"MnS" w Polsce

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damians »

Godzina bardzo dobra, jak za starych, dobrych czasów. Może i w końcu będę w miarę regularnie oglądał.
cmk
Posty: 1092
Rejestracja: 2009-05-16, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 4

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Przypomnijcie mi, na czym skończylismy w czerwcu? Odcinki chyba mniej więcej z września 2009 tak?
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Na momencie, kiedy Katie ma przejmować stery w FC, bo Bill kupił firmę. Nie wiem dokładnie z jakiego okresu - ale bardziej wrzesień, październik. :wink:
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Ostatni odcinek był z 7 października 2009 :wink:
Zakończył się na tym, jak Katie znalazła płytę ze zdjęciem Billa Spencera Sr :)
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5223
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Fajnie jakby ktoś streścił krótko co było na TVP jak przenieśli emisję na 11:00. Ostatni odcinek o normalnej porze był jak Brooke rozstawała się z Ridgem a Stephanie było jej nawet żal.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11944
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 13
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

W ostatnich odcinkach przed wakacjami mieliśmy także wątek Justina - biologicznego ojca Marcusa, tzn. to jak dowiedział się o Marcusie. Eric chciał adoptować Marcusa, a tu tymczasem odnalazł się jego biologiczny ojciec, dawna miłość Donny z liceum, a zarazem najbliższy współpracownik Billa. :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

mailo pisze:Fajnie jakby ktoś streścił krótko co było na TVP jak przenieśli emisję na 11:00. Ostatni odcinek o normalnej porze był jak Brooke rozstawała się z Ridgem a Stephanie było jej nawet żal.
Wydaje mi się, że takim dobrym streszczeniem są "Spoilery" w dziale spoilerowym (temat jest przyklejony na górze działu).
Ipo
Posty: 442
Rejestracja: 2005-10-18, 02:31
Lokalizacja: Z daleka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ipo »

Przesunęli powtórki z 11:30 na 11:00.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

No nie ::plask wczolo: 11.30 mi pasowała, 11.00 już mi nie pasuje :/
Grisza
Posty: 1042
Rejestracja: 2010-09-26, 00:37
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grisza »

O boże?? o powtórki to się chyba nie trzeba martwić? Jest internet :mrgreen: MNS o 16:25 to idealna godzina.
Grisza :)
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

No, w sumie nie trzeba, ale o 11.30 bym mógł czasem,oglądać pewnie. A o 11.00 takiej możliwości już nie mam :cry:
B@r
Posty: 8481
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

TVP wreszcie poszła o rozum do głowy. Chociaż czasy świetności Moda w TVP ma już za sobą. :roll:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

B@r pisze:TVP wreszcie poszła o rozum do głowy. Chociaż czasy świetności Moda w TVP ma już za sobą. :roll:
Czasów świetności bym nie przesądzał, być może nowemu pokoleniu widzów spodobają się nowoczesne odcinki. ;) Jestem bardzo zadowolony z godziny i do tego jeszcze powtórka, oby tylko tak zostało. Nie chodzi mi o siebie bo zawsze można nagrać, ale o tych wszystkich przypadkowych widzów, którzy po pracy/szkole włączą sobie tv w ramach odpoczynku :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
kubeczek
Posty: 1807
Rejestracja: 2007-10-02, 21:33
Lokalizacja: PL

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubeczek »

Z godziny 16:30 jestem bardzo zadowolony, ale z powtórki już nie... Tak jak już ktoś wcześniej pisał, to tylko podzieli widownie - jedni będą oglądać o 11, drudzy o 16.30, następni w internecie, jeszcze inni nagrają sobie... Im więcej komfortu tym gorzej, powinna być jedna 16.30, a powtórka w jakiejś kosmicznej godzinie np. o 5.00.

Właśnie jestem ciekaw jak osoby w Polsce zareagują na te odcinki, które mamy teraz w USA. Babcie pewnie przestaną oglądać, ale może więcej młodych osób zacznie.
Grisza
Posty: 1042
Rejestracja: 2010-09-26, 00:37
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grisza »

Godzina 16:30 odpowiada bardzo!!! Ja ze szkoły najpóźniej wracam po 15, wiec czas na oglądanie będę mieć. Trzeba oglądać MNS żeby widownia nie była mała
Grisza :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości