Bieżące odcinki cz. 1

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Kitty
Posty: 868
Rejestracja: 2006-07-30, 16:26
Lokalizacja: ...

Post autor: Kitty »

SallyFan pisze:Jutro wstaje o 5:40 i oglądne powtórke skoro była moja kochana Sally :serce: i Macy :serce: i inni :serce: oprócz Ridge'a :evil: :mrgreen: :mrgreen: A co tam z Kimberly? Pokazywali ją?
Powtórka jutro jest, ale o 5:20 ::rad:: . Kimberly nie było niestety :cry: .
Klaudusia
Posty: 495
Rejestracja: 2006-05-16, 20:33
Lokalizacja: Celtic Dream :)

Post autor: Klaudusia »

Dziś zdecydowanie najlepsza była scena pościgu ::loll:: ::loll:: ::loll:: Becky uciekała przed Tawny jak przed seryjnym mordercą ::plask wczolo: Chociaż może i racja bo nigdy nie wiadomo czy nim nie jest :wink: Teraz pewnie wywali ją z tej wieży ::cojest:: Aż strach się bać ::bojesie:: Tawny postrach Wenecji....
Taylor dziś pięknie "grzebała" w jedzeniu ::plask wczolo: To było jak sztuka ::loll:: Fochy też świetnie strzela :: bow :: ::loll::
Myślałam,że Ridge w końcu się udławi,no ale niestety cuda się nie zdarzają :wink:
Sally ciągle gapi się w kamerę,ciekawe czego tam szuka... ::ysz::
A Macy to po prostu :ziewam:
SallyFan

Post autor: SallyFan »

Może Sally spodobał się operator? :mrgreen: Co do udławienia - ja też miałem taką nadzieje :roll:
Klaudusia
Posty: 495
Rejestracja: 2006-05-16, 20:33
Lokalizacja: Celtic Dream :)

Post autor: Klaudusia »

SallyFan pisze:Może Sally spodobał się operator? :mrgreen: Co do udławienia - ja też miałem taką nadzieje :roll:
Pewnie tak :mrgreen: Zresztą ona zawsze gapi się w kamerę ::plask wczolo: ::loll:: Robi też takie świetne miny i "dziwne" oczy ::cojest:: Zupełnie jak Tawny "gęsią szyję"...
Nie możemy tracić nadzieji ::ok:: Na pewno kiedyś się udławi...i ja się o to postaram ::cojest::
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

Post autor: Damians »

Ta ucieczka Becky przez Towny była rewelacyjna.Te powolne tempo a potem ucieczka na dzwonnice. ::rad:: A na koniec zabójcze spojrzenie Towny na Becky ::bojesie:: ::bojesie:: :P A Brooke jaki miała dzisiaj piękny szlafroczek i kapcie :serce: :serce: ::jezyk::
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 2005-08-24, 20:07
Lokalizacja: Police

Post autor: wiwi »

Tak, Brooke i w szlafroczku i w sukience wyglądała prześlicznie, tylko ten parszywy Ridge przylazł do jej pokoju zatruwać atmosferę ::kwasny:: A sceny ganiania się po Wenecji były extra :) Jak biegały tak w zwolnionym tempie to przypominało to "Słoneczny Patrol" ::loll::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

Wstyd kto przegapił dziś odcinek :!: :evil: Była gonitwa Tawny za Becky, Tawny nawet jakąs babke strąciła na bok, jak kiedyś oglądałem to pierwszy raz to myślałem że Becky spadnie ze schodów lub z tej wieży, Ridge był dziś wstrętny jak to często a Macy wreszcie została uświadomiona przez Sally, ale na głupiego nie ma rady i ona leci współczuć Thorne'owi! Polecam powtórkę kto przegapił!
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 2005-08-24, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thorne »

