Oglądalność "Mody na sukces"

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Też jestem ciekawy. Takimi danymi pewnie dysponują portale medialne i przede wszystkim TVP.
Piotrek2014
Posty: 307
Rejestracja: 2014-03-10, 20:09
Lokalizacja: znikąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek2014 »

Mareczek pisze:Bardzo mnie interesuje oglądalność ostatniego odcinka B&B emitowanego w TVP1, ale pewnie nikt nie dysponuje takimi danymi :?
Kiedyś to było opublikowane i to chyba było coś koło 500 tysięcy jeśli dobrze pamiętam.
matti05

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti05 »

Piotrek2014 pisze:
Mareczek pisze:Bardzo mnie interesuje oglądalność ostatniego odcinka B&B emitowanego w TVP1, ale pewnie nikt nie dysponuje takimi danymi :?
Kiedyś to było opublikowane i to chyba było coś koło 500 tysięcy jeśli dobrze pamiętam.
Tutaj jest dokładniej :wink: . http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... temu-5-mln
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

No wiem, widziałem ten wpis na wirtualnych mediach, ale chciałbym się dowiedzieć jaką oglądalność miał tylko odcinek 6047 - kiedyś podawali datę emisji odcinka, który miał największa i najmniejszą oglądalność. Bo śmiem twierdzić, że ten z 9 grudnia mógł mieć odrobinę wyższy wynik :P
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Wirtualne Media ujawniły wyniki oglądalności nowego serialu TVN "Singielka" oraz serialu "Web Therapy", który z założenia ma być pokazywany tylko na Playerze. Każdy odcinek "Singielki" ma ponad 400 tysięcy wyświetleń: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/si ... wa-playera , a "Web Therapy" obejrzano ponad 300 tysięcy razy: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/se ... m-tygodniu# .

Można wnioskować, że "MnS" nie ma tak dużej widowni. Ja obstawiam, że każdy odcinek będzie odtwarzany około 50 tysięcy razy. Nie wiem, czy jestem zbytnim optymistą, czy realnie podchodzę do tematu. Na pewno "MnS" nie ma widowni telewizyjnej. Tutaj administratorzy portalu mają miarodajne dane, ponieważ każde odtworzenie jest odnotowywane i ujmowane w statystykach. Ciekawe, czy player.pl jest zadowolony z ilości obejrzeń.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Pojawiły się pierwsze, nieoficjalne informacje na temat oglądalności "MnS" w Nowa TV. Dane podaje jeden z użytkowników forum Satkurier.pl, powołując się na innego użytkownika. Chciałbym, by jakiś portal medialny podał wiarygodne dane zaczerpnięte od Nielsena, który w Polsce prowadzi badania telemetryczne. W tygodniu 14 - 18 listopada oglądalność wyniosła ponad 4,3 tys widzów: http://forum.satkurier.pl/topic/13066-f ... tv/page-40 (3 post od góry).
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Dawidek pisze:W tygodniu 14 - 18 listopada oglądalność wyniosła ponad 4,3 tys widzów
To całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę marną dostępność kanału i średnią oglądalność stacji, która od 9 do 27 listopada uzbierała 6 409 widzów :)

https://twitter.com/m_wojcicki/status/8 ... 3934701569
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2958
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 20
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Jak tylko kanał będzie już bardziej ogólnodostępny, to oglądalność powinna się znacząco podwyższyć. Wynik ten jest jak na razie dość dobry.
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2887
Rejestracja: 2008-12-20, 19:21
Lokalizacja: Stąd
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Oglądalność jest średnia, nawet porównując dane które podaliście - ok, są z różnych okresów, ale jeśli sześć tysięcy widzów to średnia dobowa, to widownia sztandarowej pozycji stacji powinna osiągnąć znacznie lepszy wynik. Program informacyjny od 14 do 15 listopada śledziło prawie pięćdziesiąt tysięcy, a tydzień później nawet sto trzydzieści tysięcy widzów. Nowa TV jest dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej, ponadto kanał jest oferowany przykładowo przez nc+. Oczywiście to dopiero początek i nie ma co wyciągać daleko idących wniosków. Przydałyby się bardziej aktualne wyniki.
cmk
Posty: 1092
Rejestracja: 2009-05-16, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 4

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Tymczasem 8 grudnia "Moda" osiągnęła wynik 50 000!

Post z forum SatKuriera:
Nowy program Biało-Czarne zaliczył wczoraj zerową oglądalność, ale Moda na sukces się rozkręca i wczoraj miała 50 tyś widzów. :) Podczas Wiadomości mieć 50 tyś widzów to bardzo fajny wynik. :)
http://forum.satkurier.pl/topic/13066-n ... tv/page-43
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 2007-02-03, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Wspaniałe wiadomości :D 8 grudnia pokazano najciekawszy odcinek z Aspen, czyli zatrzymanie kolejki z Hope i desperacką walkę Steffy z czasem, myślę, że mógł zaciekawić do kolejnego włączenia kanału. Pozostaje trzymać kciuki za MNS, ale też za NowąTV, która musi jednak popracować nad dostępnością stacji.
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Jest szansa, że wyniki będą jeszcze lepsze, bo zasięg kanału będzie rósł. Kablówki przed świętami rozwijają swoje oferty, dodając między innymi Nową TV, co widać w aktualizowanym temacie o Nowa TV. Część operatorów może kanał dodać dopiero w 2017 roku. Wzrost zasięgu technicznego może przyczynić się do lepszej oglądalności.

Wynik, jaki zacytowałeś cmk, jest wg mnie dobry (biorąc pod uwagę sporą konkurencję o tej porze), miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepszy.
cmk
Posty: 1092
Rejestracja: 2009-05-16, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 4

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

To 10% tego co na TVP1 pod koniec emisji w 2014 (500 tys), ale o istnieniu Nowej TV nie wszyscy jeszcze wiedzą no i nie każdy ją jeszcze znalazł na swoim telewizorze. Oby było jeszcze lepiej!
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 2006-06-29, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Jaka jest oglądalność Mody na sukces w Nowej TV? Ktoś posiada takie dane?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

A mnie ciekawi jak oglądalność na Playerze i w jaki sposób jest mierzona?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości