Posty: 18295
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja oglądam, ale to dziwny serial. Są odcinki fajne, śmieszne a inne totalnie głupie i mało zabawne... Teraz zacząłem nowy serial "Indebted" z gwiazdą "Pomocy domowej" Fran Drescher, póki co bez szału. Świetny za to był z nią sitcom "Happily Divorced" a od jutra na Comedy Central "Murphy Brown" sezon 11 po chyba 20 latach, bardzo fajny serial ściśle trzymający się oryginalnych sezonów, polecam.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Y&R,Devious Maids, Sex and the city
Posty: 474
Rejestracja: 2017-01-24, 13:16
Lokalizacja: zdaleka

Post autor: Artur »

Z amerykańskich sitcomów, to jedynie oglądam "Mamuśkę". Wydaje mi się, że już się nie doczekamy takich hitów jak "Różowe lata 70", "Pomoc Domowa", czy "Przyjaciele". Czasy sitcomów już minęły.
Awatar użytkownika
B@r
Posty: 8942
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Awatar użytkownika

Post autor: B@r »

"Skrzydła" po latach wróciły do polskiej tv. Tu można zobaczyć godziny emisji na Fox Comedy - https://programtv.naziemna.info/program ... zyd%C5%82a

Ktoś pamięta ten serial z lat 90?

Dla przypomnienia wklejam opis:
Wikipedia.pl pisze:Skrzydła (tytuł oryginalny Wings) – amerykański serial telewizyjny, którego fabuła przedstawia losy mieszkańców wyspy Nantucket (Massachusetts), pracujących na miejscowym lotnisku.Joe Hackett jest właścicielem linii lotniczej Sandpiper Air, w której zatrudnia swojego beztroskiego brata Briana oraz perfekcyjną eks-stewardesę Fay Cochran. Lotnisko obsługuje równolegle linia Aeromass, własność cynicznego Roya Bigginsa, dążącego do wyeliminowania konkurencji. Obsługę lotniska stanowią ponadto gapowaty mechanik Lowell Mather oraz właścicielka bufetu, piękna blondynka Helen Chappel, przyjaciółka braci Hackett z dzieciństwa. Z czasem ekipa powiększa się o osobę sympatycznego taksówkarza z Włoch Antonia Scarpacci. Akcja toczy się głównie na fikcyjnym lotnisku Tom Nevers Field, rzadziej w domach głównych bohaterów.
W sumie powstało 8 sezonów - 172 odcinki.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
ODPOWIEDZ