To jest wszystko (moim zdaniem) intryga: Taylor celowo robiła fochy w tej restauracji,celowo płakała itd,by potem Ridge przyszedł do Brooke i zrozpaczony powiedział jej,że jego żona odchodzi. Brooke może zlitowałaby się nad Ridge'em i go pocieszyła,przybyłby Thorne i ich zastał razem...Adexie,mylę się? Mi się tak wydaje,ponieważ pamiętam scenę dziwnego uśmiechu Taylor już w pokoju hotelowym w Wenecji.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17624
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 16
Wiek: 39

Post autor: Adex-fan Brooke »

W tym dziale nie dam odpowiedzi ::chytry::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 2006-08-08, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: LoLex »

Zdążyłem tylko na końcówkę - czyli pościg Tawny za Becky - obie były wspaniałe. No i bezczelny Ridge, a Brooke dziś świetnie wyglądała. Rano z kolei oglądałem wczorajszy odcinek, leżąc w łóżku i kimając i hitem dnia był pan Olejniczak, czytający 3000 odcinek. ;p
Majka21
Posty: 185
Rejestracja: 2006-08-07, 15:56
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: Majka21 »

Dzisiejszy odcinek byl fajny ze wzgledu na poscig Tawny za Becky.. normalnie.. NIE POZNAŁAM Mody.. ! :D Wspaniałe to było, niz ciagle nudy i smęty w pokojach/barach/sypialniach..
delll
Posty: 110
Rejestracja: 2006-01-10, 17:26
Lokalizacja: chox

Post autor: delll »

Ja nie kumam, czy w tej restauracji Ridge i Taylor tez udawali ?
Na wieży rzeczywiście zgroza :nie: Oj, co to będzie, co to będzie ::ke::
Teraz żałuję, że spoilery czytałam, bo spac bym nie mogła. :zmiesz::
Dawidek
Administrator
Posty: 9932
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 32
Wiek: 42

Post autor: Dawidek »

Dzisiejszy odcinek był rewelacyjny.
Macy wreszcie jakoś się dowiedziała o Thornie i żałowała jego bardzo. Ale wydaje mi się, że dobrze robi lecąc do Wenecji. Coś mi się wydaje, że to ona rozbije związek Thorne'a i Brooke, a Ridge i Eric razem z Taylor nie będą mieli co robić. To nie jest spoiler, tylko moje przypuszczenia.
A co do Ridge'a i Taylor to ja się zastanawiam czy oni rzeczywiście się kłócili, czy prowadzili grę. Ciekawe czy Brooke się nabrała na historyjkę Ridge.a? W sprawie tej kłótni to ja nie mam zdania, poczekam na ciąg dalszy.
Gonitwa Tawny za Becky była rewelacyjna. A Becky jest jakoś mało inteligentna by wybrać bardziej mądrą trasę ucieczki przed ciotką, a tak uciekając na wieżę sama wpadła w pułapkę.
Jutro będzie ciekawie.
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 2005-09-01, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Boldfanka »

Thorne (forumowicz) ma rację. Te kłótnie Ridge'a i Taylor to perfidna gra i intryga. :twisted:
I robi to szlachetna Pani doc :roll: Obym się myliła ::plask wczolo:
Jak to dobrze, że nie czytam spoilerów, bo inaczej bym się zanudziła na śmierć oglądając te rozciągnięte jak tasiemce sceny i słuchając w kółko tych samych gadek - flaki z olejem.
A Amber to już ostatnio przechodzi samą siebie z tym wyznawaniem miłości Rickowi. Dziwne, że jeszcze nie zrobiło mu się niedobrze :(
Martwię się też bardzo, żeby Brooke nie nabrała się na to "nieszczęście" Ridżunia i nie zaczęła go pocieszać ::bojesie::
Macy jest beznadziejna i bez ambicji ::cojest:: A z Becky robią niedorozwiniętą, przestraszoną idiotkę. :ziewam:
delll
Posty: 110
Rejestracja: 2006-01-10, 17:26
Lokalizacja: chox

Post autor: delll »

Martwię się też bardzo, żeby Brooke nie nabrała się na to "nieszczęście" Ridżunia i nie zaczęła go pocieszać ::bojesie:: Właśnie o to chodzi perfidnym intrygantom. Grają nie fair ::kwasny::
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości