M jak miłość
A czy jest tu osoba która ogląda MjM od początku? Ja zacząłem oglądać od momentu jak bliźniacy zaczęli studia, pojawili się Madzia, Kamil itp jeśli ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytania to będę wdzięczny:
1 - Jak Mostowiakowie stracili tą swoją przetwórnię, bo słyszałem że kiedyś była ich własnością? (wiem tylko że Jaroszy był w to zamieszany a potem tyle razy zmieniała właścicieli że masakra)
2 - Słyszałe że syn Hanki był porwany. Jak to się stało?
3 - Podobno bliźniacy kiedyś się b nie lubili a klika razy nawet bili. Jakoś trudno mi w to uwierzyć, o co był ten konflikt?
4 - Kinga straciła wzrok (???) też coś mi się obiło o uszy
1 - Jak Mostowiakowie stracili tą swoją przetwórnię, bo słyszałem że kiedyś była ich własnością? (wiem tylko że Jaroszy był w to zamieszany a potem tyle razy zmieniała właścicieli że masakra)
2 - Słyszałe że syn Hanki był porwany. Jak to się stało?
3 - Podobno bliźniacy kiedyś się b nie lubili a klika razy nawet bili. Jakoś trudno mi w to uwierzyć, o co był ten konflikt?
4 - Kinga straciła wzrok (???) też coś mi się obiło o uszy
Mailo jeżeli nie odlądałeś tego serialu od początku i chciałbyś się dowiedzieć co działo się w początkowych odcinkach to zachęcam cię do odwiedzenia strony
www.filmpolski.pl/fp/index.php/129215
Zamieszczone są tam streszczenia odcinków 1 - 235.
www.filmpolski.pl/fp/index.php/129215
Zamieszczone są tam streszczenia odcinków 1 - 235.
1. Pierwszym właścicielem przetwórni był Zenon Łagoda. Po jego śmierci władzę przejęła jego córka- Marysia Zduńska. Na początku kierowała przetwórnią z Krzyśkiem, ale ciągle się kłócili o nią i przetwórnia została w rękach Marysi i Michała. Później zaczęły się problemy finansowe przez Jaroszego. I nie mieli wyjścia, musieli sprzedać przetwórnię.mailo pisze:A czy jest tu osoba która ogląda MjM od początku? Ja zacząłem oglądać od momentu jak bliźniacy zaczęli studia, pojawili się Madzia, Kamil itp jeśli ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytania to będę wdzięczny:
1 - Jak Mostowiakowie stracili tą swoją przetwórnię, bo słyszałem że kiedyś była ich własnością? (wiem tylko że Jaroszy był w to zamieszany a potem tyle razy zmieniała właścicieli że masakra)
2 - Słyszałe że syn Hanki był porwany. Jak to się stało?
3 - Podobno bliźniacy kiedyś się b nie lubili a klika razy nawet bili. Jakoś trudno mi w to uwierzyć, o co był ten konflikt?
4 - Kinga straciła wzrok (???) też coś mi się obiło o uszy
2. Hanka po odejściu od Marka mieszkała z Ireną Gałązkową- ta kobieta była chora psychicznie. Irena kiedyś przed laty przygarnęła Hankę z domu dziecka a potem ją oddała z powrotem.
Później gdy Hanka odkryła w piwnicy cały asortyment do opieki nad dziećmi i zobaczyła chorobę Gałązkowej wyprowadziła się do Marka.
Irenka ją odnalazła i porwała Mateuszka.
Na oficjalnej stronie są dwa filmiki z tego nawet(porwanie cz.1, cz.2):
http://www.m-jak-milosc.pl/?p=download&kat=8
3. Nie to, że się nie lubieli. Kiedyś Piotrek uderzył Pawła, bo ten zalecał się do Kingi. A Paweł nie wiedział, że Piotrek kocha Kingę.
4. Kinga straciła wzrok w wypadku samochodowym jak jechała z Filarskim.
Po sukcesie serialu „M jak miłość w Rosji” Telewizja Polska negocjuje sprzedaż kolejnych seriali do innych krajów. Na poniedziałkowej konferencji podsumowującej ostatnie dokonania Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlu TVP poinformowano o zainteresowaniu stacji telewizyjnych z całego świata produkcjami publicznego nadawcy.
W grudniu zeszłego roku Telewizja Polska sprzedała za granicę pierwszy własny format – serial „M jak miłość”. Po sukcesie telenoweli w Rosji formatem zainteresowali się Francuzi i Japończycy, a nad zakupem polskiej wersji serialu zastanawiają się Czesi i Węgrzy.
Czyli wychodzi na to, że Czesi i Węgrzy chcą kupić nasze polskie odcinki i albo dać lektora, albo dubbing.
Nie będą kręcić swojej wersji jak Rosjanie.
W grudniu zeszłego roku Telewizja Polska sprzedała za granicę pierwszy własny format – serial „M jak miłość”. Po sukcesie telenoweli w Rosji formatem zainteresowali się Francuzi i Japończycy, a nad zakupem polskiej wersji serialu zastanawiają się Czesi i Węgrzy.
Czyli wychodzi na to, że Czesi i Węgrzy chcą kupić nasze polskie odcinki i albo dać lektora, albo dubbing.
Nie będą kręcić swojej wersji jak Rosjanie.
-
Ryan Lavery
Oni są zainteresowani i Ndinz i MjM.
Kolejne newsy...
Czy polskie seriale podbiją świat?
Po rosyjskim sukcesie "M jak miłość" TVP negocjuje sprzedaż swojego najpopularniejszego serialu do innych krajów.
Na rozpoczynających się 3 kwietnia w Cannes targach produkcji telewizyjnej - MIPTV - TVP będzie oferować zagranicznym klientom "M jak miłość", serial, którego rosyjska wersja już podbiła serca widzów. Polski nadawca publiczny będzie miał w swojej ofercie także inny serial - szpitalny "Na dobre i na złe". Przedstawiciele TVP liczą na to, że Rosjanie także się nim zainteresują ze względu na to, że nie posiadają żadnej tego typu produkcji u siebie.
- To klasyczny serial szpitalny i każdy kraj ma dwie lub trzy własne pozycje tego rodzaju. W Rosji nie ma żadnej, więc jest szansa - powiedział "Gazecie Wyborczej" Piotr Fajks, dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlu TVP.
Telewizja Polska chce także zacząć rozpowszechniać na płytach DVD inne swoje materiały archiwalne, wzorem brytyjskiej sieci BBC. Na dzień dzisiejszy skończono przygotowywać niezbędne zaplecze - uregulowano kwestie praw autorskich ze stowarzyszeniami twórców. Wkrótce na Woronicza pojawi się także sprzęt niezbędny do rekonstrukcji obrazu i dźwięku. Jedną z pierwszych większych premier będzie wydanie "Czterech pancernych i psa" na DVD. W minionym roku TVP sprzedała ponad 600 tysięcy płyt, kaset wideo i książek dotyczących swojej produkcji.
Stopniowo poprawia się różnica pomiędzy dochodami ze sprzedaży praw do programów i filmów współprodukowanych przez TVP (4,69 miliona złotych), a filmami i programami zakupionymi przez nadawcę (121 milionów złotych). Chociaż różnica jest ciągle duża, to niegdyś wartość zakupów była stukrotnie wyższa od sprzedaży.
MIPTV potrwają w dniach od 3 do 7 kwietnia.
Kolejne newsy...
Czy polskie seriale podbiją świat?
Po rosyjskim sukcesie "M jak miłość" TVP negocjuje sprzedaż swojego najpopularniejszego serialu do innych krajów.
Na rozpoczynających się 3 kwietnia w Cannes targach produkcji telewizyjnej - MIPTV - TVP będzie oferować zagranicznym klientom "M jak miłość", serial, którego rosyjska wersja już podbiła serca widzów. Polski nadawca publiczny będzie miał w swojej ofercie także inny serial - szpitalny "Na dobre i na złe". Przedstawiciele TVP liczą na to, że Rosjanie także się nim zainteresują ze względu na to, że nie posiadają żadnej tego typu produkcji u siebie.
- To klasyczny serial szpitalny i każdy kraj ma dwie lub trzy własne pozycje tego rodzaju. W Rosji nie ma żadnej, więc jest szansa - powiedział "Gazecie Wyborczej" Piotr Fajks, dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlu TVP.
Telewizja Polska chce także zacząć rozpowszechniać na płytach DVD inne swoje materiały archiwalne, wzorem brytyjskiej sieci BBC. Na dzień dzisiejszy skończono przygotowywać niezbędne zaplecze - uregulowano kwestie praw autorskich ze stowarzyszeniami twórców. Wkrótce na Woronicza pojawi się także sprzęt niezbędny do rekonstrukcji obrazu i dźwięku. Jedną z pierwszych większych premier będzie wydanie "Czterech pancernych i psa" na DVD. W minionym roku TVP sprzedała ponad 600 tysięcy płyt, kaset wideo i książek dotyczących swojej produkcji.
Stopniowo poprawia się różnica pomiędzy dochodami ze sprzedaży praw do programów i filmów współprodukowanych przez TVP (4,69 miliona złotych), a filmami i programami zakupionymi przez nadawcę (121 milionów złotych). Chociaż różnica jest ciągle duża, to niegdyś wartość zakupów była stukrotnie wyższa od sprzedaży.
MIPTV potrwają w dniach od 3 do 7 kwietnia.
No to zyczyć im powodzenia! Mam nadzieje, ze nie sprzedają Klanu, bo to bedzie porażka!
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
- Adex-fan Brooke
- Posty: 18303
- Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
- Lokalizacja: woj.dolnośląskie
- Wiek: 41
A jak oceniacie postacie z "M jak miłość"? Ja źle -są wg mnie zbyt cukierkowate. Dostrzegacie jakieś stereotypy?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Mimo,że oglądam ten serial czasami to wg mnie tam sa głównie stereotypy.
Hania to przysłowiowa matka polka
Jest tak słodka,miła,posłuszna,dobra itp itd,że się słabo robi
Marek to jakiś furiat i zazdrośnik,dyktator i tyran,ludzieeee
a Hania na wszystko się zgadza co on chce!Zrezygnuje ze wszystkiego bo mu się tak podoba!Stereotyp miłej żonki która zawsze wygląda ślicznie i świeżo,usługuje mężusiowi który jest wart kopa w d...Wkurza mnie to 
Hania to przysłowiowa matka polka
-
Ryan Lavery
Jak ja nienawidze tego serialu!!!!! Wczoraj zmuszono mnie do obejrzenia jednego odcinka, ale musialem się po 10 minutach wspomóc piwem (wybaczcie szczerość) bo tego dziadostwa nie dało się oglądać. Nie dość że marne aktorzyny z Ostałowską i Mroczkiem na czele, to jeszcze zero realizmu, film naciągany, przepełniony infantylizmem w wykonaniu dorosłych. Jedyne dwie ciekawe osoby to pan Pyrkosz i pani Lipowska - ale dziwi mnie, że tak wspaniali aktorzy wręcz weterani grają w tym syfie... To aż wstyd porównać taką obleśną łajzę jak Ostałowska do pani Lipowskiej i nazwać ją gwiazdą!!! 
- Marek Forrester
- Posty: 5254
- Rejestracja: 2006-02-03, 11:10
- Lokalizacja: Kalisz
Gerjdar??
Ale nie wiem czy widzieliście go w Klanie, zawsze wydawało mi się ,że jest homo. A w MjM jeszcze go nie widziałe.
Martin ja też kiedyś musiałem obejrzeć jeden odcinek, masakra, ciągłe "miączenie" tych aktorów robi się straszne. Jedna płacze, druga dowiaduje sie ,że jej synek wyjeżdza z ojcem, okropność, nie lubie tego....
Ale nie wiem czy widzieliście go w Klanie, zawsze wydawało mi się ,że jest homo. A w MjM jeszcze go nie widziałe.
Martin ja też kiedyś musiałem obejrzeć jeden odcinek, masakra, ciągłe "miączenie" tych aktorów robi się straszne. Jedna płacze, druga dowiaduje sie ,że jej synek wyjeżdza z ojcem, okropność, nie lubie tego....
Nobody does it better











