"MnS" w Polsce

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

A to już ich wina że MNS tak drastycznie spadła oglądalność :P
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ipo pisze:TVP pewnie nie chce za bardzo zbliżać się do odcinków emitowanych w USA bo te są pewnie droższe. :P No a wydawać dużo kasy na coś co ma pół miliona widzów no to tak mało opłacalne.
No mi dokładnie to samo się wydaje, że TVP wcale nie chce i nie zamiera doganiać USA. Jak zwykle chodzi o kasę.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ipo pisze:Jeśli zaś chodzi o wakacyjną ramówkę to przecież nigdy nie wchodzi ona w życie wraz z rozpoczęciem wakacji tylko wcześniej. Nie jest opłacalne dla telewizji emitowanie premierowych programów w czasie kiedy świeci słońce i jest ciepło bo ludzie wybierają wtedy spędzanie czasu na wolnym powietrzu i wszystkie programy tracą wtedy widzów. W tym roku TVP wakacyjną ramówkę wprowadza wyjątkowo wcześnie no, ale to przez EURO.
Jeszcze 4-5 lat temu wakacyjna ramówka wchodziła w życie wraz z rozpoczęciem wakacji szkolnych. To, że zaczyna się w TV wcześniej, niż zaczynają uczniowie, to całkiem świeży wynalazek. Wynika on oczywiście z polityki oszczędności. I modę na wcześniejsze wakacje w TV zaczęła chyba TVN.
A jeszcze świeższą sprawą jest przerwa wakacyjna dla "MnS", po raz pierwszy wprowadzono ją dopiero w ubiegłym roku. Wcześniej były tylko zmiany godzin, ewentualnie zmniejszenie liczby odcinków do jednego w tygodniu.

Skłaniam się ku temu, że nie tylko mniejsza widownia (nie tylko s powodu TVP, ale także producentów "MnS"), ale także polityka oszczędnościowa TVP zdecydowała o wakacyjnej przerwie. Nie od dziś wiadomo, że nasz nadawca publiczny ma spore problemy finansowe, o czym rozpisują się nie tylko portale medialne. Tyle, że te kłopoty TVP ma też na własne życzenie. Na reformę trzeba mieć pomysł, a prędzej ja mam receptę na reformę mediów publicznych, niż kompetentne władze, które dysponują znacznie większą wiedzą na ten temat.
Ipo
Posty: 442
Rejestracja: 2005-10-18, 02:31
Lokalizacja: Z daleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ipo »

Różnie z tym bywało. Na przykład "M jak miłość" zakończyło sezon w 2002 roku 10 czerwca, w 2004 7 czerwca, w latach 2005-2007 było to 19-21 czerwca, przed rokiem 13 czerwca. Warto zauważyć, że ostatnio to wakacje rozpoczynają się kilka dni później niż przed laty. W tym roku 29 czerwca! Za moich czasów wakacje rozpoczynały się w okolicy 20 czerwca.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ipo, to skutek zmian w przepisach, które wymuszają, żeby rok szkolny kończył się w ostatni, a nie przedostatni piątek czerwca. (rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej
i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego – Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.). Tyle w sprawie końca roku szkolnego. Wracamy do tematu.

Wczoraj zauważyłem, że na stronie TVP jest więcej zarchiwizowanych odcinków "MnS", niż ostatnie dwa tygodnie. Jest ponad 100 odcinków wstecz.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Na przerwę wakacyjną już nic nie poradzimy, ale teraz trzeba już zacząć intensywnie naciskać przez 2 miesiące aby po wakacjach serial wrócił na godzinę 16.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Szkoda, że akurat w wakacje, kiedy jest trochę czasu na oglądanie TV, nie ma Mody/
Alex1981
Posty: 123
Rejestracja: 2010-08-13, 20:14
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alex1981 »

TVP ma bardzo poważne problemy finansowe, więc może być tak, że mody po wakacjach może nie być już wcale. Nie dziwi mnie to skoro TVP płaci Lisowi i Lisicy krocie za uprawianie prorządowej propagandy to na inne rzeczy już nie ma kasy.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Kiedy układają ramówkę na wrzesień? Czy nie powinniśmy zacząć jakiejś akcji z prośbą o emisję o godzinie 16?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Ipo
Posty: 442
Rejestracja: 2005-10-18, 02:31
Lokalizacja: Z daleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ipo »

Już pewnie układają. Na stronach TVP pojawiła się już strona z 3 września 2012, ale jest jeszcze pusta. http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0903_1.txt
Grisza
Posty: 1042
Rejestracja: 2010-09-26, 00:37
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grisza »

Musza dać MNS, jak to tak najlepiej o 16:00
To była dobra pora 1 odcinek dziennie, o tyle tylko proszę
Grisza :)
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ramówka na jesień jest już pewnie ułożona. Ale nie publikują jej jeszcze, bo swoich atutów nie ujawniła jeszcze konkurencja. Ale to nie oznacza, że jest za późno na pisanie. TVP znana jest z wprowadzania zmian nawet po opublikowaniu ramówki w programie dla prasy.
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Ktoś napisał do TeleTygodnia z pytaniem kiedy i czy wróci na antenę TVP1 nasza Moda na sukces. Redakcja odpowiedziała, że MnS wróci na antenę we wrześniu. :wink:
Demon666
Posty: 16
Rejestracja: 2011-05-17, 20:56
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Demon666 »

Ja już nie trawię TVP. Jeśli całkowicie zrezygnowaliby z MNS, to nie ręczyłbym za siebie. :evil:
Sexi Ricky
Posty: 763
Rejestracja: 2008-08-09, 11:08
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sexi Ricky »

Dzisiaj wysłałem wiadomość do TVP1 na facebooku:
"Witam ;]
Chciałem zapytac czy jesienna ramówka TVP1 jest już gotowa i jak upasowała się w niej "moda na sukces"?"

W przeciągu godziny otrzymałem odpowiedź 8)
Myślę, że jak na razie zadowalającą:
"Moda na sukces upasowała się dobrze w godzinach popołudniowych - dam znać."

Jeszcze nie ma się z czego cieszyć, bo w sumie 13-14 to też godziny popołudniowe. Jednak liczę na to, że TVP trochę zmądrzała. Czekamy teraz na dalsze informacje :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości