Teraz albo nigdy!

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 2006-02-03, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Marek Forrester »

Wysoki poziom serialu! Pierwszy odcinek bardzo mi się podobał, dziś kolejny i mam nadzieje, że będzie równie ciekawy. Uwielbiam teksty Julii pomimo ,że aktorki nie bardzo!
Marek o Basi: "Ona panicznie boi się łaskotek"
Julia: "To straszne, ja się boje tylko wojny i terroryzmu"
::loll::
Nobody does it better
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 2006-07-03, 14:33
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tomala »

Fajna też była odpowiedź Julii na pytanie Marty:
- Czy na każde pytanie odpowiadasz "nie"?
- Nie ::loll::
Awatar użytkownika
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 2007-05-08, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

Post autor: Liason-fanka »

Mi sie tez pierwszy odcinek w miare podobal. Tzn moze mnie jakos strasznie nie porwal, ale na pewno zainteresowal na tyle, ze bede dalej ogladac.
Dawidek
Administrator
Posty: 10466
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiek: 44

Post autor: Dawidek »

Parę dni temu na jednej ze stron Onet.pl widziałem banner reklamujący ten serial. Było tam pisane, że można obejrzeć odcinek, jeszcze przed premierą na TVN. Nie wiem tylko, czy przedpremierowy dostęp jest płatny. To już staje się tradycją, że odcinki seriali produkowanych przez TVN można oglądać jeszcze przed pokazaniem ich na antenie. Dostępne są one na wyspecjalizowanych stronach onet.pl.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 2006-07-03, 14:33
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tomala »

To jest trochę głupie jak dla mnie z tymi odcinkami. Sami obniżają oglądalność seriali bo tych którzy oglądali w internecie nie zaliczą. Ja wolę poczekać ten tydzień i nie tracić kasy na takie bzdury.

I jak wrażenia po drugim odcinku? Mi się ten serial coraz bardziej podoba. Polubiłem Martę. Ona mi nie pasuje ani do tego swojego męża ani do tego co go gra Królikowski.
Tkk_Bolly
Posty: 3369
Rejestracja: 2006-01-15, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tkk_Bolly »

Jak wynika z informacji portalu wirtualnmedia.pl obecnie emitowana seria serialu Teraz albo Nigdy jest ostatnią, ale jest podzielona na dwie części , podobnie jak Niani, koncowe odcinki tej serii zobaczymy na początku września. Aby utorowac drogę nowym serialom.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 2006-07-03, 14:33
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tomala »

No i dobrze, że kończą ten serial. Sam przestałem to oglądać. To jest starsznie nudne. Ciągle tylko Marta i Robert mają jakieś problemy. Chyba nie byli jeszcze szczęśliwi dłużej niż 5 odcinków w rzędu :? I jeszcze ciągle chcą na siłę połączyć Martę z Michałem, którzy zupełnie do siebie nie pasują :?
Goku
Posty: 4700
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
Wiek: 32

Post autor: Goku »

Tomala pisze:I jeszcze ciągle chcą na siłę połączyć Martę z Michałem, którzy zupełnie do siebie nie pasują :?
:shock: ::plask wczolo:

Przecież od 01x01 było wiadomo, że Marta i Michał będą razem na końcu! Wokół tego wątku się kręci cała fabuła serialu przecież! xDD I pasują do siebie - ona chce mieć dzieci, a on jest dzieciorobem ::jezyk::

Od kiedy Buzkowa odeszła z serialu o wiele lżej się go ogląda xP. Powrót byłego narzeczonego Basi to jak dla mnie też miła niespodzianka. Ale ten cały wątek popularności Basi jest kompletnie spartolony xP.

Dobrze, że to ostatnia seria, bo ciągnięcie serialu w nieskończoność byłoby bez sensu. Tylko ten pomysł z dzieleniem serii na pół jak dla mnie bez sensu xP.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 2006-07-03, 14:33
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tomala »

Goku pisze:Przecież od 01x01 było wiadomo, że Marta i Michał będą razem na końcu! Wokół tego wątku się kręci cała fabuła serialu przecież! xDD I pasują do siebie - ona chce mieć dzieci, a on jest dzieciorobem
Niby tak, ale mi oni od początku do siebie nie pasowali i liczyłem na to, że Robert się zmieni. Nawet Marta Żmuda Trzebiatowska uważa, że Marta powinna być z Robertem. Ale ogólnie to już tego nie oglądam :wink:
Dobrze, że to ostatnia seria, bo ciągnięcie serialu w nieskończoność byłoby bez sensu. Tylko ten pomysł z dzieleniem serii na pół jak dla mnie bez sensu xP.
Dla mnie też.
Cathin
Posty: 209
Rejestracja: 2006-12-03, 21:08
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Cathin »

Fakt, wątek popularności Basi lekko skopany. Ona też się dziwnie jakoś zachowuje. Zastanawia mnie tylko, czy Bartek juz na prawde zrezygnowal z Basi czy tylko tak zagrał przed MAreczkiem? Już nie rozumiem jego intencji. A markowi żal d**ę ścisnął, bo już nigdy nie będzie z Basią. Choć przyznam, że jego powrót dodł nieco pikanterii.

Moją ulubioną postacią jest Julia. Mam nadzieję, że niedługo wróci do serialu i znow będzie z Marinem. Ona jest najprawdziwsza jak dla mnie i mimo, że tak różna od Marcina, to pasuje do niego jak ulał.

Co do Marty, to w sumie nie jest zła. Ale Żmuda jak na mój gust gra fatalnie i sztucznie.

Tak czy siak, lubię ten serial :D:D:D
Żadna inna rodzina nie zaznała tylu nieszczęść, co Forrester'owie.
Goku
Posty: 4700
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
Wiek: 32

Post autor: Goku »

Ogląda ktoś 4. sezon?

To co zrobiła Marta było chamskie ::kwasny::. Tomek był trochę nachalny, ale naprawdę się w niej zakochał, a ta była z nim chyba tylko po to, by być z kimkolwiek ::kwasny::.

Dobrze, że się pojawiła ta Olga, bo Baśka jest głupia i nudna!

Ale najbardziej wkurza mnie Edyta!!! :evil: Co za wredna małpa!

Dobrze, że ten serial się już kończy, bo został kompletnie zepsuty! Sytuacja analogiczna jak przy "Magdzie M." - Sezon 1 i 2 fajne, 3 i 4 słabe :roll:
Awatar użytkownika
kimberly1990
Posty: 1358
Rejestracja: 2006-07-18, 11:27
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: kimberly1990 »

Ja oglądam 4.sezon, ale już nie z takim zapałem jak poprzednie serie ::jezyk::
Nadal nie mogę im wybaczyć, że w serialu nie ma już Julii :evil: ::kwasny::

A poza tym wszystko robi się strasznie przewidywalne, tzn. mam na myśli - kto z kim będzie na końcu ::jezyk:: Bo zapewne nawet pojawienie się Olgi nie zepsuje sielanki Basi i Andrzeja, a Marta pewnie będzie z Michałem skoro już nawet wyobraża sobie siebie z nim - razem z ich dzieckiem ::jezyk::
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 2006-07-03, 14:33
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tomala »

Goku pisze:Dobrze, że ten serial się już kończy, bo został kompletnie zepsuty! Sytuacja analogiczna jak przy "Magdzie M." - Sezon 1 i 2 fajne, 3 i 4 słabe
"Magda M." była lepsza. Chociaż masz rację, że było tak samo czyli 1. i 2. sezon bardzo fajny, a 3. i 4. gorsze. Ale teraz tęsknię za "Magdą M." i chciałbym, żeby wróciła. Ale TAN tak mnie nudziło, że już poprzedniej serii prawie wcale nie oglądałem i teraz też już nie oglądam.
Damian
Posty: 159
Rejestracja: 2009-09-04, 14:47
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Damian »

A ja słyszałem, że teraz ostatnią serie robią:(((
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5415
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)

Post autor: mailo »

Wiecie co sobie ostatnio uswiadomiłem? Że Wieczorkowski grający w tym serialu ma prawie 38 lat a połączyli go w parę z Olą Szwed, która w tym roku zdawała chyba maturę więc lat około 19. Jakby nie patrzec to 19 lat różnicy wiec mógłby być spokojnie jej ojcem :lol: Oczywiście ich wiek serialowy jest całkiem inny, ale to świadczy o tym, że Wieczorkowski niexle sie trzyma.

W ogóle dyskusja w tym temacie miała niezły przeskok. Tomala napisał że 2 odcinek mu sie podobał (post z 4.07.2008) a nastepny post (dokładnie po roku 4.07.2009)o tym, ze serial sie kończy. Nie było nic pomiędzy?:D
ODPOWIEDZ