowiedzi na Wasze pytania :roll:
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Bardzo porszę, ale video jest po francusku:
http://rapidshare.de/files/13567414/caroline12.rm.html
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości